Duchowy Satanizm różni się od satanizmu laveyańskiego. My jesteśmy świadomi Szatana/Lucyfera jako rzeczywistej istoty. Nie jesteśmy ateistami! Kościół Szatana założony w 1966 roku, przez Antona Szandora LaVeya, obecnie przyjmuje ateistyczną postawę, jeśli chodzi o zewnętrzne Bóstwa i widzi Szatana tylko jako "archetyp".

W świetle nowej wiedzy opartej na setkach godzin intensywnych i dogłębnych badań odkryliśmy:

1. Szatan jest naszym prawdziwym Bogiem Stwórcą.
"YHVH" znany jako "Jehowa" przez ociemniałych, jest fałszywym podmiotem. "YHVH" oznacza cztery elementy w popularnych systemach żydowskich magii, które są dostępne dla publiczności.

2. Postać "Jezusa Chrystus" jest fikcyjna i została skradziona z około ponad osiemnastu pogańskich legend Boga powieszonego na drzewie, takich jak Odyn, a następnie wskrzeszonego, i jest kolejnym opisem alchemicznego działania przekształcania duszy - śmierć, a następnie zmartwychwstanie.
Nazarejczyk jest i nigdy nie był niczym więcej niż narzędziem, aby usunąć całą prawdziwą wiedzę duchową i rozbroić ludzkość od swoich duchowych mocy. Ludzkość zapłaciła milionami bilionów dolarów, chorobami, nędzą i cierpieniem z powodu usunięcia tej wiedzy. Duchowa wiedza była systematycznie zniszczona, przekręcana i zepsuta dla duchowego i finansowego zniewolenia nas wszystkich. Siłą karmiącą populację, że Nazarejczyk jest prawdziwym podmiotem, ci na górze utrzymywali kontrolę i zdobyli ogromne bogactwo i moc.

3. Prawdziwy satanizm poprzedza chrześcijaństwo o tysiące lat i opiera się na całkowitej transformacji duszy. Chrześcijanie są oszukiwani "przyjmowaniem Jezusa Chrystusa" i "zbawieniem", co wszystko jest kłamstwem. Wszystko w religii chrześcijańskiej jest fałszywe i udowodniamy to ponad wszelkimi wątpliwościami. Chrześcijański oszustwo o "zbawionym" opiera się na skradzionej i zepsutej wiedzy o alchemii, gdzie ktoś naprawdę pracuje duchowo, aby przekształcić swoją duszę w Boską.

Wielu tradycyjnych satanistów czci Szatana/Lucyfera. Niektórzy uznają go jako przyjaciela i nie czczą go. Szanujemy indywidualność i osobiste wybory. Związek ze Szatanem / Lucyferem zależy od jednostki, ponieważ satanizm wartościuje wolną myśl i indywidualność.

Szatan jest niosącym wiedzę. Celem Satanizmu Duchowego jest zastosowanie tej wiedzy i przekształcenie naszych dusz w Boskie, podobne jak naszego Stwórcy Satana.

W przeciwieństwie do większości religii, duchowy satanizm zachęca do kwestionowania wszystkiego. Bycie najlepszym sobą i przekraczanie ograniczeń są istotą satanizmu duchowego, a to zaczyna się od używania maksymalnego potencjału swojego mózgu.
Duchowy szatanizm nie jest w żaden sposób skonfliktowany z nauką. Zdecydowanie zachęcamy do i wspieramy całą wiedzę naukową i kwestionowanie. Zdajemy sobie sprawę, że ludzkość jest niebezpiecznie zacofana w przypadku wiedzy naukowej i zrozumieniu ze względu na wieki ucisku i opresji narzuconej przez chrześcijaństwo. Wierzymy, że wszystkie zjawiska duchowe i paranormalne mogą być naukowo wyjaśnione w racjonalny sposób; ale wiedza naukowa jeszcze nie doszła wystarczająco daleko, by zrozumieć lub wyjaśnić wiele tzw. "nadnaturalnych" zjawisk.

