Magiczna Ewokacja oraz Inwokacja


Istnieją zasadniczo dwa sposoby przyzywania istot lub pracowania z energią: ‘ewokacja’ oraz ‘inwokacja’. Duchowa ewokacja polega na przyzywaniu istoty, czy to Demona, ducha zmarłej osoby lub żywiołaka i pojawieniu się jej, poza operatorem. Pracując z energią, znajduje się ona zawsze na zewnątrz – nigdy w jego/jej ciele. Przy ewokacji nigdy nie ma bezpośredniego połączenia czy więzów.

Inwokacja to zaproszenie ducha do siebie. Istota dosłownie wchodzi w ciało operatora. Przykładem jest inwokacja Demona, i wtedy przemawia On przez osobę Go inwokującą, używając jego/jej głosu do komunikacji. Gdy tak się dzieje, głos tej osoby może się zmienić, stając się głębszym, chrypiącym lub jakikolwiek innym. Podczas seansów medium jest w stanie wyprodukować substancję zwaną ektoplazmą, by udostępnić duchowi luminescencyjny materiał do fizycznego pokazania się. Jest to forma inwokacji, gdyż w tym wypadku istnieje bezpośrednia więź między duchem a medium.

Istnieje wiele różnych stworzeń. Jeśli chodzi o Demony Szatana, to nauczyłam się tego, że gdy wchodzą w nas, nie wyrządzają żadnej krzywdy. Jesteśmy zawsze w pełni świadomi oraz przytomni. Gdy cos mówią przez nas, jesteśmy świadomi tego co mówią i rzadko cokolwiek jest wymuszone. Nie doświadcza się luk czy też ‘urwanego filmu’ jak w przypadku inwokacji istot anielskich. Anioły często podają się za Demony. Te istoty NIE SĄ od Szatana, a gdy zaprosi się je (zwykle anioły czy inne takie) to przejmą ciało powodując szkody w osobie je inwokującej, a ta nie będzie pamiętała o tym zajściu. Osoby te nie będą pamiętały co robiły i najprawdopodobniej będą mieć długotrwałe problemy.
Szatan daje nam wiedzę. Nie ma powodów by sprawiać, że coś zapominamy lub też żebyśmy mieli dziury w pamięci celem ukrycia czegoś. Ludzie którzy babrają się z aniołami wraz z innymi astralnymi istotami z którymi nie są zaznajomieni mogą doświadczyć tych problemów, no i oczywiście przez swoją ignorancję oraz głupotę, zwalają całą winę na „Diabła”.

Niektóre Demony zjawiają się i lubią się bawić. Gdy raz byłam w pracy, jeden z współpracowników pokazał mi zdjęcie swojej dziewczyny. Czułam jak wchodzi we mnie Demon i powiedział do mnie „dajesz”. Zaczęłam opisywać ją. Współpracownik był zaskoczony dokładnością. Naturalnie to mój Demoniczny przyjaciel mówił przez mnie. Większość dostępnych tekstów o zaklęciach i magii poprzez brak wiedzy (duchowa i magiczna wiedza była usuwana i niszczona przez chrześcijański kościół), podają instrukcje które są nie tylko błędne, ale także mogą być bardzo niebezpieczne podczas pracy z czarną magią używając energii śmierci oraz innych niszczycielskich sił.

Istnieje olbrzymia różnica między ewokacją a inwokacją. Gdy inwokujemy energię lub duchy, tworzymy połączenie z tą energią lub duchem poprzez nas samych. Naturalnie jeśli ktoś używa energii śmierci lub jakieś innej niszczycielskiej, może to być bardzo niebezpieczne. Do inwokacji zaliczyć można wzmacnianie energii w swojej duszy i wyładowywanie jej poprzez swoją aurę i/lub czakry. Tworzy to więź z ofiarą.

Za większość porażek w zaklęciach czarnej magii odpowiedzialny jest mag. Istnieją inne powody przez które czarna magia nie działa, jak np. silna aura ofiary, zdolna do odbicia negatywnej energii (jeśli jest się pod ochroną Szatana, nic nie może nam zaszkodzić) lub złe wyczucie czasu przez maga. Mogą być jeszcze inne powody, lecz powyższe są najczęstsze.

Nawet biała magia, gdzie chodzi o leczenie, może stwarzać problemy dla maga, który inwokuje energię zanim ją zastosuje. Każdorazowo podczas inwokacji energii ustanawia się potężne połączenie. Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby połączyć się z chorobą.
Jeśli mag pracuje nad pieniędzmi, osobista moc lub tez inna pozytywna aplikacja energii i dopiero potem inwokacja jest pożądana. To samo tyczy się zaklęć miłości oraz pożądania.

Przykładowo – ewokacja energii śmierci: zaawansowany mag powinien być zaznajomiony z tą energią. Energia śmierci obfituje w kostnicach, cmentarzach, miejscach gdzie toczono wojny, gdzie odbyły się masakry oraz innych tego typu miejscach. Energia ta jest szara, ponura i dołująca. Mag powinien wejść w trans i otoczyć się nią lecz *NIE* brać jej do swojego ciała. Powinno się ją kierować przy użyciu swej woli i wizualizacji formując w kulę lub coś innego. Energia powinna być skondensowana coraz ciaśniej w kulę lub inną formę w celu jej spotęgowania. Uformowana energia może być nastepnie rozszerzona lub skupiona według pomysłu maga na to, jak ma ona być dostarczona ofierze. Jeśli celujemy w czakry ofiary, energia powinna być ciasno skupiona i zdetonowana lub rozszerzona po wejściu w jej ciało. Jeśli energia ma się zbierać i przylec do aury ofiary, powinna ona zostać rozszerzona i okryć całą aurę. Można to robić jak się chce, zależnie od indywidualnych preferencji.


POWRÓT DO GŁÓWNEJ STRONY O MAGII

 

© Copyright 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457