WAŻNA INFORMACJA DLA NIE-SATANISTÓW, ATHEISTÓW I TYCH KTÓRZY SĄ NOWI W DUCHOWOŚCI


2018 Aktualizacja:
Prawdziwy satanizm jest alchemią duszy i starożytną religią pogańską, która poprzedzała chrześcijaństwo, islam i ich zródło czyli judaizm od setek do tysięcy lat. Judaizm, chrześcijaństwo i islam kradły obfito z oryginalnych starożytnych religii pogańskich, usuwając całą duchowość i zastępując ją kłamstwami i korupcjami. Kościół chrześcijański, działał jako siła policyjna do prześladowania, tortur i morderstwa każdego, kto miał jakąkolwiek pogańską zdolność duchową lub wiedzę. [Zobacz "Inkwizycja"]. Judeo/Chrześcijańsko/Islamskie tak zwane "religie" jak główny cel obierają sobie kłamanie na temat prawdziwej duchowości i odciąganie ludzi od niej. Programy te opierają sie na kulcie śmierci i życiu garstki uprzywilejowanej elity kosztem reszty wiernych.

Prawdziwy satanizm oparty jest na wiedzy. Aby poznać prawdę, musisz się uczyć. Prawda nie musi być wyjaśniona w określony sposób, ani nie musi być wzmacniania w przeciwieństwie do kłamstw. Zwykła prawda jest czymś, co możesz zobaczyć samemu NIE ma mediatorów w Satanizmie.

Dla tych z was, którzy są zupełnie nowi w stosunku do satanizmu, pamiętać musicie, że istnieją inne sekty satanistów, czyli ludzie, którzy nazywają się satanistami, którzy są zgodni z chrześcijańskim kłamstwami na temat tego, jak oni sobie wyobrażają satanizm. Prawdziwy satanizm w żaden sposób nie jest zgodny z teoriami Judeo/Chrześcijańsko/Islamskimi, które są fałszywe. Niektórzy z tych ludzi są wprowadzani w błąd, inni są infiltratorami, a inni są wrogimi duszami. Zawsze bądź tego świadomy, jeśli jesteś nowy. Joy of Satan był pod poważnymi atakami przez wiele lat za ujawnianie agendy wroga. Wrogowie satanizmu wielokrotnie zamykali nasze strony internetowe, grupy i fora i atakowali naszych członków w internecie, obrażali nas [nie mając żadnych argumentów i tylko rzucając oszczerstwami, szerząc kłamstwa wyssane z palca] i infiltrowali i trollowali na naszych forach i e-grupach od lat.

Joy of Satan jest masywną stroną internetową złożoną z dosłownie tysięcy kazań i artykułów. Nasze kapłaństwo jest małe i nie byliśmy w stanie nadążyć za intensywnym obciążeniem informacji, które mają badania, nauka, doświadczenia osobiste i doświadczenia naszego ogromnego członkostwa, które liczone jest w dziesiątkach tysięcy, na przestrzeni lat. Są tutaj artykuły, które w świetle nowej wiedzy są przestarzałe. Dokładamy wszelkich starań, aby spróbować nadążyć, ale większość tej nowej wiedzy jest publikowana w grupach e-grupowych i na naszych forach.
Kliknij tu żeby wejść na nasze forum

Nauczyliśmy się przez lata badań, że judaizm, chrześcijaństwo i islam są spiskami i oszustami katastrofalnych proporcji. Biblia nie jest słowem "Boga", ale została stworzona i wprowadzona przez ludzkie istoty, które przywłaszczyły sobie starożytną wiedzę duchową i wykorzystali tę wiedzę, aby stać się sami jako Bogowie a ludzkość zniewolić. Szatan jest prawdą, a prawda cię wyzwoli.

"Satanizm (SANAT-ana Dharma) jest oryginalną religią ludzkości"
- Satan

Kapłaństwo Joy of Satan jest zaangażowane w przywrócenie na świecie prawdziwego satanizmu. Podążamy za Prawdziwym Stwórcą, religii, znanej dzisiaj jako "satanizm" i ludzkości. Zbyt długo, wrogowie i ludzie z zewnątrz mogli swobodnie definiować Szatana i satanizm, aby pasowały do ich własnych agendy. Szatan rzadko mógł kiedykolwiek mówić za siebie i ujawniając, kim naprawdę jest i na czym mu tak naprawdę zależy. Szatan jest prawdziwą istotą. Był w interakcji z wieloma z nas w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat i zostawił nam swoje doktryny Al Jilwah, Qu'Ret al Yezid i inne manuskrypty.