W Duchowym Satanizmie nie ma mediatorów. Zdecydowanie zachęcamy naszych ludzi do interakcji sam na sam z Szatanem. Kapłaństwo jest tutaj tylko od udzielania wskazówek i wsparcia. Relacja z Satanem jest między osobą indywidualnie i Szatanem. Podejmujemy stanowisko "odpowiedzialność dla odpowiedzialnych". Nie umieszczamy żadnych ograniczeń na temat wiedzy ani osobistej mocy i robimy wszystko, aby cała wiedza była dostępna dla wszystkich - nie tylko kilku, którzy są samozwańczą "elitą" jak w przypadku innych religii. Szatan zachęca do samodzielnej nauki, badań i bezpośredniego doświadczenia.

Większość Duchowych Satanistów dedykuje się Szatanowi. Dedykacja jest bardzo ważna, ponieważ Szatan chroni nas, gdy pracujemy, aby rozwijać nasze moce. Ci, którzy idą samotnie, albo bez duchowej ochrony często spotykają się z katastrofą. Po dedykacji, Demony często nas prowadzą i pracują z nami, aby pomóc nam postępować. W przeciwieństwie do religii prawej ścieżki, Duchowy Satanizm zachęca do działania. Szatan chce, aby jego ludzie żyli pełnią życia i ewoluowali.

Szatan jest tam zawsze dla nas, ale jak postępujemy, spodziewa się, że poradzimy sobie z rzeczami, ponieważ jesteśmy w stanie, rozwiązywać problemy dla nas samych, używając własnych mocy. Chrześcijaństwo i podobne religie celowo robią upośledzonych i nie zaradnych z ludzi. Chrześcijanie ciągle opowiadają o tym, jak ich Nazareńczyk uzdrowił ludzi. Ci ludzie pozostają jako niewolnicy, ponieważ nigdy nie byli nauczeni uzdrawiania siebie lub innych. Archetyp Chrystusa symbolizuje niewolnictwo, służalczość i niekończące się nadużycia w celu zaprogramowania ludzkości jako idealni niewolnicy w NWO (Nowym Porządku Świata). Nazarejczyk umieszcza całkowity nacisk na "życie po śmierci" w celu stworzenia sposobu myślenia, że życie, w którym obecnie żyjemy, nie ma znaczenia. Takie nastawienie umysłu jest niezbędne do utrzymania wszelkiego rodzaju nadużyć dla korzyści kilku.
"Służył nam dobrze, ten mit Chrystusa"
-Papież Leo X [1475-1521]

Jeśli chodzi o tak zwane "cuda" związane z chrześcijaństwem, wszelkie uzdrowienia były bardzo niewielkie. Są one również oparte na alegoriach związanych z przekształceniem duszy. Każda istota ludzka z wiedzą duchową i mocą może osiągnąć cuda podobne do przypisywanych Nazarejczykowi w Biblii i więcej. Większość chrześcijan nie jest świadomych, że mają do czynienia z złowrogomi obcymi [wrodzy Nordycy znani również jako "aniołowie", i kolejna rasa pozaziemska znana jako Szaraki], którzy organizują całe oszustwo po dziś dzień, i próbują nadać wiarygodność swoim kłamstwom. Ludzie praktykujący "New Age" wzywają aniołów do pomocy i nic od nich nie dostają i niczego sie nie dowiadują. To ten sam schemat ludzkiej ignorancji i pozbawionej sensu egzystencji. Niosący Światłość (Lucyfer) jest prawdziwym Stwórcą, i cudownym liberatorem ludzkości. Nie boi się posiadania duchowej mocy i wiedzy przez ludzi, ponieważ jest prawdziwy i nie ma nic do ukrycia.

Szatan daje nam wiedzę, abyśmy stali się niezależnymi i wolnymi. Kieruje nas, abyśmy byli panami naszego życia i przeznaczenia. Szatan i jego Demony są zawsze tam, aby pomóc nam, gdy są rzeczy, z którymi nie możemy sobie jeszcze poradzić.

Szatan dotrzymuje swoich obietnic; jest spójny i kochający swoich ludzi. Szatan oznacza wolność, siłę, moc i sprawiedliwość. Szatan pokazuje nam, że nie jest dla nas w porządku abysmy tolerowali zniewolenie i wykorzystwanie nas. Pokazuje nam, że zasługujemy na przyjemność, szczęście i lepsze życie. Stworzył nas przez inżynierię genetyczną, tak samo jak naukowcy tworzą teraz klony i pracują z genetyką, ale na znacznie bardziej zaawansowanym poziomie.

