Zadedykuj duszę Szatanowi


„Gdybym posiadał tyle dusz, ile gwiazd jest na niebie, oddałbym je wszystkie w zamian, za prawo zabrania sobie na własność, tego jednego Mefistofelesa.”
-Dr. Faust


*Przeczytajcie proszę Najczęściej Zadawane Pytania na dole strony


Co się stanie, gdy oficjalnie zadedykuję się Szatanowi?
Szatan dba o swoich. Daje On nam wewnętrzną siłę, przez co stajemy się silni duchem. W przeciwieństwie do religii prawej ręki, w których to wyznawcy poszukują swego Boga bez końca, Szatan przychodzi do nas po swojemu. Często, możemy Go poczuć. Przychodzi do nas gdy jesteśmy załamani, zmartwieni lub też gdy spodziewamy się problemów.

Otrząśnie nas i nakieruje na to, na czym powinniśmy się skupiać by być szczęśliwymi.

Podstawą Duchowego Satanizmu jest dokończenie dzieła Szatana na ludzkości. Celem jest osiągnięcie boskości, a osiągana jest ona poprzez medytacje mocy. Ludzkość obecnie jest na bardzo niskim poziomie duchowości. Gdy zaczniemy medytować, doświadczamy głębokich, pozytywnych zmian w naszym życiu. Szatan i Jego Demony (Prawdziwi Bogowie), chronią nas oraz obserwują jak się zmieniamy i osiągamy osobistą moc. Z Szatanem mamy ochronę, jakiej ci z zewnątrz nie posiadają. Możemy rozwinąć się w mocach umysłu oraz duszy tak bardzo jak chcemy. Dla osób z zewnątrz może się to okazać niebezpieczne.

Szatan daje nam także wiedzę, „Prowadzę prostą drogą bez objawionej księgi.”
Wraz z tym jak zmieniamy się i dorastamy, nasze życia zmieniają się na lepsze i stajemy się szczęśliwsi. Przez Szatana uczymy się jak przejąć kontrolę nad naszym życiem i przeznaczeniem, zamiast bycia zdanymi na łaskę losu. Uczymy się leczenia ciała oraz spełniania naszych pragnień używając mocy naszego umysłu i duszy.

Poprzez zadedykowanie się, odprawiamy formalny rytuał. Robione jest to z wolnej woli. Dokonujemy wyboru, w przeciwieństwie do bycia zaciąganym do chrześcijańskiego kościoła i wyrecytowania pustych modlitw przed bandą idiotów (ukradzionych z resztą z wschodnich mantr).

Posiadając wiedzę oraz przeprowadzając własne badania możemy bezsprzecznie potwierdzić, że nazarejczyk, „jehowa” i reszta towarzystwa są fikcyjnymi postaciami, ukradzionymi oraz wypaczonymi pojęciami, których celem jest usunięcie całej duchowej wiedzy, by ta „wybrana” garstka ludzi mogła rządzić światem, używając mocy umysłu i duszy. Dla dalszych informacji, zobaczcie Demaskowanie Chrześcijaństwa
Ponieważ tak wielu zostało na siłę indoktrynowanych przez te postacie będące wrogami Szatana, wyrzekamy się ich na zawsze w rytuale dedykacji. Okazuje się to być dobre oraz wyzwalające dla psychiki.

Rytuał inicjacji jest rzeczą osobistą, chyba, że zdecydujecie się na to, żeby wasi przyjaciele wam towarzyszyli, lub zrobicie to grupowo.

Potrzebne będą:

Napiszcie tą modlitwę:

Przed wszechpotężnym Bogiem, Szatanem/Lucyferem oraz w obecności wszystkich Demonów Piekła, którzy są Prawdziwymi i Oryginalnymi Bogami, ja, (swoje pełne imię), wyrzekam się jakichkolwiek wszelkich przeszłych przynależności religijnych. Wyrzekam się fałszywego, judeochrześcijańskiego Boga Jahwe, wyrzekam się także jego plugawego i bezwartościowego syna Jezusa Chrystusa, oraz jego nikczemnego, ohydnego i zdemoralizowanego ducha świętego.

Ogłaszam Szatana/Lucyfera moim jedynym Bogiem. Obiecuję Go uznawać i bez zastrzeżeń honorować, oczekując w zamian Jego głównego wsparcia w pomyślnym wypełnianiu moich starań.

Ważne jest aby wziąć kąpiel przed każdym rytuałem jaki się wykonuje – robi się to z szacunku. Gdy jesteście gotowi, należy zapalić świecę. Następnie igłą nakłuwacie palec wskazujący lewej ręki i wyciskacie trochę krwi.

