Dotyczące Jogi Kundalini


Szatan chciał, abym napisała ten artykuł i upewnił się, że wszyscy są tego świadomi oraz abym umieściła go również na grupach. Przejdę do sedna sprawy. Prawie każdy wie o tym, jak wróg działa poprzez infiltrację, aby zniszczyć i skorumpować duchową wiedzę. Korzenie i podstawy Prawdziwego Satanizmu można znaleźć w Jodze Kundalini [SERPENT]. Niestety, wiele z tych nauk zostało zainfekowanych procedurami i praktykami, które mają na celu uczynić cholernie dobrym i pewnym, że każdy, kto ich przestrzega, nie będzie miał żadnych osobistych mocy. Dobrym tego przykładem są liczni praktykujący jogę, którzy zostali indoktrynowani kłamstwami, wielu z nich mianowicie w Indiach, którzy nie posiadają niczego na własność, żyją w schronisku nie będącym niczym więcej niż gloryfikowanym schronieniem dla psów, pokrywają się popiołami zmarłych, noszą tylko "szmatę Chrystusa" i żyją egzystencją przypominającą śmierć. Turyści, którzy odwiedzają aszramy i świątynie, za kilka centów ofiarowanych tym żałosnym żebrakom, otrzymują ich "błogosławieństwo", które jest oddaniem przez nich własnej siły życiowej i energii. Te biedne dusze są wypełnione wielką duchową mocą, ale nie mają pojęcia, jak ją wykorzystać, ponieważ wrogie nauki celowo wprowadzają je w błąd.

Nie ma naprawdę żadnych reguł w uzyskiwaniu personalnych mocy, oprócz konsekwentnych medytacji i wykonywania innych działań potrzebnych do rozwoju duchowego.

Wrogie skorumpowane gówno jest rażące. To współcześnie jest w większości książek o jodze. Te śmieci są CHORE i nie mają nic wspólnego z uzyskaniem boskości. Podążanie za tymi korupcjami wroga tylko upewni cię, że nie masz żadnych mocy i że nie jesteś zagrożeniem dla ich agendy używania okultystycznych mocy do zniewolenia świata.

Najgorsze jest samookaleczanie i związane z nim praktyki, które są nie tylko obłąkane, ale i potencjalnie śmiertelne. Jedynym "grzechem" w satanizmie jest grzech głupoty!!!

Wiele z tego, co mamy dziś łatwo dostępne na drodze duchowości, zostało w ohydny sposób skorumpowane. Opinia publiczna jest celowo okłamywana, aby upewnić się, że nikt nie posunie się do przodu i nie stanie się zagrożeniem dla wrogich mocy, które znają prawdę i używają okultystycznych mocy, aby zniewolić świat.

Na zakończenie, już wkrótce pojawi się znacznie więcej wiedzy. Joga Kundalini [Węża], właściwie wykonana, jest ścieżką do Boga i jest podstawą Prawdziwego Satanizmu. Kobra z rozpostartym kapturem, jak można zobaczyć w wielu miejscach na świecie na starożytnych rycinach i tym podobnych, symbolizuje rozszerzoną świadomość oświecenia, gdy energia węża jest aktywowana. Manifestuje się to jako coraz większa świadomość.

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ ZAAWANSOWANY SATANIZM

 

© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457