Wiele osób lekceważyło tak zwane okultystyczne siły, nie brało ich na poważnie i są całkowicie nieświadomi odnośnie tego. Prawdą jest, okultystyczna moc była w rękach kilku od stuleci. Chrześcijaństwo było ich narzędziem do usuwania tej wiedza z populacji.
Po usunięciu wiedzy, fikcyjna przeszłość została wymyślona, aby utrzymać ludzi z daleka od poznawania prawdy. Ludzie, którzy nie rozumieją lub nie są zaznajomieni z tymi umiejętnościami, są na łasce tych, którzy je mają i którzy są biegli w użyciu ich. Tysiące lat temu w starożytnym Egipcie, ta okultystyczna siła była dobrze znana, a większość populacji wiedziała, jak jej używać. Wraz z przybyciem Judeo / Chrześcijaństwa i islamu wiedza była systematycznie niszczona wszędzie tam, gdzie przetrwała.

Miasta, biblioteki i wszelkie inne źródła wiedzy zostały zniszczone, w próbie unicestwienia wszelkiej wiedzy o prawdziwych Bogach [którzy są istotami pozaziemskimi] i mocach ludzkiej duszy. Bogowie, którzy wchodzili w interakcje z ludzkością, żenili się z ludzmi lub zaprzyjaźnili się z nimi, zostali przeklęci i wygnani.

Ludzkość została odcięta od naszego Boga Szatana i od tamtej pory ulegała degeneracji. Wykorzystywanie dzieci, zwierząt, nieostrożne niszczenie i lekceważenie środowiska, ziemi i innych żywych stworzeń to tylko niektóre ze skutków duchowej degeneracji. Tysiące lat temu, na długo przed nadejściem Judeo / Chrześcijaństwa, ludzie żyli razem z Bogami w erze znanej jako „The Golden Age" (Złota Era).

Szatan to sumeryjski Bóg znany jako „EA” lub „ENKI”. On jest BOGIEM, a nie aniołem! Przez wieki był oczerniany i atakowany kłamstwami. Większość ludzi nie zna Szatana. Wierzą we wszystko, co o nim powiedziano, nie kwestionując tego. Strach jest potężnym narzędziem używanym od wieków, aby trzymać ludzkość z dala od Satana.

Szatan jest najbardziej błyskotliwym i najpotężniejszym z Bogów. Symbolizuje go Nosiciel Wody znaku Wodnika, jedenastego znaku zodiaku. Wodnik to znak człowieczeństwa, technologii i geniuszu. Jedna z liczb Szatana to 11.

Szatan / Enki założył starożytny Egipski Zakon Węża, znany również jako „Bractwo Węża”. Przez tysiąclecia nauki były wypaczane i przestały przypominać oryginalne doktryny. Zakon ten miał przynieść ludzkości Boską wiedzę i moc oraz dokończyć "Wielkie Dzieło" przemiany naszych dusz. Wiedza ta była trzymana w rękach nielicznych i wykorzystywana ze szkodą dla nas wszystkich pod kierownictwem wrogich Bogów. Ludziom mówi się, że jeśli otrzymają tę władzę, będą ją nadużywać. Jest to kolejne kłamstwo stworzone i rozpowszechniane przez tych, którzy celowo używają tych mocy do nikczemnych celów pod kierownictwem wrogich istot pozaziemskich ukrywających sie pod nazwą „Jehowa” i ich towarzystwo. Ujawnienie tych dobrze strzeżonych tajemnic przeciętnemu człowiekowi zapewniłoby, że kontrolujący nie zachowali by już swojej władzy.

Bogowie to pozaziemska humanoidalna rasa istot. W Biblii chrześcijańskiej nazywani są „Nephilim”. Te istoty są bardzo rozwinięte, wysoce zaawansowane oraz niezwykle mądre i potężne. Zmodyfikowali genetycznie swoje DNA, więc się nie starzeją.

W wersji Necronomiconu Simona [ta książka jest oparta na mitologii mezopotamskiej / sumeryjskiej, mimo że jest klasyfikowana jako dzieło fikcyjne], wyrażenie: „Kiedy Wielki Niedźwiedź wisi nisko na niebie” odnosi się do konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy, część Wielkiego Wozu. Kiedy planety ustawiają się w określonej pozycji, otwiera to drogę dla podróżujących w kosmosie.

