Zajmowanie Się Satanizmem Po Amatorsku


Piszę to kazanie po to, gdyż widzę, że ta sprawa jest czymś ważnym i ludzie powinni być świadomi. Nie wierzę w mówienie innym jak mają myśleć, w co czy też jak powinni wierzyć, to jest sprawa indywidualna, ale każdy powinien być świadom tego – Satanizm różni się od innych religii. Jest on inny dla tego, że nie można go mieszać z innymi religiami. Mieszanie Satanizmu z np. chrześcijaństwem, jest jak mieszanie wody z prądem. Czytałam i widziałam historie o pewnych ludziach, którzy interesując się Satanizmem ciągle mieli przyjazny stosunek do chrześcijaństwa. Ciągle istniały w nich silne nieświadome przywiązania do chrześcijaństwa, głównie wynikające z intensywnej indoktrynacji. Większość z nas ma chrześcijańskie wychowanie i u wielu istnieją pewne zahamowania oraz przewlekłe sprawy.

Chrześcijańskie programowanie jest bardzo intensywne, a biorąc pod uwagę olbrzymie ilości energii, jakie poszły w chrześcijańskie modlitwy oraz wierzenia:

Trzeba pokonać olbrzymią ilość energii, by się całkowicie wyzwolić.

Ludzie którzy nie są pewni swych przekonań oraz którzy mają silne koneksje z chrześcijaństwem czy też innymi religiami, świadome bądź też w wielu wypadkach podświadome, narażają się na bardzo przerażające oraz negatywne przeżycia psychiczne.

Wzywanie Demonów i zagłębianie się w okultyzm, może spowodować u amatorów wystąpienie bardzo nieoczekiwanych, negatywnych skutków. To jest sprawka wrogich obcych, którzy używają strachu do trzymania ludzi z dala od Szatana. W wielu wypadkach to działa, siejąc w nowicjuszu ziarno terroru, przez co wraca on/a do nazarejczyka i obwinia Szatana. Usilnie zalecam tym, którzy posunąć się do takich czynów, by najpierw upewnili się w Szatanie.

Naprawdę bardzo niewiele osób rośnie w potęgę, chyba że posiadają jakiegoś potężnego obrońcę. Gdy dana osoba, która poważnie myśli o rozwoju mocy umysłu dojdzie do jakiegoś bardzo wysokiego etapu rozwoju lub posiada jakieś poważne zdolności, zostanie odwiedzona przez potężne istoty, które poproszą ją o opowiedzenie się za którąś ze stron, w duchowej wojnie. Ci prawdziwie obdarzeni, którzy kroczą samotnie nie żyją zwykle długo na tej Ziemi, bez ochrony wyższej mocy.

Uważam, iż ważne jest by ostrzec tych, którzy nie są pewni lub średnio zainteresowani, o tym by trzymali się z daleka od przywoływania Demonów lub próby kontaktowania się z istotami duchowymi, dopóki nie będą na to gotowi. Każdy jest tu mile widziany, od zadedykowanych po zainteresowanych.

Wiedza powinna być wolna i dostępna dla wszystkich. Pewne sprawy są natomiast zaawansowane, przez co powinno się poczekać zanim weźmie się za dane działania. Na pewnym etapie Satanizmu bardzo istotnym krokiem jest zerwanie wszelkich więzi z jakimikolwiek innymi religiami. Nie uczynienie tego sprowadzi na was katastrofę. Musi to pochodzić od nas samych, tj. nie może być żadnego niezdecydowania czy mieszanych uczuć. Jeśli natomiast takowe są, powinno się poczekać, gdyż jest to nieodwracalny krok.

Ci z was, którzy się zadedykowali, nie mają się czym przejmować. Możecie zajmować się zaawansowanymi sprawami lecz i tak ważne jest to, byście usunęli z siebie wszelkie chrześcijańskie nauki.


Powrót Do Strony z Kazaniami

 

© Copyright 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457