Joy of Satan Aktualizacje


29/Sierpnia/2021 r.:

Wiadomość od Najwyższego Kapłana Hooded Cobra 666:

Cała zawartość strony będzie teraz aktualizowana i uaktualniana krok po kroku. Obejmuje to również nowe i ważne informacje, które uzupełnią JoS, medytacje, instrukcje, wiedzę o Bogach itp..

Najnowsza aktualizacja:


27/sierpnia/2021 r.:

Wiadomość od Najwyższego Kapłana Hooded Cobra 666:

Cała strona została zaktualizowana. Oprócz wielu poprawek gramatycznych, pojawiło się również kilka dużych aktualizacji strukturalnych. To był grunt i ramy, na których teraz będziemy kontynuować najbardziej oczekiwane aktualizacje treści

Ta aktualizacja obejmuje:

Z całego serca dziękujemy bratu Soaring Eagle 666, ponieważ wykonał on dużą pracę, aby ten projekt mógł zostać zrealizowany. Lydia, inni członkowie, którzy przyczynili się do znalezienia błędów lub pomyłek, i oczywiście Satanic Eagle za grafiki, które zostały przerobione i dopracowane.

To powinno być świadectwem i przykładem tego, co możemy wspólnie osiągnąć. Większość nie zrozumie ogromnej ilości pracy, jaką włożyli w to ludzie, zwłaszcza Soaring Eagle, który stworzył doskonały back-end dla wszystkich stron HTML, wyszukiwania itp.

 Nadzorowałam operację i upewniłam się, że stylizacja i wszystko to, co sprawiły, że JoS był piękny, klasyczny i nadały mu charakter, pozostały niezmienione. Strona jest teraz również bardziej przyjazna dla telefonów, atrakcyjna i piękna, bez poświęcania jej klasycznego charakteru. [połowa użytkowników internetu łączy się przez telefon].

Oficjalny anglojęzyczny komunikat o aktualizacji można przeczytać klikając tutaj.

HAIL SATAN!!!!


1/Styczeń/2020:

Wiadomość od Wysokiej Kapłanki Maxine Dietrich:
To smutny fakt, że niektórzy idioci nie mają nic lepszego do roboty ze swoim czasem i nie mają "własnego życia", że muszą wkładać energię, czas i wysiłek w podszywanie się pode mnie w sieci.


Dawne grupy Yahoo Joy of Satan nie są już funkcjonalne. Nie możemy już ich moderować, Yahoo zrujnowało wszystkie te grupy.

Joy of Satan Ancient Forums: https://www.Ancient-Forums.com jest otwarte dla każdego. Nie trzeba się logować, gdyż są one otwarte dla publiczności.


28/Marzec/2019:

Serwer Lycos/Angelfire wyłączył całą główną stronę Joy of Satan. Wyłączenia serwerów nie są dla nas niczym nowym. To tłumaczy wszystkie zepsute linki, ponieważ przez lata miałam wystarczająco dużo rozsądku, aby nie umieszczać wszystkiego na jednej stronie, ale na tak wielu jak to możliwe. W ten sposób nie wszystkie padają. Pracujemy nad tym, aby je naprawić. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszystko znów zaczęło działać. Wróg zaatakował nas bezlitośnie po naszym zdemaskowaniu ich. To uwzględnia też to jak podczepili bombę pod mój samochód w 2006 roku.

Szatan powiedział mi 30 kwietnia 2004 r. "Będzie wiele prób odebrania Ci życia. O wiekszośći z nich nigdy się nie dowiesz. Ale żadna z nich się nie powiedzie. Ale wiec jedno: ONI MNIE POZNAJĄ."

Ponadto, pewnego ranka kilka lat temu, obudziłam się z głosami w moim salonie. Agenci FBI rozmawiali z moim mężem, opowiadając o tym, jak przechwycili wroga zamierzającego zamordować nas oboje.

Wracając do stron internetowych, jeśli doświadczysz zapętlenia lub jeśli Twoja przeglądarka kieruje Cię na stronę angelfire, musisz wyczyścić pamięć podręczną. Smutnym faktem jest to, że wróg robi i robił wszystko co może, aby przejąć kontrolę i zrujnować internet. Wróg miał kontrolę nad 96% mediów przez dekady. Dopiero od czasu internetu pojawiły się możliwości prawdziwej wolności słowa. Wiele lat temu, kiedy internet był dość nowy, około 2002 roku, kiedy po raz pierwszy założyłam stronę Joy of Satan, wszystko było inne. Wszystko było przyjazne dla użytkownika, od grup internetowych Yahoo do darmowej i łatwej w użyciu poczty elektronicznej. Serwery internetowe w tamtych czasach również były inne. Większość z nich miała łatwo dostępne kodowanie HTML i inne kodowanie, zapewniając przyjazność dla użytkownika i elastyczność przy zakładaniu strony internetowej. Wszystko to zmieniło się na gorsze. Dotyczy to również komputerów stacjonarnych. Lata temu, można było kupić nowy komputer, przynieść go do domu, włączyć go i skonfigurować, itp. Teraz trzeba się "zarejestrować" i podać wszelkiego rodzaju wymagane informacje osobiste, aby mieć w ogóle jakikolwiek funkcjonalny dostęp do tego, za co się zapłaciło. Żyd chce wiedzieć!

"Tak jak lud [YHVH] nie może was zobaczyć, tak wy nie możecie ich zobaczyć, ale będą się jawnie manifestować, w miarę jak Ziemia będzie się zbliżać do punktu kulminacyjnego naszej sprawy.".
- Amdusias (Jeden z Pogańskich Bogów)
Jego osobiste oświadczenie przekazane do Joy of Satan Ministry w 2003 roku.

To co Lucifuge Rofocal (Jeden z naszych Pogańskich Bogów) przekazał do Najwyższego Kapłana Hooded Cobra ostatnio było bardzo niepokojące. Planeta Lucifuge Rofocal została zniszczona. Wszyscy otrzymali implant. Kiedy następuje ten punkt rozbłysku, wszystko jest stracone. Lucifuge Rofocal zdołał uciec z kilkoma innymi. To wyjaśnia dlaczego Szare istoty pozaziemskie mają rażący mikrochip w swoich głowach, który ci, którzy są w stanie medytacyjnym mogą zobaczyć patrząc w ich wielkie oczy.