Trzy Kroki Magii


Ten artykuł jest głównie dla nowych osób, lub powrót do podstaw. O ile nie istnieje coś takiego jak „prawo potrójnego powrotu”, [Kliknij tutaj, aby przeczytać o "Trzykrotnym Prawie Powrotu" demaskującym to kłamstwo i jego pochodzenie] istnieją trzy podstawowe kroki do pracy z magią.

1. Wzbudzacie energię

2. Programujecie energię

3. Kierujecie energię

Kiedy zaczynacie kierowania energię, należy nadal ją programować, wizualizując jak robicie to, co chcecie zrobić.

Dla tych z was, którzy są niezaznajomieni z duchowością i działaniem umysłu, znanym jako "czary", zamierzam to wyjaśnić, abyście mogli zrozumieć jak to działa. Rozejrzyjcie się wokół siebie, wszystko co widzicie, ekran waszego komputera, krzesło, łóżko, meble, samochody na zewnątrz, budynki, okna... wszystko co widzicie było kiedyś czyimś pomysłem zanim zmaterializowało się w fizyczną formę w rzeczywistości. Teraz, chcę również dodać w niektórych przypadkach, takich jak z nauką, na przykład burze manifestują się na własną rękę; gorące wilgotne powietrze zderzające się z zimnym, suchym powietrzem na przykład, ale większość wszystkiego tutaj była kiedyś czyimś pomysłem.

Zacznijmy od kroku pierwszego. Primo, trzeba mieć energię do pracy, a im silniejsza tym lepiej. Im silniejsza energia własna tym więcej będzie oczywiście w stanie jej podnieść, kierować i obsługiwać. A im bardziej doświadczeni w tym jesteście tym łatwiejsze to się staje. Wszystko to jest jak praca mięśni. Im więcej z nimi ćwiczycie tym robią się silniejsze.

Do białej magii (to z nią nowicjusze powinni pracować najpierw, czarna wymaga więcej doświadczenia i umiejętności) prawdopodobnie będziecie chcieli używać własnej energii i połączyć się z nią przy działaniu.

Korzystanie z Run i Wibracji jest jednym z najszybszych oraz najbardziej wydajnych sposobów pozyskiwania energii. Inne to wykorzystanie medytacji podstawowej lub tylko poprzez wizualizację. Wzbudzacie energię i powinniście czuć ją wyraźnie w całym organizmie. Inne sposoby to Hatha joga, Tai Chi i/lub ćwiczenia oddechowe według własnego wyboru.
Aby przyswoić energię z zewnętrznego źródła, możesz to zrobić, kiedy masz wystarczająco dużo doświadczenia, poprzez skupienie się na tym, z czego chcesz czerpać energię i "wdychanie" energii z tego źródła.

Przy kroku drugim należy zaprogramować energię. Poprzez „programowanie” mam na myśli powiedzenie jej co chcecie aby robiła. Energia samą w sobie jest całkiem neutralna i obojętna. W tym etapie należy użyć „afirmacji”. To krótkie zdania, do rzeczy i na temat w czasie teraźniejszym, które są powtarzane w celu zaprogramowania energii. Muszą być w teraźniejszym, ponieważ energia nie ma umiejętności rozumowania, że coś się „będzie się działo”, że coś „się stanie”. Używanie konstrukcji czasu przyszłego może oznaczać każdą chwilę.

Na przykład: Nie chcecie mówić „_____ przyjdzie do mnie.” Zamiast tego chcecie powiedzieć „________ przychodzi do mnie.”

Energia nie umie pojąć *W JAKI SPOSÓB* chcecie to, nad czym pracujecie. Obiera ona zatem ścieżkę najmniejszego oporu, chyba że jest zaprogramowana. Wielu z was np. chce więcej pieniędzy. Nie wystarczy powiedzieć „Pieniądze przychodzą do mnie”. To może wyrazić się, jeśli nieukierunkowana, powiedzmy w pracy, w której posługujemy się pieniędzmi, jak chociażby kasjerka, albo jak zwykle przez pensję. To jest najprostszy sposób.
Trzeba ponadto dodać w afirmacji „Duże ilości darmowych i łatwych pieniędzy przychodzą do mnie.” „Te pieniądze są wszystkie moje, do wydania lub zatrzymania tak jak zechcę”. Również powinniście dołączyć do tego „w bezpieczny, przyjemny i prosty sposób”. Nie chcecie aby kokoś bliski umarł i zostawił wam spadek lub dostać pieniądze w sposób, który byłby nieprzyjemny. Zatem afirmacja pójdzie jakoś tak „Duże ilości darmowych i łatwych pieniędzy przychodzą do mnie w bezpieczny, przyjemny i prosty sposób. Te pieniądze są wszystkie moje, do wydania lub zatrzymania tak jak zechcę.”