Podpisujecie swoje imię we krwi. (krew zawiera wasze DNA)

Mówicie modlitwę na głos bądź w myślach.

Zginacie papier i spalacie w ogniu świecy. Wielu z nas pozostało i medytowało do momentu aż świeca się wypaliła.

Na sam koniec rytuału zamykacie go słowami „Niech się stanie” oraz wielkim „Hail Satan!”

 


 
- Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie:
Czy mogę wykonać rytuał więcej niż 1 raz?
Odpowiedź:
NIE!! Rytuały Satanistyczne są prawdziwe i wiążące. Ten rytuał powinien być wykonany tylko RAZ!

Pytanie:
Wykonałem/am rytuał. Ledwo mogłem/am wycisnąć krew na papier, czy rytuał jest ciągle ważny?
Odpowiedź:
TAK!! Ilość krwi się nie liczy, to tylko formalność. To, co jest w naszych sercach oraz to, jakie są nasze intencje – jest to znacznie ważniejsze niż ilość krwi w naszym podpisie.

Pytanie:
Czy mogę później odczynić rytuał?
Odpowiedź:
W przeciwieństwie do rytuałów w innych religiach, Satanistyczne rytuały są prawdziwe i trwałe. Otrzymałam bardzo małą liczbę listów od ludzi którzy byli zmieszani i nękani przez chrześcijan. Jedna osoba wykonała rytuał odwrotny i Szatan ją opuścił. Całkowicie. On nie pcha się do nikogo.
Chrześcijanie są zwodzeni. Wierzą że ich „Bóg” jest ‘kochający’ i ‘miłosierny’. W rzeczywistości ten potwór jest złośliwym, pełnym nienawiści napastnikiem, atakującym ludzi. Będąc z Szatanem, człowiek ciągle jest pod Jego ochroną. Uważa na nas i dla tego wchodzimy w nowe życie gdzie nie musimy się martwić, że inni wytrwają. Nie jest idealnie, ale zawsze jest lepiej. Szatan nie każe ludzi za to że Go odrzucają, po prostu odchodzi a osoba pozostaje sama, zdana na zmaganie się z udręką ze strony wroga.

Ci ludzie napisali do mnie po paru miesiącach, błagając by Szatan ich ponownie zaakceptował. Wróg nie zrobił dla nich ABSOLUTNIE nic. Wszyscy gorzko żałowali, że kiedykolwiek odeszli, i desperacko pragnęli wrócić.

Pytanie:
Jestem niepełnoletni/a i moi rodzice sprawili by mi nie lada kłopotu. gdyby przyłapali mnie na odprawianiu Satanistycznych rytuałów
Odpowiedź:
Jeśli nie ma absolutnie żadnej możliwości, żeby wykonać rytuał bez bycia przyłapanym, można go wykonać w swojej astralnej świątyni. Można wykonać powyższy rytuał, fizycznie, gdy będzie się starszym. Zadedykowanie się w astralu jest tak samo ważne, jak wykonanie się fizycznie. Szatan jest bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o nastolatków, którzy zmuszani są do akceptowania chrześcijaństwa mieszkając w domu i będąc niepełnoletnimi.

Pytanie:
Jestem niepełnoletni/a, mieszkam w chrześcijańskiej rodzinie i moi rodzice zmuszają mnie do chodzenia do kościoła i uczestnictwa w chrześcijańskich sakramentach. Czy nadal mogę się zadedykować? Czy Szatan nie będzie ma mnie zły?
Odpowiedź:
Tak, nadal można wykonać rytuał. Szatan jest wyrozumiały. Tak długo jak jest się sercem lojalnym wobec Niego nie będzie na nas zły. Ci z was, którzy są niepełnoletni, nie są wolni. Nie ma potrzeby ujawniania nikomu swojej przynależności do Szatana. To, co jest w sercu liczy się bardziej niż cokolwiek innego. W Al-Jilwah Szatan radzi nam nie ujawniać naszej religii osobom z zewnątrz, jeśli ma to nam wyrządzić jakakolwiek krzywdę – jest to istotne zwłaszcza dla nastolatków. W myślach wyrzeknij się tylko chrześcijańskiego „Boga” jeśli jest się zmuszanym do uczestniczenia w jakichkolwiek chałach. Szatan rozumie, że ujawniane swej wierności Jemu przez nastolatków żyjących w chrześcijańskich rodzinach może być wręcz niebezpieczne, a w niektórych przypadkach nawet zagrażające ich życiu.

 

© Copyright 2002, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457