Satanistyczne Symbole


Smutnym faktem jest to, że niewielu Satanistów zna prawdziwe znaczenie naszych symboli. Większość bierze informacje z fałszywych lub błędnych chrześcijańskich źródeł. Chrześcijanie nieustannie pokazują swoją głupotę oraz ignorancję. Wiedza jest ich najniebezpieczniejszym wrogiem, gdyż żaden przekręt, żadne kłamstwo ani kawał nie przejdzie, jeśli zna się prawdę. Każdy Satanistyczny symbol przedstawia potężne duchowe znaczenie, odnośnie osiągania boskości ludzi, tj. duchowej oraz fizycznej doskonałości wraz z nieśmiertelnością. Większość, o ile nie wszystkie Satanistyczne symbole odnoszą się do prawdziwej duchowej wiedzy oraz ludzkiej duszy.


Wąż: Najświętszy symbol w Satanizmie. Wąż reprezentuje moc kundalini u podstawy kręgosłupa. Gdy wąż się uaktywnia poprzez medytacje mocy oraz specyficzne ćwiczenia, wznosi się przez siedem czakr obdarzając nas intensywną świadomością, oświeceniem, mocami psychicznymi oraz zdolnościami oraz wszech-wiedzą. Kobra z kapturem, widziana na wielu starożytnych rycinach oraz malowidłach egipskich przedstawia wynikające z przebudzenia węża powiększanie się świadomości. Oto PRAWDZIWE podstawy Satanizmu - wznoszenie węża. Ci, którym się to udaje, wznoszą się na znacznie wyższy duchowy poziom i nie mogą być już zwodzeni przez chrześcijaństwo lub inne tego typu programy.


Skierowany W Dół Pentagram: przedstawia on energię wchodzącą do naszej czakry korony z góry. Satanistyczna błyskawica reprezentuje Szatana jako naszego Prawdziwego Boga Stwórcę. Błyskawica to energia życiowa – bioelektryczność. Wszystkie skierowane w dół symbole w Satanizmie reprezentują energię zstępującą z góry i dającą życie oraz wzmacniająca ludzką duszę

Równoramienny Żelazny Krzyż jest widoczny w więkoszości Pieczęci Demonów i przedstawia on poprawne ułożenie czakr oraz kształt ludzkiej duszy.

Lucyfer posiada parę pieczęci. Wszystkie one obracają się wokół osiągania boskości. Jego symbol po lewej przedstawia Prawdziwego GRAALA. Oto kielich, który przechowuje eliksir życia. Katolicki kościół UKRADŁ to pojęcie i skorumpował je. Graal to część Magnum Opus, potencjału, który mamy w nas. To nie jest żadna rzecz, tylko pojęcie. „Krew czakr” to energia która wycieka z nich, gdy są stymulowane. Graala przedstawia się jako „Błękitna Krew”. To jest właśnie ‘krew’ czakr

Symbole poniżej pochodzą od Astaroth i wywodzą się od krzyża Ankh.
Egipski Ankh: przedstawia on klucz do duszy oraz czakrę serca. Glif planety Wenus pochodzi właśnie od niego. Tak planeta Wenus jak i czakra serca pochodzą od Astaroth.


Kolory CZERWONY, BIAŁY oraz CZARNY pochodzą nie tylko ze starożytnego Egiptu, ale nawet z Dalekiego Wschodu. Egipt był znany jako „Kraj Czerni i Czerwieni” i był centrum alchemii {1}. Alchemia służy do transformacji ludzkiej duszy w boską. Poprzez tą właśnie transformację kończymy dzieło naszego Stwórcy Szatana. Czerwony, biały oraz czarny są trzema głównymi kolorami nadi w ludzkiej duszy. Ida jest czarna, pingala czerwona a szuszumna biała.


