Jak Przyzywać Demony


*Dla ludzi, którzy mieli problemy z tym, aby Demon się pojawił, zobaczcie odnośnik na dole strony.


Najważniejszą rzeczą jaką możecie zrobić jest zapomnienie o wszystkim, czego zostaliście nauczeni o Demonach ze źródeł, które są wrogie Satanizmowi.

W tych najbardziej popularnych i łatwo dostępnych tekstach nie ma nic poza mylnymi informacjami. Postępowanie zgodnie z instrukcjami w tych grimuarach jest nie tylko złe, ale może być niebezpieczne.

Moje doświadczenie z Demonami jest takie, że są One bardzo dumne, i okazywanie Im szacunku jest bardzo ważne.

Jakiś czas temu paru Wysokich Kapłanów oraz Wysokich Kapłanek wykonało pracę energetyczną z wieloma różnymi Demonami, wliczając to Te z Goecji. Wszystkie 72 Demony wraz z innymi zostały wyzwolone. Odkryliśmy prawdziwe tożsamości większości z tych Demonów. Wielu z Nich używało wielu pseudonimów, aby nie być brutalnie nadużywanych. Owe Demony w przeciwieństwie do opisów w różnych grimuarach, nie są potworami. Są pięknymi, znanymi oraz ważnymi Bogami.

Uwaga: Wojna w większości innych światów [szczególnie tych zaawansowanych] ma charakter duchowy. To nie są pistolety, bomby i inne metody używane na naszej planecie.

ASMODEUSZ POWIEDZIAŁ SALOMONOWI:
„WIĘC NIE MASZ CZASU NA WIELE PYTAŃ; GDYŻ KRÓLESTWO TWE TAKŻE PO KRÓTKIM CZASIE ZOSTANIE ROZBITE, A CHWAŁA TWA POTRWA TYLKO SEZON, I KRÓTKĄ BĘDZIE TWA TYRANIA NAD NAMI.”

Demony są nieśmiertelne; „sezon” to dla nich tylko parę tysięcy lat. Chrześcijański ‘Bóg’ traci moc. Ojciec Szatan poinformował nas, że nasza strona wygrała. Ostrzegamy wszystkich: używanie obelżywych metod, ze starych grimuarów to nie tylko głupota, ale może skończyć się nieuniknioną osobistą klęską. Do Demona należy pochodzić z szacunkiem, ogromną szczerością oraz respektem. Koniec dni, gdy używano imion wrogiego „Boga”, kręgów do przywoływania Demonów, gróźb oraz innych obelżywych metod. Nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy...

Gdy jesteśmy nowi, większość Demonów chętnie nam pomaga. Celem Satanizmu jest stanie się podobnym Bogom. Oznacza to wzmacnianie się.

W miarę postępów dzięki naszym wysiłkom, stajemy się coraz bardziej biegli. Powinniśmy umieć polegać na własnych mocach zamiast tych poza nami. Demony są świetne jeśli chodzi o dzielenie się wiedzą oraz mądrością, żebyśmy mogli uczyć się i rozwijać własne moce.

W miarę rozwoju powinniśmy być uzdolnieni we wszystkich aspektach magii oraz sami umieć wpływać na innych i na środowisko bez żadnej pomocy z zewnątrz. Po mimo tego, nawet u osoby biegłej, okoliczności w danej sytuacji mogą być tak przytłaczające, że pomoc Demona jest niezbędna. W kwestii duchowego przewodnictwa Demony są dla nas na każdym poziomie, tak dla nowicjuszy jak i dla osób rozwiniętych.

Z mojego własnego doświadczenia polecam każdemu kto myśli poważnie o rozwoju duchowym by stworzyć bliską oraz silną więź z Demonem, który będzie chciał z wami pracować i prowadzić was po Ścieżce Lewej Ręki. Doświadczenie to jest co najmniej bardzo opłacalne.

Jak przyzywać:

Zawsze traktujcie Ich z szacunkiem okazując szczerość. Nigdy Im nie rozkazujcie, nie żądajcie lub nie próbujcie wykorzystać Ich w jakikolwiek sposób.

POPRAWNE METODY PRZYZYWANIA DEMONA:

 1. Znajcie Demona którego macie zamiar przyzwać. Strona ta zawiera spis atrybutów oraz dostępnej wiedzy o różnych Demonach. Jak wiadomo z doświadczenia, wszystkie Goeckie Demony są nam przyjazne.

