Satanistyczne Informacje dla Ateistów i Innych Sceptyków


Oto ważna wiadomość dla ateistów i tych, którzy uważają, że okultyzm, zjawiska paranormalne i świat astralny nie istnieją i/lub są zwykłym nonsensem;
proszę o poświęcenie czasu na przeczytanie tego:

Otrzymałem kilka osobistych e-maili od byłych ateistów i innych sceptyków, którzy wierzyli, że satanizm i okultyzm są niczym innym jak fantazją, produktem nadaktywnej wyobraźni i/lub nierealistyczną głupotą. Wszyscy ci ludzie napisali do mnie, ponieważ ku swojemu zaskoczeniu zdali sobie sprawę, że Szatan jest *bardzo* realny.

Czytałem również publiczne artykuły z różnych źródeł, gdzie świeckie osoby próbowały eksperymentować z rytuałami na tej stronie tylko dla żartów. Otrzymali oni rażące doświadczenia, wszystkie właściwie te złe.

Satanizm jest niepodobny do religii głównego nurtu. Ci, którzy otworzą swoje umysły na Szatana *doświadczą* go. Niestety, Chrześcijaństwo i jego kohorty dały ludziom do zrozumienia, że świat duchowy/astralny to nic innego jak banialuki. W tych religiach niewiele lub nic nie dzieje się duchowo. Ich doktryny przeciwko życiu są oparte na skradzionych materiałach [kliknij tutaj, aby przejść do Demaskowania Chrześcijaństwa] z religii, które je poprzedzały. Ten materiał został ohydnie skorumpowany, z całą duchową wiedzą, która została z niego usunięta i przekręcona, aby dostosować się do ich programu duchowego zniewolenia świata; utrzymując duchową wiedzę i władzę w rękach nielicznych.

Satanizm jest zupełnie inny. Satanizm jest w rzeczywistości, ORYGINALNĄ RELIGIĄ LUDZKOŚCI. Satanizm opiera się na starożytnych religiach, które poprzedzały judaizm i chrześcijaństwo od setek do tysięcy lat.
Satanizm różni się również od innych współczesnych religii tym, że Satanizm opiera się na nauce. Wszystko z okultyzmu można wyjaśnić naukowo. Niestety, Judeo/Chrześcijaństwo niebezpiecznie powstrzymało ludzkość w dziedzinie nauki, technologii, zrozumienia okultyzmu i wiedzy o duszy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że Chrześcijaństwo zawsze było i jest niczym innym jak narzędziem służącym do usuwania wiedzy, zwłaszcza duchowej. Nasze ograniczone zrozumienie fizyki kwantowej ujawniło co nieco na temat duszy ludzkiej.

"Fotografia Kirlianowska" ujawnia fakt, że mamy aurę. Fotografia Kirlianowska jest wyspecjalizowaną formą fotografii, na tej samej zasadzie co obrazowanie rentgenowskie. Chociaż sceptycy próbują zaprzeczyć ważności fotografii kirlianowskiej, istnieją zdjęcia aury osób przed i po wykonaniu sesji hatha jogi [która wzmacnia siły duszy] i jest zauważalna różnica, ponieważ aura jest znacznie silniejsza po sesji i jest to również żywo odczuwane przez praktykujących; "buzz energetyczny" po sesji ogarnia całe ciało. Dusza świeci. Wątpisz w to... po prostu praktykuj poprawnie hatha [fizyczną jogę] przez miesiąc lub dłużej i zobacz, czy nie zaczynasz czuć swojej duszy.

Satanizm jest religią umysłu i duszy. Rząd USA i inne światowe potęgi są świadome tej zdolności w ludziach i rzeczywistości wojny psychicznej, choć ukrywają wiele z tego przed opinią publiczną. (Żródła znajdują się na dole tej strony.)

Bez względu na to, co nauczono cię wierzyć lub co w twoim przekonaniu jest irracjonalne i bezsensowne, Szatan i jego demony są BARDZO PRAWDZIWE. Nie są "złe", jak przedstawia je Kościół chrześcijański. Prawdę mówiąc, Szatan nie odpowiada chrześcijańskiej lub zachodniej koncepcji "zła". "Dobro" i "zło" to nic innego jak koncepcje kulturowe; Szatan wykracza poza to.

Jeśli jesteś niedoświadczony, pamiętaj o tym. Niezależnie od formalnego wykształcenia, jakie zdobyłeś, odłóż na bok wszystko, czego cię nauczono i postępuj z szacunkiem. Ludzie, którzy są poważni i pełni szacunku, otrzymują to samo w naturze od Szatana i jego Demonów.

Satanizm różni się od innych religii także tym, że gdy raz otworzysz mu w swoim umyśle drzwi, to będą one trwałe. Satanizm jest analogiczny do jednokierunkowej ulicy, gdzie można iść tylko do przodu; nie ma odwrotu. Nie zwracam się do tych z was, którzy są tutaj w celach badawczych lub scholastycznych. Trzeba wykonywać rytuały i/lub celowo działać w jakiś sposób, aby zaprosić Szatana i/lub jego Demony do swojego życia. Szatan nie narzuca się nikomu.

Mój artykuł tutaj ma na celu poinformowanie osób postronnych, ateistów i innych sceptyków do prawdy o satanizmie. Pamiętaj, traktuj podaną tu wiedzę z szacunkiem, a będzie dobrze. Oprócz e-maili, które dostałam od byłych sceptyków, moim celem napisania tego artykułu jest to, że grupa profesjonalnych ludzi, którzy byli sceptykami, próbowała dla żartu przywołać Demona, na co zwrócono mi uwagę po fakcie. Przekonali się oni na własnej skórze, że rytuały satanistyczne nie są czymś, co można traktować lekko lub bawić się nimi. Kończąc, sataniści szanują wolną myśl i zdecydowanie popierają rozdział kościoła od państwa. Nie prowadzimy prozelityzmu, ani nie narzucamy nikomu naszej religii. Stwierdzam jedynie pewne ważne fakty dla ludzi, którzy zdecydowali się odwiedzić tę stronę.
- Najwyższa Kapłanka Maxine Dietrich

O sobie: Chociaż zostałam wychowany jako Chrześcijanka, zostałam ateistą we wczesnych latach dwudziestych. Byłam zdecydowanąm ateistką przez ponad piętnaście lat, zanim doszełam do satanizmu. Nie wierzyłem nawet w istnienie ludzkiej duszy. Przez kilka lat uczęszczałam na uniwersytet, specjalizując się w naukach fizycznych i byłam aktywnym byłym członkiem amerykańskiej Mensy.

Książki do przeczytania dotyczące świadomości i zaangażowania rządu w "paranormalne":