Satanistyczne Sakramenty


Ludzie pytali się mnie, dlaczego polecam wykonanie dedykacji Szatanowi. Wykonanie jej wobec Szatana jest sakramentem. Zmienia wasze życie na lepsze, a także otwiera drzwi do wiedzy, mądrości, świata duchowego i przyjaznej komunikacji z Demonami, co jest niedostępne dla osób z zewnątrz. Wykonanie dedykacji pokazuje nasze intencje i poświęcenie Szatanowi. Traktuje nas wtedy poważnie.

W przeciwieństwie do sakramentów innych religii, Satanistyczne sakramenty są prawdziwe. W innych religiach sakramenty są fałszywe – potwierdza to fakt, iż ci, którzy je otrzymują mogą po prostu odejść w każdym momencie. Nie mają one żadnej mocy lub więzi. Są dosłownie bezwartościowe.

Gdy wykonamy dedykację Szatanowi, bierze On nas i nasze słowo na poważnie. Jest to prawdziwe i stałe, tak jak być powinno. Rytuał inicjacyjny reprezentuje także test charakteru. Siła jest bardzo ważna. Nasz charakter jest poddany testowi, gdy dedykujemy nasze dusze Ojcu. Jest to jeden z najodważniejszych kroków jakie możemy zrobić w naszym życiu. Wielu z nas przeciwstawia się wszystkiemu temu, co zostało nam indoktrynowane przez nasze życia ze śmiałym buntem. Pokazujemy wtedy nasz prawdziwy charakter, że nie włada nami strach, zagrożenie ani rzeczy, których nie rozumiemy. Jest to wielki duchowy krok w kierunku wyzwolenia nas i naszej duszy, oraz przygotowania do intensywnego wzrostu wewnętrznego i duchowej ewolucji, która przychodzi wraz z byciem prawdziwym Satanistą.

To pokazuje, iż jesteśmy naprawdę oddani Ojcu i liczymy się z tym co mówimy, jako że całkowita szczerość jest bardzo ważna dla Szatana i Demonów. W zamian jesteśmy nagradzani wiedzą i mądrością wykraczającą poza wszystko, co jest dostępne dla osób z zewnątrz. Także gdy ktoś robi zobowiązanie by służyć jako kler, jest to poważna, życiowa nominacja. Ojciec wspiera nas w tym. Często daje znać o swojej obecności w życiach Jego uczniów, nawet gdy nasze myśli są skierowane gdzie indziej. Tak to właśnie powinno być. Związek Ojca z nami jest dwukierunkową ulicą. Ojciec idzie na kompromis więcej niż raz.

Ci z zewnątrz znani są jako „ci, którzy są Bez.” Wiele osób amatorsko zajmujących się okultyzmem, magią lub nawet Egiptem; (jako że Egipt i cały okultyzm pochodzą od Ojca Szatana) ci z zewnątrz doświadczyli już czegoś negatywnego i nieszczęść, gdyż nie wykonali oni dedykacji. Odkryłam, że ci z zewnątrz mogą zajść w tych dziedzinach tylko do pewnego etapu. Gdy wykonamy dedykację, stajemy się częścią Rodziny Szatana i jesteśmy przyjęci aby się uczyć, rosnąć i ewoluować.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ DLA NOWYCH OSÓB

 

© Copyright 2002, 2012, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457