Demony i Energia Bioelektryczna


Demony mają potężną energię, poza zasięgiem przeciętnego człowieka. Kiedy Je inwokujemy lub mamy z Nimi bliższy kontakt, mogą zaistnieć różnorakie efekty. Energia bioelektryczna Demona łączy się z naszą. Wszyscy jesteśmy unikalni i nasze siły życiowe są unikalne, działające z różną intensywnością. Co może odczuć jedna osoba, inna będzie lub nie będzie mogła. To zależy od wielu różnych czynników, takich jak np. poprzednie poziomy energii naszej duszy. Im bardziej potężna nasza własna energia, tym więcej energii możemy wytrzymać, ze znikomym lub żadnym nieprzyjemnym efektem. Siła fizyczna i budowa ciała jaką osoba dysponuje teraz, również ma znaczenie przy tym, z jak dużą energią możemy sobie poradzić. Ludzie dobrze zbudowani lub silni fizycznie potrafią wytrzymać więcej podczas własnej pracy lub z zewnętrznego źródła.

Ludzie którzy wykonują regularne i ciężkie ćwiczenia fizyczne przekonają się, że są w stanie znieść wyższe poziomy energii i szybciej rozwijać swoją własną energię bioelektryczną. To wszystko wymaga czasu i cierpliwości. To jak wspinaczka wysokogórska, podczas której musimy obozować na pewnych wysokościach przez kilka dni, do miesiąca i więcej, aby zaaklimatyzować się przed dalszą drogą, inaczej można doświadczyć nieprzyjemnych i czasem zagrażających życiu efektów, takich jak np. choroba wysokościowa. Wszyscy jesteśmy unikalni i musimy poruszać się swoim własnym tempem.

Częste uczucia po przywołaniu Demona to wrażliwość skóry, mrowienie, wewnętrzne wibracje, ból w stawach (u tych o niższym poziomie energii bioelektrycznej), poczucie ciepła i/lub unoszenia się, czasami lęk, poczucie gorąca lub zimna, rozradowanie, intensywne sny, poczucie nadpobudliwości lub nerwowości, bezsenność i inne. Im niższy poziom waszej energii życiowej, tym więcej efektów będziecie odczuwać. Jednak nie jest to sprawa, którą należy zbytnio się przejmować, jako że z czasem to minie. Powyższe zależy również od bliskości kontaktu z Demonem. Zwykła więź telepatyczna, rzadko kiedy powoduje efekty takie, jakie towarzyszą intymnej relacji.

Inwokowałam Demony kilka razy i czułam mrowienie skóry przez kilka następnych dni, uczucie jak oparzenie słoneczne bez bólu, tylko wrażliwość. Inwokacja Demona przed snem, może spowodować bezsenność, gdyż energia Demona może was rozbudzać, ponieważ jest intensywna i potężna. Wraz z rozwojem własnej mocy i zwiększeniem swojej energii bioelektrycznej, będziemy zawsze w stanie poczuć obecność Demona i odczuć tego efekty, a skutki tego będą minimalne wraz z tym jak stajemy się silniejsi.

Odczuwanie przypływu energii kundalini, w momencie kiedy się nie medytuje, często oznacza obecność Demona. Demoniczna energia jest odczuwana, niemal tak jak nasza własna. Potrzeba doświadczenia aby określić czy Demon jest obecny, czy też po prostu czujemy własną energię. To przychodzi wraz z czasem i stałym kontaktem z Demonami.

- Wysoka Kapłanka Maxine Dietrich


Powrót do Demony - Bogowie Piekła

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457