 2. Ważne jest by mieć konkretny cel; musicie wiedzieć dokładnie *dla czego* przyzywacie akurat tego Demona

 3. Gdy prosicie Demona o towarzyszenie nam, właściwe jest zaoferowanie czegoś w zamian. Bądźcie gotowi na podarowanie czegoś w zamian za pomoc. Jest to coś na co i wy i Demon powinniście się obopólnie zgodzić. Pamiętajcie, Starzy Bogowie najbardziej cenią sobie nasze słowo, szczerość, spójność oraz nasz honor. PRZENIGDY nie zgadzajcie się na coś, co wiecie, że nie wykonacie. Musicie znać metodę jakiej chcecie użyć by skomunikować się z Demonem.

  Jednym z najważniejszych kroków w przyzywaniu jakiegokolwiek Demona, z którym nie jesteśmy zaznajomieni, jest dotarcie do Niego/Niej poprzez Szatana.
  Powód ten jest bardzo istotny. Nie wszystkie Demony są przyjazne ludziom, ani też nie wszystkie służą Szatanowi, natomiast wszystkie Goeckie Demony są pod władzą Szatana. Większość Demonów jest przyjazna, gdy okazuje się im szacunek a przyzwania obfitują w pozytywne rezultaty. Odkryłam, że Demony które wielu osobom z zewnątrz sprawiały problemy były przyjazne w stosunku do zadedykowanych Satanistów.

  Dowiedziałam się wiele poprzez moje własne kontakty z Demonami oraz dzięki wielu doświadczeniom innych, tak laików jak i Duchowieństwa. Doświadczenie jest jak zwykle z resztą najlepszym nauczycielem.

  Są różne poziomy doświadczenia, gdy stworzy się kontakt z Demonem:

  1. Demony mówią do nas poprzez nasze myśli (telepatia). Dzięki niej, słowa Demonów przychodzą do nas w naszych myślach. Na początku może być ciężko rozróżnić komunikację z inną istotą od własnych myśli osobom, które nie są aż tak wyczulone lub które nie posiadają zdolności psychicznych. Wraz z medytacjami mocy, czasem oraz doświadczeniem, staje się to coraz łatwiejsze.

  2. Widzimy i słyszymy Demona. Jest tak z ludźmi, którzy są bardziej psychiczni oraz bardziej otwarci.

  3. Inwokujemy energię Demona. Jest to potężne oraz elektryzujące doświadczenie. Otoczeni jesteśmy potężną aurą. Będziemy często podczas tego słyszeć jak Demon to nas mówi i możemy też Go zobaczyć.

  4. Podczas samego przyzywania, Demon pojawia się i przemawia do nas poprzez czarne lustro, w dymie kadzidełka lub w inny sposób. To najlepszy sposób dla nowicjuszy. Podczas używania lustra, jeśli jesteśmy wystarczająco wyczuleni, często możemy poczuć jak Demon nas dotyka, jeśli zechce tak uczynić.

  5. Namacalny kontakt; rzeczy w naszym pokoju się przesuwają, istnieją dokładne fizyczne dowody na to, że Demon jest obecny.

  Istnieją historie w popularnych książkach dotyczące kontaktu z ekstremalnie potężnymi energiami podczas ewokacji Demona. Z tego co wiem, nikt kto używał metod opisanych na tej stronie nigdy nie doświadczył żadnych negatywnych oraz przytłaczających efektów. Inwokowałam Demony wiele razy [zobacz Inwokacje i Ewokacje] i energia ta nigdy nie była nieprzyjemna, lub jej poziom ponad to, co mogłam znieść.

  Metody:

  Skopiujcie, wydrukujcie lub narysujcie pieczęć Demona, którego chcecie przyzwać na czystej kartce papieru. Ważne jest by nikt wam nie przeszkadzał w żaden sposób. Zamknijcie oczy i wizualizujcie pieczęć w umyśle najlepiej jak potraficie. Możecie je otworzyć i spojrzeć na nią ponownie (tak wiele razy jak potrzebujecie) by widzieć ją wyraźnie. Podczas wizualizacji recytujcie lub nućcie w kółko imię Demona, w myślach lub na głos.

  Wymów tą modlitwę:

  Lordzie Szatanie, przez Twoją łaskę, udziel mi proszę mocy, by stworzyć w mym umyśle i wykonać to, czego pragnę, a koniec osiągnę z Twoją pomocą, o Potężny Szatanie, Jedyny Prawdziwy Boże, który żyjesz i królujesz po kres wieczności. Usilnie proszę Cię byś wpłynął na (imię Demona), aby ukazał/a się przede mną oraz aby udzielił/a mi On/Ona prawdziwej i wiarygodnej odpowiedzi, bym mógł/mogła ukończyć to, czego pragnę, pod warunkiem, iż jest to zgodne z Jego/Jej stanowiskiem. O to pokornie i z szacunkiem proszę w Twoim imieniu, Lordzie Szatanie. Uznaj mnie godnym/ą, Ojcze.

