Demony Niższych Rang


Wielu z nas widziało i nawet kontaktowało się z pomniejszymi Demonami. To są te Demony z świecącymi, czerwonymi oczami, skrzydłami jak u nietoperza, a niektóre mają nawet futro. Po przyjrzeniu się, wiele z tych Demonów ma najpiękniejsze oczy, jak świecące rubiny, o głębokim i żywym kolorze. Normalnie pochodzą z różnych wymiarów, ale wiele mieszka z Ojcem Szatanem oraz innymi Demonami.


Pazuzu
Pomniejsze Demony są obrońcami, tak jak sumeryjski Demon Pazuzu, który chroni dzieci oraz kobiety ciężarne. Zyskał złą reputację w filmie z 1973r. pt. „Egzorcysta”, napisanym przez katolika Williama Petera Blatty. To był chrześcijański odwet za film z 1968r. pt. „Dziecko Rosemary”, który przedstawiał Szatana w pozytywnym świetle. „Egzorcysta” odstraszył wielu od Szatana i wmusił wiarę w Demoniczne „opętanie”. PO RAZ KOLEJNY strach używany jest jako potężne narzędzie do trzymania ludzi w niewiedzy i zniewoleniu. W przeciwieństwie do chrześcijańskiego „Boga” i hołoty, Szatan i jego Demony nie używają przymusu, ani też nie narzucają się nikomu.

Szatan szanuje wolną wolę i ludzie przychodzą do Niego dobrowolnie, nie przez strach lub siłę. Wielu z nas inwokowało Demony (pozwalało Im przebywać w naszych ciałach) i pozwalało mówić przez nas; żadna krzywda nie została wyrządzona nikomu. Anielskie istoty natomiast mają złą reputację w tego typu sprawach i oczywiście, jak ze wszystkim, winę zwala się na Szatana.


Bes
Besy to kolejny przykład pomniejszych Demonów. Demony tej rasy są tymi z pięknymi rubinowymi oczami. Są strażnikami, obrońcami, patronami muzyki, tańca i leczenia. W starożytnym Egipcie karły (te właśnie Besy), były czczone i bardzo poważane. Są One bardzo niskie, mierzą zaledwie 60 – 90 cm.


Powrót do Demony - Bogowie Piekła

 

© Copyright 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457