"CIEMNOŚĆ"
Skojarzenie „ciemności” z Satanizmem zostało całkowicie przeinaczone. Nie chodzi tu o straszydła, ghule ani żadne inne tego typu pierdoły. W Satanistycznej „ciemności” chodzi o ‘yin’ w ‘yang’. Przedstawia to żeńską stronę duszy; podświadomy umysł do którego docieramy dzięki medytacjom. Wąż Szatana to żeńska część duszy. Męska część to lewa półkula mózgowa – strona logiczna. Żeńska strona to prawa półkula – intuicyjna. Dusza posiada obie polaryzacje – pozytywną oraz negatywną. Obie części muszą współgrać. Część męska, logiczna; lewa półkula kieruje żeńską część myślami oraz wolą. Żeńska część duszy jest źródłem mocy duszy. Żeńska część urzeczywistnia myśli oraz pomysły wytworzone w męskiej, logicznej części. Żeńska półkula to także twórczy aspekt duszy; sny, muzyka, uczucia oraz intuicja. Z racji tego, że moc do kierowania swoim własnym przeznaczeniem oraz duchowa wolność która z tym przychodzi udostępnia nam żeńska część duszy, chrześcijański kościół oraz ferajna, np. islam, szerzą gorszy obraz kobiet; islam poprzez bycie brutalnym dla kobiet, a judeo-chrześcijaństwo poprzez ich nieustanną degenerację w biblii. Wszystko to dodatkowo odbija się na podświadomości, na podprogowym poziomie by stłumić i wyprzeć żeńskie moce duszy. Przez wieki wmuszania tych absurdów, które są niczym więcej jak programem do usunięcia duchowości, żeńska strona oraz jej moce zaniknęły. To właśnie dla tego ludzkość oraz ten świat są w tak ohydnym stanie. Bardzo poważnie zaburzyło to równowagę która ciągnie się pokoleniami. Satanizm działa poprzez medytacje mocy aby wzmocnić żeńską część duszy w celu odzyskania równowagi oraz przywróceniu duchowego zdrowia, wraz ze wzmocnieniem danej osoby.


"Trójząb Diabła" w rzeczywistości to bardzo starożytny symbol, wyprzedzający chrześcijaństwo o tysiące lat. Pochodzi on z Dalekiego Wchodu [skąd chrześcijaństwo i jego żydowskie korzenie kradły na potęgę, ohydnie wypaczając i korumpując ponad wszelką wyobraźnię, żeby zniszczyć wiedzę duchową, utrzymując moce duchowe w rękach garstki ‘wybranych’]. Nazywa się go ‘Triszul’ i przedstawia on przebijanie się przez 3 węzły w czakrze podstawy, serca oraz szóstej, znane także w sanskrycie jako ‘granthi’. By wąż mógł się wznieść, wszystkie trzy muszą być otwarte. Triszul to symbol wężowej energii przebijającej trzy granthi

Bafomet: jego obraz z zachodniego okultyzmu został wzięty od obrazu Sziwy. Zwróćcie uwagę na ułożenie ramion, jedno zwrócone w górę, drugie w dół. Bafomet jest symbolem męskiego oraz żeńskiego aspektu duszy. Przyjrzyjcie się, jest on mężczyzną i kobietą, co można też dostrzec na obrazach egipskiego Boga Echnatona. Rogi to symbol Merkurego, tj. vril, chi, mocy czarodziejskiej, siły życiowej, prany, itdSkrzydła Duszy oznaczają duchową wolność. Kozioł to symbol płodności – płodność w zwiększaniu siły życiowej, vril, która uaktywnia i wznosi węża. „Kozioł o Tysiącu Młodych” odnosi się do czakry korony, ‘Sahasrary’ co w sanskrycie oznacza ‘Lotos o Tysiącu Płatków’

Rogi to siła życiowa, moc czarnoksięska, vril, chi, etc. Przedstawia ją też glif Merkurego. ‘Merkury’ znany jest jako ‘Posłaniec Bogów’. ‘Bóg / Bogowie’ to hasło na czakry. Zwróćcie uwagę na rogi na obrazie Azazela, wraz z promieniami bijącymi z Jego głowy, symbol wzniesionego węża.


Piramida to kolejny symbol, kształt ludzkich czakr. Brakujący kamień na górze przedstawia niedokończone dzieło a WSZYSTKOWIDZĄCE OKO, oznacza gnozę oraz wszechwiedzę gdy osiągnie się boskość. Stan ten nazywany jest „SAMADHI” lub „SUPERŚWIADOMOŚĆ”. Fotografia po lewej pochodzi z banknotu jednodolarowego. Rząd Stanów Zjednoczonych został założony w oparciu o Masońskie zasady i nie jest w żadnym, najmniejszym nawet wypadku chrześcijański. Pierwotnie wolnomularstwo pochodziło od Szatana ale zostało zinfiltrowane i przejęte.


666 - to Kabalistyczny kwadrat Słońca. Prawdziwe znaczenie „Świątyni Salomona” to ŚWIĄTYNIA SŁOŃCA. „Sol”, „Om” i „On” znaczą słońce. „Sol” to łacińska nazwa słońca, i jest bliska angielskiemu słowu „dusza”. „Om” to nazwa nadana Duchowemu Słońcu przez hindusów a „On” to słowo egipskie. Symbolika Świątyni Salomona została ukradziona i zrobiono z niej realną postać, tak jak z fikcyjnym nazarejczykiem i prawie wszystkim w Judeo-chrześcijańskiej biblii. Więcej informacji :
Usunięcie i Zbezczeszczenie Oryginalnych Pogańskich Tekstów Religijnych
i
Demaskowanie Duchowej Korupcji: Alchemia Duchowa & Biblia
Prawdziwe znaczenie „Świątyni Salomona” jest duchowe. Oznacza ono doskonałą duszę, gdzie promienie z czakry splotu słonecznego [666], będącej centrum duszy, dzięki któremu energia płynie, promieniuje na 8 oddzielnych promieni. Słońce symbolizuje jaśniejącą duszę. 8 to liczba Astaroth. To także „Nowe Jeruzalem”. Nazwa ‘Jeruzalem’, także została ukradziona oraz wypaczona, w miasto, w Izraelu.