Szatan w żaden sposób nie pasuje do opisów Judeo / chrześcijańskich lub muzułmańskich , które fałszywie przedstawiały go tak długo, ani nie jest zgodny z postacią przedstawioną w "Biblia Satanistyczna" Anton'a Lavey'a". Aby naprawdę poznać Szatana, trzeba iść do niego osobiście, bez uprzedzeń lub oczekiwań. Odkryjesz, że nie jest zgodny z tym lub z koncepcją "zła", która były głupia i bezmyślnie przypisywana mu od wieków.

Prawdziwy Satanizm to pre-chrześcijańskie pogaństwo. W rzeczywistości Judaizm, Chrześcijaństwo i Islam są nowymi religiami i są reakcją przeciwko staroyżtnemu poganizmowi który poprzedza wszystkie z tych trzech programow od setek do tysięcy lat.

Niestety, szukanie odpowiedzi z zewnętrznych źródeł jest częstym zjawiskiem, ponieważ tak duża wiedza została systematycznie usunięta i zniszczona przez Kościół Chrześcijański. Kościół chrześcijański wymyślił fałszywą historię, aby dostosować ją do nowego porządku, który utrzymuje wiedzę duchową i władzę w rękach kilku ze szkodą dla całej ludzkości.

Kapłaństwo Joy of Satan nie uznaje ani nie rozpoznaje judaizmu, chrześcijaństwa lub islamu jako legalnych religii. Są one w rzeczywistości programami zastępującymi wiedzę duchową kłamstwami i oszustwami, które pochłaniają biliony dolarów i psychiczną energie, tworząc ludzką nędzę i cierpienie, aby utrzymać nieprawdopodobne bogactwo, duchową wiedzę i władzę w rękach "wybranych " kilku.
Judaizm i chrześcijaństwo są również przecież świeżą nowością, choć próbują twierdzić inaczej, z najnowszą główną "religią" islamem, który zmanifestował się mniej niż 2000 lat temu.

Wiemy że te programy budują swoje fundamenty na skradzionych i skorumpowanych naukach i praktykach starszych religi i nie mają w sobie nic własnego. Przyjmujemy to samo stanowisko odnośnie "Wicca" i "Neo-Poganizmu". Oba z nich są nowymi wymysłami (manifestującymi się w XX wieku) i są skorumpowanymi wersja oryginalnych religii. I również są zgodne z programami zniewalania świata trzech największych religii, poprzez usunięcie prawdziwej duchowości.

Nasze cele to oświecić ludzi prawdą i ujawnić wszelkie próby szerzenia dezinformacji i konfabulacji tych współczesnych tak zwanych "religii" odnośnie Satana, satanizmu i satanistów

Nie rozpoznajemy jako prawdomówne grup, które charakteryzują Szatana przez Judeo/Chrześcijanskie koncepty, ani tych którzy jak członkowie Kościóła Szatana Anton'ego LaVey'a, nie uzają jego egzystencji jak istniejące Bóstwo.

Nie uznajemy żadnej organizacji ani kościoła itd. które twierdzą że są satanistami a biorą ten swój tak zwany "satanizm" prosto z Bibli zgodnie z Judeo/Chrześciajńskim konceptem Satana i Demonow (starożytnych pogańskich Bogów). Prawdziwy satanizm istniał długo przed jakąkolwiek Judeo/Chrześcijańską Bilbią lub naukami. Ci ludzie nie są satanistami, tylko przeciwieństwem tego, czym według nich jest chrześcijaństwo.

Informacje na temat tej witrynie są wynikiem wielu badań i osobistych interakcji wielu uczniów z Satanem i jego Demonami, którzy prowadzili nas i poinstruowali nas co do prawdy dotyczącej pochodzenia prawdziwego szatanizmu. Zachęcamy do swobodnego czytania, uczenia się i posiadania otwartego umysłu. Tylko wtedy, gdy umysł jest całkowicie wolny i odprogramowany, może pojawić się prawdziwe oświecenie i postęp w uczeniu się.


Pochodzenie I Początki Prawdziwego Satanizmu

Demaskowanie Chrześćijaństwa

 

© Copyright 2003, 2004, 2005, 2006, [Updated 2018] Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457