Pochodzenie Satanizmu


„W TAJEMNICY MEJ WIEDZY NIE MA INNEGO BOGA POZA MNĄ”
-SZATAN
z „Pokój Mu”

Przez wieki dezinformacji, kłamstw i systematycznego usuwania wiedzy, zaledwie garstka ludzi dzisiaj rozumie lub chociaż zdaje sobie sprawę o co chodzi w „Satanizmie”.

Chrześcijaństwo było w stanie dyktować bez żadnej opozycji czym WEDŁUG NICH jest Satanizm. Aby to osiągnąć, prawda musiała zostać zniszczona. Kościół katolicki (oryginalny kościół chrześcijański, z którego wywodzą się wszystkie chrześcijańskie sekty) potwornie torturował i popełniał masowe morderstwa na milionach mężczyzn, kobiet i dzieci, co było znane jako "Inkwizycja" Niektóre dzieci, które zostały spalone na śmierć w tzw. „domach czarownic" miały tylko 2 lata.¹

Chrześcijanie zawsze grzmią i wrzeszczą o tzw. "jednym porządku świata" gdzie wszystkie tożsamości, kultury, cała prywatność i wolności znikną, a ludzkość, po tym jak zostanie oznaczona kodem kreskowym, przemieni się w jedno ogólnoświatowe państwo niewolników. To, czego jednak nie dostrzegają, to fakt, jak ich tak zwana „religia” oraz biblia zawsze były i są korzeniami a także planem tego reżimu. Wszystko w judeo-chrześcijańskiej biblii zostało skradzione i splugawione od religii poprzedzających judaizm, chrześcijaństwo i islam o setki lub nawet tysiące lat. Przez judaizm i jego narzędziem zwanym chrześcijaństwem, wszystkie nauki duchowe z całego świata (które są tylko POJĘCIAMI) zostały skradzione, wrzucone razem w „jedno”, i wypaczone w żydowskie archetypy, postacie oraz fikcyjne miejsca. To właśnie dało żydom fałszywą historię, moc polityczną i „duchowy” autorytet do którego nijak są upoważnieni.

Biblia jest bardzo potężnym narzędziem, które pozwala podświadomie kontrolować masy. Można łatwo zobaczyć, iż biblia została stworzona przez człowieka, jako że zawiera ona wręcz nieskończoną liczbę sprzeczności. {3} Biblia jest cały czas systematycznie wbijana ludziom do głowy od dziecka. Kłamstwo musi być nieustannie narzucane i powtarzane, w przeciwieństwie do prawdy, która może istnieć sama. Jako że wiedza duchowa i moc okultystyczna zostały usunięte i trzymane są w rękach garstki „wybranych”, nic nie wiedzący ludzie byli przeciw niej bezsilni. Celem tego jest stworzenie ogólnoświatowego państwa niewolników, wraz z rządzącą garstką „wybranych.” Ci przestępcy oczywiście winią Szatana by stworzyć niezbędne odwrócenie uwagi, jednocześnie używając mocy okultystycznej by osiągnąć swoje cele. Ich historia jest pełna przypadków, gdzie okradali swoich przeciwników winiąc ich równoznacznie za wszystko, co tak naprawdę sami robią, jednocześnie mając o sobie najwyższe mniemanie i przekonanie o swojej niewinności.

Oryginalne religie znane obecnie jako „Satanizm” (przy okazji, „Szatan” po hebrajsku oznacza „przeciwnik, adwersarz”), bazowały na tzw. „Magnum Opus”, czyli Wielkim Dziele. Ten zwany „Szatanem” jest naszym Prawdziwym Bogiem Stwórcą. Inni Bogowie powstrzymali Go przed zakończeniem Jego pracy nad ludzkością, tzn. przed stworzeniem nas, byśmy byli na równi z innymi Bogami. Boskość jest fizyczną i duchową perfekcją. Jeśli będziecie czytać dalej, dowiodę tego

Wąż jest widziany wszędzie w starożytnych relikwiach i budowlach. Wąż był czymś świętym we wszystkich dziedzinach życia starożytnych. Szatan to Bóg EA, vel ENKI, jednym z pierwszych Nefilimów, którzy przybyli na tą planetę i założyli pierwsza cywilizację. W mitologii sumerskiej symbolem Enki był zawsze wąż.