Zwróćcie uwagę na dwa Satanistyczne symbole powyżej, liczba 8 jest symbolem nieśmiertelności. Ósemka jest przewrócona na bok. Krzyż Z Dwiema Belkami oznacza ludzką duszę na wysokości czakry serca oraz czakry solarnej. Ośmioramienna Gwiazda to Gwiazda Astaroth. Katolicki kościół nazwał ją „Znakiem Bestii”. Wszystko, co ma powiązania z duchowością zostało zniesławione, oszkalowane, zbluźnione i zbezczeszczone przez chrześcijański kościół.
Doskonałą, jaśniejącą duszę symbolizuje także „Światło”.


Symbol Astaroth przedstawia równowagę, osiągniętą gdy nadi Ida i Pingala są tak samo aktywne, a szuszumna nie jest już uśpiona.

Czaszka I Kości to symbol etapu nigredo w Magnum Opus (transformacji duszy ludzkiej w Boską). Oto etap śmierci w dziele, zanim dusza zostanie oczyszczona, osiągając boskość. Nieczyste jest oddzielane od czystego.

Czarne Słońce, Kruk, Wrona oraz kolor czerwony także oznaczają etap nigredo.

Paw jest świętym zwierzęciem Szatana i przedstawia wielokolorowy etap Magnum Opus, następujący po nigredo.
Lucyferze, Lucyferze, rozłóż swój ogon i wyprowadź mnie w te pędy, prostym przejściem, doliną śmierci, do jasnego światła, pałacu Bogów -Isanatha Muni

Odwrócony Krzyż jest starożytnym symbolem i TAK, wyprzedzającym chrześcijaństwo oraz jego żydowskie korzenie o tysiące lat. Jego prawdziwe znaczenie symbolizuje prawidłowy sposób wyrównywania czakr. Najważniejsza czakra słoneczna [666] jest wyrównana punktowo w dół i daje duszy moc.

Odnośnie czakry słonecznej i masonerii: Postać "Hiram'a Abiff'a" jest kolejną alegorią. Uwaga. "HIRAM" jest bardzo starożytną mantrą dla Słońca. Czarne Słońce [astralne Słońce]. Hrim wiąże się z wolnomularzem Hiramem Abiffem. "Prezentowanym wszystkim kandydatom podczas trzeciego stopnia w masonerii." Uwaga TRZECI - trzecia czakra słoneczna. Czakra złota. Czakra Słońca, którą symbolizuje również swastyka. Z Wikipedii: artykuł o Hiramie Abiffie Hiram Abiff (także Hiram Abif lub Syn Wdowy) jest centralną postacią alegorii przedstawianej wszystkim kandydatom podczas trzeciego stopnia w masonerii. Hiram jest przedstawiony jako główny architekt świątyni króla Salomona, który zostaje zamordowany w zaprojektowanej przez siebie świątyni, przez trzech łotrów podczas nieudanej próby zmuszenia go do ujawnienia tajnych haseł Mistrzów Masonów.
UWAGA: "Hiram jest przedstawiony jako główny architekt świątyni króla Salomona". Innymi słowy, czakra słoneczna symbolizowana przez satanistyczny odwrócony krzyż, jest źródłem magnum opus i mocą napędową duszy. Jest to również symbolizowane przez młot Thora. Czakra słoneczna jest "architektem duszy". Cała energia, która wzmacnia Twoją duszę, pochodzi z tej czakry. Czakra słoneczna, znajdująca się w pobliżu pępka, jest również miejscem, gdzie zostaliśmy po raz pierwszy odżywieni i otrzymaliśmy życie w łonie matki. Hiram Abiff nie jest postacią, ale KONCEPCJĄ. "Sekretne hasła" to mantry i słowa mocy, które budzą i wzmacniają czakry. Wszystkie starożytne religie pogańskie kładły nacisk na Słońce. Słońce jest Dawcą życia i obejmuje to również astralne Słońce duszy; "Świątynię Salomona". Salomona". Czakra słoneczna odgrywa również kluczową rolę w magnum opus.© Copyright 2006, 2008, 2011, 2015 Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457