Moce Umysłu i Duszy


Esencją prawdziwego Satanizmu jest ukończenie dzieła nad ludzkością naszego Boga Stwórcy, Szatana. Szatan nie mógł ukończeniu prac nad ludzkością: przebóstwienia ludzkiej duszy. „Boskość” to duchowa i fizyczna doskonałość oraz nieśmiertelności, a także boskie moce, mądrość, zrozumienie i wiedza. To jest podstawowe przesłanie wszystkich rzetelnych dyscyplin okultystycznych, takich jak alchemia i legendy o Bogach, które są alegoriami zawierającymi tą potężną wiadomość.

Pierwsza wzmianka dla tych, którzy są niedoświadczeni w czarach (używaniu mocy własnego umysłu i duszy w celu uzyskania własnych pragnień), przywołuje w umyśle obrazy starych jędz z zaostrzonymi czarnymi kapeluszami, miotłami, nietoperzami, kotłami, żabami, ropuchami, amuletami, świętymi kamieni, symbolami, itp.

Zacznijmy od tego, że mocy które dana osoba używa pochodzą od jego / jej umysłu i duszy. Wyżej wymienione rzeczy, takie jak kocioł, są tylko zbędnymi rekwizytami. Inne, takie jak amulety, pierścienie z kamieniami, i tak dalej wzmacniają energię. Chramy (grupy czarownic / czarnoksiężników) mogą być niezwykle przydatne we wzmacnianiu energii, jako że wiele utalentowanych osób współpracuje, aby stosować te moce, gdzie w przypadku niektórych działań osiągnięcie pewnych rezultatów solo byłoby niemożliwe. Wzbudzanie energii i jej kierowanie w celu realizacji pragnień jest tym o co chodzi w czarodziejstwie.

Często widzimy kręgi wraz z astrologicznymi glifami i innymi symbolami okultystycznymi w filmach i takich tam. Astrologiczne wyczucie czasu w celu podnoszenia i kierowania energii jest często kluczowe dla powodzenia pracy i znacznie zwiększa moce. Wiedźmy i czarnoksiężnicy (ci, którzy wykorzystują możliwości swoich umysłów oraz dusz i mają tą wiedzę) używają wszelkich środków aby je wzmocnić. Jest to bardzo ważne.

Demony i duchowi asystenci często używają żab, ropuch i inne zwierzą zwanych „chowańcami” aby towarzyszyć magom w ich pracy i komunikować się za pośrednictwem zwierzęcia, o które zawsze bardzo się dba, i które jest blisko maga; tworzy się potężna więź. Chowaniec oferuje również ochronę i jest darem od Szatana.

Podsumowanie:
1. Prawdziwy satanizm polega na pracy w celu rozwoju umysłu, duszy i osobistych mocy.

2. „Czary” to korzystanie z ww. mocy, które pochodzą z umysłu / duszy. Symbole, amulety, kamienie i inne rekwizyty działają w celu wzmacniania energii, bezpośrednio albo pośrednio dla tych, którzy wolą korzystać z obrazów aby zwiększyć swoje moce.


POWRÓT DO GŁÓWNEJ STRONY MAGII

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457