Gad ten symbolizuje DNA, siłę życiowa oraz kundalini i przeżył jako symbol American Medical Association and Veterinary Medicine, gdzie jest symbolem życia i uzdrawiania. Wyłącznie z przyjściem judeo-chrześcijaństwa ten święty symbol został zbezczeszczony i sprofanowany.

Większość z nas jest zaznajomiona z pojęciem „upadły.” Słowo to było obszernie używane przez kler chrześcijański jako określenie Szatana i jego Demonów. Tak naprawdę „upadły" odnosi się do węża kundalini (zawsze kojarzonego z naszym Bogiem Stwórcą Szatanem), który upadł w całej ludzkości i teraz spoczywa uśpiony u podstawy kręgosłupa. Z tego powodu cała ona jest na bardzo niskim poziomie duchowego rozumowania. Bezmyślne znęcanie się nad dziećmi oraz zwierzętami, bezsensowne wojny, brutalność i niekończąca się korupcja są rezultatem upadłego węża.

„Drzewo Życia”, które zostało skradzione od starożytnych Pogańskich religii i znalazło się w biblijnej księdze Rodzaju, można było zauważyć w wielu częściach starożytnego świata na freskach, rycinach, ścianach starożytnych świątyń a także niektórych grobowców. „Drzewo życia” tak naprawdę jest mapą ludzkiej duszy. Pień to kręgosłup, a gałęzie są ścieżkami którymi wędruje chi (bioelektryczność).

Wąż jest tym, co wzmacnia duszę, przynosząc wszystkowiedzący stan super świadomości znany jako „samadhi.” „Bóg Słońca” to tak naprawdę kula skondensowanej energii chi (bioelektryczności), która jest wizualizowana, a następnie puszczana w obieg przez każdą z czakr (Bogów) aby wzmocnić i oczyścić dusze, używając specjalnych medytacji. To jest pierwszy krok Magnum Opus.

Ukradzione relacje o ludziach żyjących setki lat lub nawet więcej w judeo-chrześcijańskiej biblii zostały ukradzione z celu Magnum Opus. To jest właśnie to, do czego prowadzą te wszystkie czary – alchemii duszy. Jest to najwyższa i najbardziej kompletna praca ludzkiego umysłu, tj. osiągnięcie Boskości, która jest naszym wrodzonym prawem od naszego Stwórcy.

Aureola widziana na wielu obrazach jest „mocą” wzniesionego kundalini. Chrześcijanie ukradli to pojęcie z oryginalnych religii, zarówno Zachodu jak i Wschodu. Budda na przykład jest widziany z aureolą, zresztą jak wielu Bogów w Hinduizmie.

Era, w której panowały rodzime religie znana była jako „Złota Era.” Jakieś 10.000 lat temu Bogowie opuścili nas. Ten artykuł nie będzie dociekał jak lub dla czego. To zostanie opisane w osobnym artykule. Bogowie są pozaziemską rasą istot. Co więcej, na Ziemi mieszkało kilka rożnych pozaziemskich ras, ich zainteresowanie ludzką rasą można określić jako przyjazne, wrogie lub obojętne.

