O Demonach


Ostatnio ja oraz trzech innych Wysokich Kapłanów oraz Wysokich Kapłanek wykonaliśmy działanie energetyczne z Demonami. NIE są potworami. Wielu z Nich jest dobrze znanymi oraz popularnymi EGIPSKIMI BOGAMI. Przez wieki byli Oni duchowo wykorzystywani przy użyciu imion wrogiego Boga, kręgów o średnicy 9 stóp oraz multum innych bluźnierstw i obelg. To jest właśnie powodem, dla którego pojawiali się Oni jaki potwory. Wszystkie Demony są ORYGINALNYMI BOGAMI z czasów przed chrześcijaństwem.
- Wysoka Kapłanka Maxine Dietrich, Maj 2003

Poprzez wypaczenie dobra i zła z winy masowych religii oraz społeczeństwa ogólnie, wielu ludzi jest zmieszanych.

Nie ma powodów do obawiania się Demonów Szatana. Gdy okazuje się Im szacunek oraz szczere intencje, są naprawdę cudowne.
Ich najważniejszym celem jest uczenie ludzkości. W kwestii zemsty oraz karania wrogów, to jest kwestia nauki, jako że sprawiedliwość jest konieczna. Nadstawianie drugiego policzka tworzy prawdziwe bezprawie, chaos oraz ostateczny upadek cywilizowanego społeczeństwa. Zemsta i sprawiedliwość są niezbędne, gdyż bez poprawy, przestępcy dalej będą kontynuować swoją zbrodniczą działalność i dowolnie wykorzystywać innych.

Gdy uczynimy sobie z Nich przyjaciół, często dokonują zemsty na tych, którzy chcą nas skrzywdzić, a także uważają na nas. Widziałam jak wrogowie moi oraz moich ukochanych zostają ukarani zanim nawet jeszcze o to poprosiłam.

Wiele Demonów specjalizuje się w nauczaniu etyki. Odpowiedzialność dla odpowiedzialnych. Honor i prawda są BARDZO ważne dla Szatana. Szatan spogląda z nienawiścią na tchórzy oraz tych, którzy są zbyt tchórzliwi oraz słabi by wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Reprezentuje On silnych i prawych.

Demony to Nefilimowie, starożytne istoty pozaziemskie, które przybyła na Ziemię tysiące lat temu by wydobywać złoto. Są bardzo zaawansowane intelektualnie, fizycznie oraz duchowo. Wielu brało ludzkie żony / ludzkich mężów i zostali za to przeklęci przez innych Bogów, którzy sprzeciwiali się czemukolwiek, co uczyłoby nas lub przyczyniało się do naszej ewolucji powyżej tego, co zwierzęce. Ludzkie istoty miały być niewolnikami, a gdy projekt wydobywczy się zakończył, miały być zniszczone. Demony zaprzyjaźniły się z ludźmi i chciały byśmy stali się jak Bogowie, dokładnie tak jak Ojciec Szatan próbował dać ludziom boską wiedzę oraz moc. Zostali za to przeklęci i ukarani.

Demony są bardzo przyjazne w stosunku do ludzi. Miałam ten przywilej że pracowały One ze mną i uczyły mnie. Nawiązałam prawdziwą przyjaźń z paroma Demonami, które pomogły mi w wielu wypadkach. Wiele nauczyłam się od moich Demonicznych nauczycieli. Biorąc pod uwagę zniszczenie starożytnych bibliotek oraz ośrodków nauki przez chrześcijaństwo, ogrom wiedzy przepadł na zawsze. Czasami Demony mogą być wymagające w zachęcaniu nas do bycia lepszymi, lecz jest to dla naszego dobra oraz rozwoju. Szatan w Al-Jilwah mówi: „Prowadzę prostą drogą bez objawionej księgi."

Popularne grimuary oraz książki okultystyczne dostępne w wiodących sklepach są tylko źródłem kłopotów. Grimuary zostały napisane przez chrześcijan i rabinów. Demony z którymi pracowałam mają bardzo potężną, pozytywną energię i są bardzo żywe. Z racji tego, że wykonaliśmy na nich działania energetyczne, drastycznie zwiększyły One swą moc. Wielu z Nich ma teraz bardzo jasne aury.

W kwestii wampiryzmu, chrześcijański ‘Bóg’ jest tego przykładem, jako że większość chrześcijan jest duchowo pusta. Spójrzcie na katolickiego papieża – on jest wewnątrz pusty. Doktryny Ścieżki Prawej Ręki promują ascetyzm, tłumienie w sobie swoich potrzeb (np. celibat) oraz inne anty-życiowe praktyki, szkodliwe dla ludzkich istot.

Istnieje niższy Zakon Demonów Mają ogniste czerwone oczy oraz skrzydła nietoperza. Ich celem jest ochrona lub odganianie wrogich duchów i służą One Demonom wyższych rang.

Gdy przyzywamy Demony, pojawiają się czasami poprzez projekcję astralną. Natomiast zwykle komunikują się z nami za pomocą telepatii.

 

© Copyright 2002, 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


Powrót do Demony - Bogowie Piekła