Afirmacje powinny być powtarzane z przekonaniem, pięć do dziesięciu razy lub więcej, w swoim umyśle. Można również wyobrażać sobie energię jak przy kroku trzecim, przez cały dzień i mówić afirmacje kilka razy aby wzmocnić pracę.

ZAWSZE PAMIĘTAJCIE: ENERGIA IDZIE PO LINII NAJMNIEJSZEGO OPORU I NIE MA ZDOLNOŚCI ROZUMOWANIA.

Innym przykładem jest utrata wagi. Nie chcecie poważnie się rozchorować, a jest to jeden z najprostszych sposobów na drastycznie schudnięcie. Wasz umysł może to dla was zrobić jeśli będzie odpowiednio zaprogramowany, np. „Tracę na wadze w bezpieczny przyjemny i prosty sposób.”

Przy trzecim kroku kierujecie energię. Można to zrobić za pomocą wizualizacji. Energia przy użyciu białej magii powinna być wizualizowana jako światło złoto-białe, jasne jak Słońce światło.

Musicie wyobrazić sobie ta jasną energię albo wokół całego siebie i / lub wokół czegokolwiek co chcecie. Wizualizujcie w umyśle cokolwiek to ma być że MA MIEJSCE TERAZ oraz wizualizujcie jak energia to rozświetla.

Na przykład, przy przyciąganiu pieniędzy, chcecie wizualizować pieniądze (pełny portfel, czy coś), nawet *poczuć* dotyk i zapach pieniędzy; im bardziej to jest realistyczne oraz im więcej astralnych zmysłów używacie, tym skuteczniejsze to będzie, za pomocą wizualizacji napełniając taką ilością energii jak to możliwe, im intensywniejsza, tym lepiej. Czujcie pozytywne emocje.

Dla zdrowia, kierujcie energię do chorego narządu, wyobrażając sobie siebie jak jesteście zdrowi i szczęśliwi. Znowuż, CZUJCIE szczęście gdy robicie to działanie, tak, jakby to już było.

Następny etap to zapomnienie o pracy i staranie się myśleć o innych rzeczach. To może być trudne w sytuacjach beznadziejnych, ale róbcie co możecie gdyż intensywne myślenie, bądź zmartwienie się działaniem może rozproszyć energie w nie włożone. Odpuśćcie sobie i wiedzcie, że działa. Jedynym wyjątkiem jest to, co już pisałam powyżej: możecie również wizualizować energię jak w trzecim kroku, przez cały dzień i mówić afirmacje kilka razy aby wzmocnić pracę. Tylko nie przesadzajcie z tym, bo to jest brak wiary we własne siły i może energię lub zniszczyć pracę. Takie rzeczy wymają praktyki, jak wszystko inne.


Co do czarnej magii, nie chcecie wchodzić w kontakt z jakimikolwiek negatywnymi energiami jakie budujecie. można podnieść. Nie mający wiedzy do tego robią tak i cierpią przez to wiele razy. Odpowiedzią na wszystko jest wiedza.

Mówię tu z własnego doświadczenia. Najpopularniejsze grimuary i takie tam radzą by używać czarnej energii. Z własnego doświadczenia odkryłam, że szara energia jest najbardziej niszczycielski. Szara jest także energią śmierci. Powoduje choroby i wszelkiego rodzaju negatywne rzeczy.

Na przykład, zaklęcie śmierci. Z własnego doświadczenia. Weźcie energię śmierci z cmentarza lub wszędzie tam, gdzie jest śmierć, wyciągnijcie ją z ziemi za pomocą wizualizacji. Zaprogramujcie ją, jak w kroku drugim, np., „Szara energia śmierć zabija ____”. Róbcie to podczas nakładania jej na osobę, której chcecie się pozbyć. Także bezpośrednio z własnego doświadczenia powiem, że należy to zrobić wiele razy na bieżąco.
Chciałabym także dodać, że większość popularnych pism poinstruuje was aby wzbudzić jak najwięcej emocji, takich jak gniew i nienawiść. Ponownie, można, lecz nie jest to konieczne. To, co jest konieczne to siła własnej duszy, wasza wola i kierowanie energii.

Z rzeczy drobniejszych, o tych którzy świadomie starają się zrobić wam krzywdę w życiu, po prostu skierujcie ich własną energię z powrotem do nich przy użyciu odcieni szarości. Usiądźcie wygodnie, oglądajcie jak cierpi i cieszcie się tym

Czarna magia służy zaprowadzeniu sprawiedliwości.


POWRÓT DO GŁÓWNEJ STRONY MAGII

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457