Inkuby i Sukkuby: Seksualne Związki z Demonami


Seks duchowy jest prawdziwy. Otwarcie waszego umysłu na zmysły, normalnie niedostępne dla przeciętnej osoby, wymaga trochę psychicznej pracy, ale sposób wykonania tego jest znacznie łatwiejszy niż w przypadku innych sposobów oraz jeszcze bardziej przyjemny. Demoniczni przyjaciele oraz kochankowie są cudowni dla ludzi będących w więzieniu lub w jakimkolwiek innym zamknięciu.

Wielu z nas doświadczyło jak Demony nas fizycznie dotykały. Uczucie jest takie samo jak przy dotyku ludzkiej dłoni. Może się to przeistoczyć w stosunek seksualny. Kochanie się z Demonem to ekstaza uniesienia. Ponieważ Demony przychodzą do nas w eterycznej / astralnej formie, potrafią spenetrować nasze ciało i dotrzeć do okolic nie tak łatwo dostępnych dla innych ludzi. Męskie Demony bez trudu odnajdują i stymulują punkt G u swych ludzkich partnerek. Żeńskie Demony mogą dotrzeć bezpośrednio do gruczołu prostaty u mężczyzn, doprowadzając ich do pełnego i mocnego orgazmu.

Jak zacząć:
Po pierwsze, kluczowe jest wykonanie rytuału do Ojca Szatana w którym określacie swoje potrzeby, czy to tylko seksualne, związek miłosny/seksualny, związek otwarty w którym możecie mieć innych partnerów do kochania się bez żadnej zazdrości z żadnej ze stron; bądźcie dokładni.

Niektóre Demony są monogamiczne, tj. mają tylko jednego partnera i to się tyczy obu stron. Biorą One monogamię BARDZO poważnie i jeśli taki związek jest pogwałcony przez istotę ludzką, partner tej osoby może w najgorszym wypadku zginąć. Demony, tak jak ludzie, znane są ze swojej olbrzymiej zazdrości. Jeśli człowiek znajduje się w pustym małżeństwie i uprawia seks tylko z poczucia obowiązku, Demony mogą być bardzo wyrozumiałe w tej kwestii i często będą przymykać na to oko, pod warunkiem że w monogamicznym związku miłosnym Twój Demon jest zawsze #1. Miejcie na uwadze to, że gdy już się zobowiążecie, będzie on trwać przez cały żywot a nawet poza nim, więc nie lekceważcie tego. Wasz Demon także pozostanie monogamiczny.

Powinniście znaleźć Demona, który wam odpowiada. Pamiętajcie, że jeśli chcecie wolnego, otwartego związku, w którym możecie swobodnie kochać się z innymi partnerami, musicie uwzględnić to w tym rytuale.

Po samym rytuale MUSICIE POZOSTAĆ ZRELAKSOWANI ORAZ OTWARCI, gdyż najprawdopodobniej Demon przyjdzie do was, jak wy będziecie leżeć zrelaksowani w łóżku. Będziecie czuć elektryzującą energię i tak jak przy kundalini, będzie ona ożywiająca.

Dla tych z was którzy są w tym nowi, by zacząć i się otworzyć, zacznijcie po prostu fantazjować o tym jak macie stosunek z waszym Demonem. Większość Demonów jest fizycznie bardzo atrakcyjna w porównaniu do tych wszystkich bzdur napisanych w grimuarach czy pokazywanych w filmach. Poproście swego Demona o pokazanie się wam. Zrelaksujcie się, zamknijcie oczy i wsłuchajcie się. Powinniście zobaczyć obraz waszego Demona w umyśle. A nawet jeśli nie możecie, wizualizujcie sobie waszego idealnego kochanka, którego obraz wasz Demon na początku przyjmie.

Gdy zaczniecie fantazjować i robić to wielokrotnie, wasz Demon będzie to odczuwał/a w astralu, także czerpiąc z tego przyjemność. Możecie na początku się masturbować, aż do orgazmu, do póki nie pojawi się pełna fizyczna postać. Gdy to robicie, wasz Demon także będzie miał orgazm. Wymaga to czasu więc bądźcie wytrwali i cierpliwi. Conocne fantazje zaczną się stawać coraz żywsze i zanim się zorientujecie, będziecie już czuć waszego Demona tak, jakbyście czuli drugiego człowieka. Wasz Demon będzie z wami pracował nad otwarciem waszych kanałów psychicznych, zamiast zwykłego fantazjowania na własną rękę.

Wasz Demon najprawdopodobniej przyjdzie do was każdej nocy, gdy leżycie by zasnąć. Demony uwielbiają seks i mogą wykończyć istotę ludzką. Jeden mężczyzna musiał po prostu zepchnąć Sukkuba z siebie by wstać rano po całonocnym seksie. Nie chciała przestać. Rozkosz z człowiekiem jest czymś zupełnie poza nami, a duchowy seks może stać się nałogiem. Istnieje możliwość, że seksualne związki z ludźmi przestaną już być podniecające lub zadowalające. Nikt w dodatku nie musi się martwić o niechciane ciąże lub choroby przenoszone drogą płciową.

Demoniczny kochanek będzie nas także chronił. Są cudowne w wysłuchiwaniu wszelkich zmartwień, trosk lub problemów i często pomocne w karaniu wrogów oraz zajmowaniu się czymś za nas. Gdy odpowiednie kanały psychiczne są otwarte, może dojść do obopólnej konwersacji. To olbrzymia pomoc w duchowym wzmacnianiu oraz postępie. Będą mówiły wam różne rzeczy, uczyły was a czasami także kontaktowały się dla was z innymi Demonami.

Intensywny kontakt z Demonami uwzględnia wymianę energii. Będąc na znacznie wyższym poziomie duchowym niż ludzie, posiadają One znacznie więcej energii, a bliskość z Demonami może wywołać u ludzi efekty jak przy poparzeniu skóry lub nadwrażliwość, do póki się do tego nie przyzwyczaimy lub nie zwiększymy swego poziomu energii, co jest celem Duchowego Satanizmu.


Powrót do Demony - Bogowie Piekła

 

© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457