Korzystanie z Wahadełka


Ważne Informacje na Temat Używania Wahadełka

Czasami, szukamy prostych odpowiedzi na pytania. Wahadełko jest zazwyczaj dokładne, łatwe w użyciu, a korzystanie z niego zajmuje niewiele czasu.

Weźcie coś małego i lekkiego, jakiś kryształ, wisiorek, pierścień lub inny mały przedmiot i dołączcie go do łańcuszka od naszyjnik, sznurka, wstążki, itp. Powinno to być przechowywane jedynie w celach wróżenia – nie dla innych zastosowań.
Przytrzymajcie palcami żyłkę i niech część ważona wisi. Nowi lub niedoświadczeni w używaniu wahadełka, mogą wejść w trans podczas pracy z nim. Gdy macie już pewność co do poprawnych odpowiedzi, nie ma już potrzeby abyście byli w transie. Zadawajcie teraz pytania, na które znacie odpowiedź np. jaki jest dzień. Zacznijcie od pytań tak lub nie. Zobaczcie co robi wahadło i poczujcie to.

Przekonałam się, że wahanie prawo / lewo, jak kręcenie głową sugeruje nie, znaczy nie, a do przodu / tyłu, jakby kiwanie głową oznacza tak. Kręcenie w kółko – odpowiedź jest niepewna. Im szerszy ruch wahadła, tym bardziej dokładna odpowiedź. Wahadełka można również zapytać o ilość czegoś. Będzie się ono huśtało, zatrzymywało, huśtało ponownie i robiło tak kilka razy zanim całkowicie się zatrzyma.

W celu znalezienia zagubionych przedmiotów, weźcie wahadełko na obszar i zapytajcie je, czy jesteście blisko utraconego przedmiotu. Duchy, także mogą komunikować się z nami za pośrednictwem wahadełka. Możemy skoncentrować się na imieniu ducha lub Demona z którym chcemy się skontaktować. Wahadełko jest doskonałym sposobem komunikowania się z Nimi. Można je umieścić na rysunku lub kopii pieczęci Demona i zadawać pytania.

RÓŻNE ZASTOSOWANIA DLA WAHADEŁKA:

Są one doskonałym środkiem do komunikowania się ze światem duchów, sprawdzanie poprawności wróżb, innych odczytów oraz wiele innych różnych rzeczy.

ABY ZNALEŹĆ ZGUBĘ:
W pokoju – trzymajcie wahadło i zapytajcie gdzie obiekt się znajduje. Wahadło będzie poruszać się w kierunku tegoż obiektu.

W domu – pytajcie wahadełko, pokój po pokoju, tzn. „czy jest w kuchni?” tak / nie, „łazienka?” i tak dalej, aż zawęzicie obszar. Następnie przejdźcie do danego pokoju i znajdźcie to.

Na mapie – zacznijcie od pytania czy zaginiona osoba lub obiekt znajdują się w obszarze mapy. (Przy osobach zaginionych, dobrze jest mieć zdjęcie i przedmiot który on/ona dotykali lub używali). Trzymajcie wahadełko w ręce, którą normalnie używacie do dywinacji, a wskaźnik lub ołówek w drugiej. Wskazujcie miejsca na mapie, aż je maksymalnie zawęzicie.

NA ZEWNĄTRZ:
Zapytajcie – „Czy jestem zwrócony/a we właściwym kierunku, aby znaleźć…?” Jeśli wahadełko buja się przód / tył, to znaczy, że idziecie w dobrym kierunku. Jeśli się kręci, poruszajcie się z nim powoli, aż zacznie się huśtać przód / tył..

Możecie też narysować plan piętra domu lub budynku i wykorzystać metodę map.

MIEJSCA NA RYTUAŁ NA ŚWIERZYM POWIETRZU:
Spróbujcie najpierw użyć mapy, aby wskazać dobrą przestrzeń. Miejsca, w których linie ley (ley lines) i inne energie na siatce Ziemi się przecinają, to potężne punkty do wykonywania różnego rodzaju rytuałów. Wahadełko, gdy umieszczone na tych obszarach będzie krążyć szybciej (…). Im silniejsze energie, tym szybciej wahadełko będzie wirować.

POPRZEDNIE WCIELENIA:
Możecie zapisać daty na osobnych małych kawałkach papieru lub kartach i rozmieścić je równomiernie na stole. Zapytajcie o swoje poprzednie życie, a wahadełko będzie bujać się w kierunku papierka z dokładną datą. W ten sposób możecie cofać się wstecz w czasie. Możecie zrobić to samo z kontynentami, zawężając do krajów w których żyliście. Także ludzi których znacie oraz ich stosunek do was w poprzednim życiu. Umieśćcie na oddzielnych kartkach papieru hasła „kochanek”, „przyjaciel”, „małżonek”, „członek rodziny”, i tak dalej. Nazwijcie osobę i zadajcie pytanie.

ZDROWIE:
Zapytajcie o każdy obszar ciała lub zapytajcie aurę kogoś, o kim chcecie coś wiedzieć. Zawężajcie pytania, wraz z każdą odpowiedzią, jaką otrzymacie od wahadełka.

HAZARD:
Bądźcie ostrożni, ponieważ błędy mogą być kosztowne, ale można wziąć wahadła do kasyna i zapytać, czy to jest stół lub automat gdzie można wygrać dużo w szybki i łatwy sposób. To samo można zrobić, gdy robi się zakłady na wyścigach konnych, itd. *Opłaca się mieć olbrzymie doświadczenie przed rozpoczęciem inwestowania pieniędzy.

ZWIĄZKI:
Wahadełko może powiedzieć wam różne rzeczy o innych ludziach. Zdjęcie lub osobista rzecz danej osoby są bardzo pomocne, ale nie konieczne. Trzymajcie wahadełko nad przedmiotem i zadawajcie pytania.

GDZIE PÓJŚĆ NA ZAKUPY LUB ABY COŚ NAPRAWIĆ:
Wystarczy otworzyć książkę telefoniczną i zapytać, gdzie jest najtańsze i jakościowo najlepsze miejsce na to, co chcecie. Nazwijcie miejsca, a wahadełko odpowie tak / nie. Wahadełko, może być również pomocne w diagnozowaniu problemów z samochodem przed rozebranie go na części lub wzięciem go do warsztatu.

RYTUAŁY:
Zapytajcie jakiego rodzaju kadzidła palić, o najlepszy czas, aby wykonać rytuał, najlepsze miejsce, kolory świec i tak dalej.

DEMONY: Do prostego kontaktu z Demonami umieśćcie wahadełko nad pieczęcią konkretnego Bóstwa i zacznijcie zadawać pytania.

KARTY TAROTA:
Połóżcie kilka kart Tarota jako kilka możliwych odpowiedzi na pytanie. Zadajcie je, a zacznie ono wychylać się w kierunku karty z odpowiedzią, aż osiąga się stanowcze "tak", gdy znajdzie się bezpośrednio nad kartą.

Na wszelkie pytania tak lub nie można dokładnie odpowiedzieć za pomocą wahadełka. Małe karteczki z imionami osób, miejsc lub rzeczami mogą być ułożone od lewej do prawej, a wahadełko zacznie wychylać się w kierunku karty lub kawałka papieru z odpowiedzią.

Powinno się ono huśtać szeroko, jako że to jest definitywne tak lub nie. Kręgi są niepewne, a małe wychylenia oznaczają niepewność.


POWRÓT DO GŁÓWNEJ STRONY MAGII

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457