Jedynym celem istnienia ludzkości było wykorzystywanie ich jako niewolników w kopalniach Nephilim. Mieliśmy zostać zniszczeni po zakończeniu projektu wydobycia złota. Szatan wraz z wieloma Nephilim spłodził dzieci z ludzkimi matkami. Te potomstwo było znane jako „pół-Bogowie”.

Szatan jest niesamowicie silny, błyskotliwy i potężny. Nie chciał zaakceptować porażki. Przegrał bitwę, ale nie wojnę. SZATAN / LUCYFER symbolizuje WOLNOŚĆ OD TYRANII!

CZY SZATAN NAPRAWDĘ ISTNIEJE?
Tak. Wchodzi w interakcje ze swoimi uczniami i naśladowcami. Wielu z nas go widziało, byliśmy świadkami tak zwanych zjawisk nadprzyrodzonych i otrzymaliśmy zdolności znacznie przekraczające możliwości przeciętnego człowieka. Kiedy pytamy, otrzymujemy odpowiedzi. Szatan daje nam znać o swojej obecności.

Demony, w przeciwieństwie do wszystkich chrześcijańskich kłamstw, są przyjaciółmi ludzkości. Demony, które są Pierwotnymi Bogami, poświęcają nam wiele indywidualnej uwagi i ochrony, gdy tylko zostanie nawiązany silny i oparty na zaufaniu związek. Kiedy jesteśmy blisko i pod ochroną Szatana, daje nam dobre Demony do pracy. Ich Sigile zawierają bardzo ważne wzory alchemicznych symboli związanych z otwieraniem duszy.

Szatan nie jest „zły”, ani Satan nie jest odpowiedzialny za wiele chorób, problemów czy czegokolwiek innego, co dotyka ludzkość. Te cierpienia są spowodowane usunięciem i zniszczeniem starożytnej wiedzy, która została zastąpiona programami chrześcijańskimi.

Satanizm oznacza równowagę duchowości z technologią. Bez tej równowagi cywilizacje ostatecznie upadają.

„Piekło” nie jest płonącym jeziorem ognia. Piekło nie znajduje się wewnątrz Ziemi, jak twierdzą niektórzy głupi chrześcijanie, aby straszyć ludzi. Chrześcijańska koncepcja piekła jest bardzo absurdalna. Niektórzy z nas, którzy są blisko Szatana, widzieli "piekło". Wydaje się, że wszyscy mieli te same doświadczenia. Niektóre miejsca w piekle są ciemne i oświetlone niebieskim światłem, a w innych jest światło dzienne. Jednym z kolorów Lucyfera jest niebieski i Demony często pojawiają się z niebieskim światłem. Niebieski to bardzo duchowy kolor. Widziałam ludzi siedzących przy stole w barze w piekle i grających w karty. Pokój był wypełniony dymem, ci ludzie, już nie żyjący, mogli palić ku zadowoleniu serca. Ci ludzie byli w duchowej formie. Niektórzy odwiedzają ziemię, aby pomóc ludziom, którzy są na Ścieżce Lewej Ręki. To tutaj Szatan utrzymuje swoich ludzi, dopóki nie będziemy mogli reinkarnować się i wyewoluować do Boskości.

„Piekło” i „Niższy świat” to także alegorie trzech niższych czakr; „Piekło” reprezentujące czakrę podstawy. Powodem tego jest to, że ognisty wąż kundalini leży zwinięty pod czakrą podstawy i po przebudzeniu może być piekielnie gorący.

W przeciwieństwie do histerycznych twierdzeń chrześcijan, satanizm w żaden sposób nie dotyczy krwawych ofiar. Wszelkiego rodzaju morderstwa i ofiary z żywej krwi można zobaczyć w całej biblii judeo / chrześcijańskiej. Wąż, który symbolizuje Szatana, reprezentuje kundalini u podstawy kręgosłupa, a także DNA. Wąż reprezentuje życie. Kiedy ta siła jest aktywowana, jesteśmy uzdrowieni i oświeceni.

Dla tych z was, którzy mają problemy z chrześcijaństwem lub są pod jego kontrolą, sugeruję przeczytanie wszystkiego, co zawierają te strony internetowe:

 

© Copyright 2002, 2004, 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457