Początki Satanizmu na Dalekim Wschodzie


Przez lata badań i bycia prowadzonym przez naszego ukochanego Ojca Szatana odkryliśmy prawdziwe początki Satanizmu. Doszliśmy do wniosku, że judaizm, chrześcijaństwo i islam są niezrównanym i brutalnym oszustwem na ludzkości, że twierdzenia, które te programy stawiają w odniesieniu do początków ludzkości na Bliskim Wschodzie, są kłamstwami i ukrywaniem prawdy przed ludzmi. Duchowa wiedza i nauki przybyły do Egiptu i Mezopotamii z Dalekiego Wschodu.

Daleko Wschód jest również miejscem, z którego judaizm i chrześcijaństwo ukradły swoje doktryny, potem je psując i zastępując je oszustwami, z celem, aby usunąć całą duchową wiedzę w populacji, ich szlak kłamstw jest równolegly z szlakiem zamordowanych, torturowanych, potępionych i duchową degeneracją ludzkości. Coraz więcej kłamstw jest niezbędnych dla tych programów, aby ukryć ich śmierdzące fundamenty śmierci zniszczenie artefaktów historycznych, i straszną korupcję.

Podczas wykonywania wszelkich personalnych dociekiwań / badań na własną rękę w odniesieniu do nauk Dalekiego Wschodu, bardzo ważne jest, aby pamiętać, że niestety były one mocno zanieczyszczone chrześcijańskim brudem i kłamstwami jak zresztą wszystko inne. Prawdziwy cel satanizmu [pochodzenie słowa / nazwy "SAT" i "wszystkie nazwy i odmiany słowa Szatan" oznaczają "Prawdę" w Sanskrycie, który jest jednym z najstarszych języków światowych], jest rozwijać nasze dusze i wzmocnić się. Bezsensowne bzdury, takie jak odniesienia do pewnej "moralności" i "osobistego postępowania", powinny być odsiewane jako śmieć. Te w prawdzie nie mają nic wspólnego z uzyskaniem mocy umysłu i duszy. Wiedza i zastosowanie tej wiedzy jest jedynym sposobem.

"Tuż do XIII wieku praktyki Yantra-Tantra rozwineły się szeroko w całych Indiach Wschodnich. W XIII wieku najeźdźcy muzułmańcy zniszczyli słynne uniwersytety i ośrodki uczenia się Yantra-Tantry i zruinowali ogromne objętości literatury w formie książek i rękopisów. Ludzie uprawiający sztukę Yantra-Tantry byli masakrowani, a ci, którzy byli w stanie uratować swoje życie uciekli do Południowych Indii, Assam i kraji, takich jak Nepal, Tybet czy Birma. W ostatnich czasach Chińscy najeźdźcy, którzy splądrowali Tybet dalej zniszczyli klasztory i literaturę Yantra-Tantry. "
Żródło: Power of Mantra and Yantra by P. Khurrana

Jak możemy łatwo zobaczyć z powyższego fragmentu, chrześcijaństwo i islam to nic innego jak potężne narzędzia, aby zniszczyć całą prawdziwą duchowość i zastąpić ją fałszywym oszustami i przekrętami. Bardzo dużo zostało zniszczone. Szatan prowadzi nas do prawdy przez nasze własne doświadczenie zdobywania wiedzy i otwierając nasze dusze i umysły.

WAŻNE! Większość nauk i doktryn starożytnych religii została uszkodzona. IGNORUJ JE. Ćwiczenia, takie jak te w Hatha i Kundalini jogi, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia sztuk walki itp. Jest to kolejny temat i one są bardzo potężne w wzwiększaniu tzw. mocy czarodziejskiej, vril, chi. To jest istota satanizmu.

Prawdziwe Pochodzenie Satanizmu
WIADOMOŚĆ od Szatana: Ważne Informacje Dotyczące Jogi
Ośmio-Częściowa Ścieżka Astaroth Zaawansowanego Wzmocnienia
Definicje Pewnych Słów
Zasoby [Książki, DVD, Referencje]
11/21/10: WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT JOGI WĘŻOWEJ I UJAWNIANIE KŁANST W GŁOWNYM NURCIE DOKTRYN JOGI

 

© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457