  Dany Demon może się objawić w różny sposób.

  • Przez czarne lustro jak do "wróżenia". Zobaczycie Demona w lustrze.

  • W dymie kadzidełka.
  • Demon pojawi się bezpośrednio, gdy dana osoba jest wystarczająco czuła oraz znajduje się w głębokim stanie medytacji.

  Przygotujcie miejsce. Wasz pierwszy rytuał przyzwania powinien być wykonany w nocy. Powodem tego jest fakt, że energie w nocy różnią się od tych dziennych i łatwiej jest o prywatność oraz brak rzeczy rozpraszających uwagę. Gdy już wytworzyliśmy przyjazny kontakt z Demonem, nie ma już konieczności wykonywania formalnego rytuału przyzwania. Dany Demon może się nam pojawić w nocy jak i w dzień, a jedyne co musimy zrobić to skupić się na kontakcie z Nim poprzez telepatię.

  Będziecie potrzebować:

  • Ciche miejsce gdzie nie będzie wam nikt przeszkadzał.
  • Kadzidło dobrej jakości z przyjemnym zapachem. Usilnie zalecam wypróbowanie nowego zapachu zanim zacznie się rytuał przyzwania, jako że tanie, śmierdzące zapachy mogą być obraźliwe dla duchów i mogą zawstydzić nas w jakimkolwiek rytuale. Zobacz KADZIDŁO
  • Jedną lub więcej czarnych czy też niebieskich świec. Czarny to wybór, ale niebieski też jest w porządku jako substytut, jeśli nie możecie mieć czarnych. Także jeśli macie, świeca odpowiedniego koloru Demona, którego chcecie przyzwać. (Ich lista jest na tej stronie).
  • Papier zawierający pieczęć Demona.

  Gdy już skończyliście z pieczęcią, znajdźcie bezpieczne miejsce na przechowanie go, najlepiej w swojej czarnej księdze lub dzienniku. ZAWSZE traktujcie ten papier z olbrzymim szacunkiem i NIGDY go nie palcie! Można go używać wielokrotnie.

  Nie ma potrzeby ustawiania jakichkolwiek kręgów. Demony ich *nienawidzą* i nie ma także potrzeby na ‘licencje na odejście’, jako że obie te rzeczy są obraźliwe. Traktujcie Je z szacunkiem a w zamian otrzymacie to samo.

  Po prośbie do Szatana, powinniście czuć Jego pozytywną energię. Jest to dobry znak oraz pozwolenie na dalsze działanie. Jeśli z jakiś powodów Demon nie odpowiada, spróbujcie innym razem. Wiele razy jest tak, że Demon się pojawia, ale osoby nowe w przyzywaniu nie są na tyle psychicznie otwarte lub doświadczone by Go/Ją zobaczyć. Wielu ludzi musiało wykonać rytuał przyzwania więcej niż raz, żeby Demon się przed nimi zjawił.
  Najczęściej jest tak, że Demon odpowiada na wezwanie, lecz wielu nie jest tego świadomych. Zwracajcie uwagę na zbiegi okoliczności oraz niecodzienne rzeczy. Świadomość jest tutaj wszystkim.

  Zawsze zaoferujcie jakiś dowód wdzięczności oraz tego, że cenicie Ich usługi. Niektóre pomysły to m.in. reklama dla Demona, działanie przeciwko chrześcijaństwu, działanie w celu promowania Satanizmu lub jakakolwiek inna usługa na którą obaj się zgodzicie.

  Przeczytaj NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA, jeżeli jesteś nowy.
  Ludzie w kółko zadają te same pytania w e-grupach. Na większość tych pytań można sobie odpowiedzieć, klikając na powyższy link oraz poświęcając czas na przeczytanie informacji.

  JEŚLI MIELIŚCIE PROBLEMY Z TYM, ABY DANY DEMON SIĘ POJAWIŁ, PO PARU PRÓBACH PRZYZYWANIA KLIKNIJCIE TUTAJ

  O Nadużywaniu Ducha.


  Powrót do Demony - Bogowie Piekła

   

  © Copyright 2002, 2003, 2004, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
  Library of Congress Number: 12-16457