Narzędzia Rytualne


Narzędzia rytualne są zbędne dla powodzenia pracy i są używane głównie w magii ceremonialnej. Same w sobie nie mają żadnych własnych mocy, chyba że zostały nasączone mocą. Narzędzia rytualne są używane przez tych, którzy potrzebują atmosfery i lubią i/lub pracują lepiej z formalnym rytuałem. Narzędzia rytualne są również często używane przez grupy okultystów, ponieważ grupy często angażują się w formalne ceremonie.

Siły umysłu i duszy są jedynymi niezbędnymi elementami do wykonania działania. Dla tych z was, którzy są nowi, informacje podane poniżej są bardzo standardowe dla czarów. Aby poznać prawdziwe znaczenie podanych tu rekwizytów, na dole strony znajduje się link, który wyjaśnia, co one symbolizują.

ATHAME lub „rytualny sztylet;” „nóż rytualny o czarnej rękojeści” jest używany do wskazywania czterech kierunków i wzywania czterech Koronowanych Książąt Piekła. Jest używany do kierowania energii i woli. Łączy się go z żywiołem POWIETRZA. Symbolizuje męskie energie rytuału.

BAPHOMET. Każdy powinien mieć symbol Baphometa gdzieś na swoim ołtarzu, ponieważ reprezentuje on zarówno wiedzę jak i mądrość i jest starożytnym symbolem satanistycznym.

DZWON jest używany do sygnalizowania początku i końca rytuału. Brzmienie dzwonu oczyszcza powietrze w przygotowaniu do rytuału. Na początku dzwoni się nim obracając odwrotnie do ruchu wskazówek zegara, a na końcu rytuału zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

KSIĘGA CIENI vel KSIĘGA ZAKLĘĆ vel KSIĘGA CZARÓW jest waszym własnym, prywatnym dziennikiem rytuałów i prac magicznych; ich wynik, co zrobiliście oraz kiedy i jak to zrobiliście, komunikowanie się z duchami i manifestowanie się. Prywatny zapis, który możecie trzymać i odnosić się do wszystkich waszych doświadczeń ze szczegółami.

MISKA powinna być zrobiona ze stali nierdzewnej lub srebra. Jest związana z żywiołem OGNIA i używana jest podczas rytuału do palenia kawałków papieru, które zawierają napisane modlitwy/prośby. Osobna miska nie jest konieczna, ale może być używana do palenia kukiełek,, rzeczy osobistych, podobizn znienawidzonej osoby podczas używania czarnej magii.
Zawsze mam oddzielne narzędzia do czarnej magii. Powodem tego jest to, że gdy praktykujemy czarną magię to używamy bardzo negatywnej i destruktywnej energii. Ta energia może skazić wasze codzienne rytualne rzeczy. Narzędzia do czarnej magii najlepiej trzymać osobno. Z czasem same rozwiną one potężną energie.

ŚWIECE reprezentują żywioł OGNIA. Świeczki do standardowego rytuału powinny być czarne, lecz jeśli nie możecie ich zdobyć to niebieskie lub czerwone też mogą być użyte. Podczas wzywania Demonów ważne jest używanie koloru powiązanego z Demonem.
*Z powodu chrześcijańskiej kontroli miejsca, w których można kupić czarne świeczki stają się rzadkością. Postarajcie się zrobić tyle ile możecie - pamiętajcie, to co jest w waszym sercu i jakie są wasze intencje jest ważniejsze niż kolor świec.

RYTUALNY KIELICH reprezentuje żywioł WODY. Jest używany do picia wina lub innego napoju podczas uroczystych rytuałów. Powinien być srebrny lub ze stali nierdzewnej. Symbolizuje żeńskie energie rytuału.

KRYSZTAŁY nie są konieczne, ale mogą być użyte w celu wzmocnienia pracy magicznej lub przechowywania energii.

KADZIELNICA jest używana do perfumowania powietrza i tworzenia sprzyjającej atmosfery do rytuału i prac magicznych. Kadzidło jest przyjemne dla Demonów. Powinno się zawsze spalić próbkę nowego kadzidła przed rytuałem, bo jeśli rytuał się już zacznie jest już za późno by sprawdzić to, w wypadku gdy kadzidło nie spełnia normy. Tanie lub brzydko pachnące kadzidło może poważnie zażenować lub nawet obrazić duchy, które staramy się przywołać. Kadzidło jest z żywiołu OGNIA i POWIETRZA.

PENTAGRAMY nie są konieczne, ale mogą być użyte w celu reprezentowania żywiołu ZIEMII. Powinny być wykonane ze srebra lub nierdzewnej stali. *Każdy powinien mieć symbol BAFOMETA gdzieś na swoim ołtarzu.

RYTUALNE SZNURY nie są konieczne, ale mogą być użyte w zaklęciach wiążących lub w zaklęciach, które wymagają magię węzłów.

RÓŻDŻKA jest standardowym narzędziem rytualnym przez czarodziejów Ścieżki Prawej Ręki. Stanowczo odradzam używania różdżki. Jest również znana jako „STRZELAJĄCA LASKA” i przez wieki była używana do znęcania się nad i wykorzystywania Demonów w imię wrogiego boga. Nie jest to zbyt mądre, jeśli chce się nawiązać kontakt z Demonem, jako że różdżki są dla Nich bardzo obraźliwe. Różdżki reprezentują żywioł ognia.Zaawansowany Rytuał Satanistyczny [Co tak naprawdę symbolizują narzędzia rytualne]

Satanistyczne Symbole

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ DLA NOWYCH OSÓB

 

© Copyright 2003, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457