Duchowe Słownictwo Wytłumaczone


Prawdziwa duchowość to gigantyczny bałagan. Chrześcijaństwo i jemu podobni naprawdę zrobili kawał dobrej roboty, niszcząc wiedzę duchową i zastępując ją kłamstwami. Co więcej, wiele z tego, co jest dostępne we współczesnych czasach, zawiera pewne prawdy wplecione w kłamstwa. Wielu z tych tak zwanych "guru" i "mistrzów" celowo pominęło bardzo ważne, kluczowe pojęcia i/lub z powodu własnej ignorancji dodało błędny materiał. Prześladowanie zawsze było problemem w ukrywaniu ważnych duchowych koncepcji w legendach, eposach i innych opowieściach o Bogach [ALLEGORII], w przekonaniu, że Bogowie doprowadzą swoich do prawdziwych znaczeń. Chociaż Bogowie są prawdziwymi istotami poza ziemskimi, każdy z nich ma również ważną duchową koncepcję w swoim imieniu, znaku i historii swojego życia tutaj na ziemi.

Poniżej w porządku alfabetycznym znajduje się lista duchowych wyrazów, które warto znać podczas osobistych poszukiwań. Znając ich znaczenie, najczęściej można odkryć wiele pism i tekstów.

Oderwanie/oddzielenie = To przychodzi wraz z medytacją. Niestety, słowo to zostało bardzo zniekształcone w większości tekstów medytacyjnych. Dzięki konsekwentnej medytacji człowiek nie jest pod wpływem otoczenia, tak jak inni, którzy nie medytują. Na przykład w sytuacjach kryzysowych medytujący jest w stanie zachować "dystans" i zimną krew. Nie jest zdenerwowany. Konsekwentne uprawianie hatha jogi wraz z medytacją przyniesie wewnętrzny spokój, a także uwolni praktykującego od pragnienia zażywania substancji takich jak narkotyki czy alkohol.

Pragnienie = podobnie jak w przypadku informacji podanych w powyższym akapicie, dzięki konsekwentnej praktyce jogi i medytacji zniknie pragnienie oddawania się szkodliwym substancjom. Niestety, wiele mainstreamowych książek o jodze i medytacji oraz większość artykułów i publikacji New Age całkowicie wypacza koncepcję pożądania, czyniąc z niej coś negatywnego. Promują one "brak pragnienia" w pragnieniu czegokolwiek materialnego i tym podobnych. A to NIE jest prawda! Jest to tylko kolejna fałszywa nauka, której celem jest utrzymanie całego bogactwa i władzy w rękach wroga. Pragnienie jest bardzo pozytywną emocją i bez niego nigdy nie osiągnie się niczego w życiu, na przykład celów osobistych lub czegokolwiek innego. Pragnienie jest niezbędne do życia. Joga i medytacja pozbawiają człowieka pragnienia szkodliwych i negatywnych rzeczy w jego życiu i dają zdolność do oderwania się w pozytywnym sensie. Mówię tu z bezpośredniego doświadczenia.
Ponadto to właśnie oznacza stwierdzenie Szatana w Al-Jilwah: "Prowadzę prostą drogą bez książki".

Bramy = Czakry

Bóg, Bogowie = Bogowie są słowami-kodami dla czakr. "Bóg" to słowo kodowe dla jaźni (oczywiście Bóg również oznacza "Demon)

Niebo = czakra korony [chrześcijanie ukradli tę koncepcję z taoizmu i zniekształcili ją, podobnie jak "piekło"].

Piekło = czakra podstawy [chrześcijanie ukradli tę koncepcję z taoizmu i zniekształcili ją, podobnie jak "niebo"]. Czakra podstawy jest siedzibą węża Kundalini i jest gorąca, kiedy jest aktywowana.

Modlitwa = albo telepatyczna komunikacja z naszymi Bogami, albo recytowanie mantry/słowa mocy, aby osiągnąć cel.

Oczyszczanie = Oczyszczanie aury przed rytuałem lub praktyką. Pomaga to w swobodniejszym przepływie energii potrzebnej do osiągnięcia celu. Aura zostaje oczyszczona z wszelkich sprzecznych energii, które utrudniają przepływ nowej energii.

Poddanie się = kolejne słowo, które zostało w ohydny sposób zniekształcone. Oznacza to, że podczas medytacji trzeba się całkowicie zrelaksować i odpuścić, aby uzyskać dostęp do żeńskiej części duszy i mózgu. Jest to również ważne po wykonaniu jakiejś pracy - po prostu odpuść i nie skupiaj się na wyniku, ponieważ zamartwianie się itp. hamuje energię.

Kult = Medytacja, całkowite skupienie się na jakimś przedmiocie, mantrze, sigilu itp. w celu osiągnięcia celu. Nie ma to nic wspólnego z niewolniczym oddawaniem czci pasożytniczemu "Bóstwu".

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ ZAAWANSOWANY SATANIZM

 

© Copyright 2009, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457