Głowni Bogowie którzy obcowali z ludzkością i są naszymi stwórcami (poprzez inżynierię genetyczną) są rasą Bogów znaną jako Nordycy. Żyją w całej galaktyce w kilku różnych systemach słonecznych. Posiadają wysoce zaawansowaną wiedzę, inteligencję oraz siłę duchową. Niektórzy pomagają ludzkości, jak np. Szatan i Starożytni Bogowie, którzy zostali nazwani „Demonami.” Niektórzy są neutralni a jeszcze inni dążą do naszej zagłady. Więcej szczegółów o stworzeniu ludzkości można znaleźć w osobnych artykułach na tej stronie. O ludzkość wciąż toczona jest wojna, w której Szatan i jego Demony chcą nam dać wiedzę abyśmy mogli się wznieść do duchowej i fizycznej perfekcji, podczas gdy wróg chce trzymać nas z dala od duchowej wiedzy, aby mógł używać naszą siłę życiową (dusze) jako darmowe źródło energii.
W wielu pismach duchowej oraz okultystycznej natury, termin „Bóg” lub „Bogowie” był także używany by opisać siedem czakr. Poprzez wieki prześladowań tych, którzy posiadali duchową wiedzę, doktryny zawarły wiele alegorii i haseł. Liczba „siedem” jest bez końca powtarzana w judeo-chrześcijańskiej biblii. Jest to zniekształceniem siedmiu czakr duszy.

Oryginalny krzyż był równoramienny, co jest widoczne na wielu pieczęciach Demonów, z rozszerzającymi się punktami (punkty reprezentują czakry). Innymi znanymi przykładami są m.in. żelazny Krzyż Nazistów i krzyż Motocyklistów. Prawdą jest, iż jest to kształt ludzkiej duszy oraz reprezentuje cztery żywioły (ogień, ziemię, powietrze oraz wodę), z których złożona jest ludzka dusza.
Liczba cztery została skradziona i spaczona w judeo-chrześcijańskiej biblii, podobnie jak liczba siedem, przykładem tego są np. cztery ewangelie.

Tarot, który swe początki bierze w Egipcie i bazuje na konstelacjach (Egipt był centrum Duchowej Alchemii) wyewoluował w talię kart, z której wywodzą się współczesne karty po tym, jak Trąbka została usunięta. Tarot zawiera ukrytą wiadomość i instrukcję jak dokonać Magnum Opus. To właśnie z Tarota żydzi ukradli swoją „Torę” [ang. „Tarot & Torah”] a oryginalne nauki całkowicie spaczyli. Żydowska „Tora” jest również znana jako „Pięcioksiąg Mojżesza” (kolejna fikcyjna żydowska postać, powstała z życia Sargona i Totmesa). Te pięć ksiąg są plagiatem pięciu kolorów Tarota: pałki/buławy (żywioł ognia), denary/monety (żywioł ziemi), kielichy (żywioł wody) i miecze (żywioł powietrza) oraz cała talia będąca elementem eteru/kwintesencji. Wszystkie pięć żywiołów tworzą esencję ludzkiej duszy (piąty żywioł, kwintesencji trzyma razem pozostałe cztery) i są angażowane w Magnum Opus.

Każda z żydowskich postaci i archetypów znajdująca się w biblii jest oszustwem skradzionym od Pogańskich Bogów. „Jezus” NIE JEST prawdziwą istotą, jest on zaledwie POJĘCIEM. Ci zagubieni chrześcijanie którzy wierzą, iż doświadczyli „Jezusa” w rzeczywistości powinni wiedzieć, iż tak naprawdę obcują z nikczemnymi istotami pozaziemskimi. Aleister Crowley pewnego razu będąc w transie narysował obrazek tzw. „Jehowy” (zniekształcenie „IHVH”, kolejny plagiat czterech części i żywiołów, które umożliwiają „wymówienie” tego imienia) i narysował szaraka. W tamtych czasach wiedza o istotach pozaziemskich nie była zbytnio rozpowszechniona oraz nie istniały żadne obrazki. Mówi się, iż te same stworzenia zawarły układ z Watykanem: ludzkie dusze w zamian za bogactwa i moc w rękach garstki osób. By to osiągnąć, cała wiedza duchowa musiała najpierw zostać zniszczona. Żaden przekręt nie ujdzie na sucho, jeśli ofiara posiada wiedzę. By efektywnie to osiągnąć ofiara nie może posiadać wiedzy. Szatan przynosi nam wiedzę i oświecenie. Nie ma On nic do ukrycia.

Wracając do nazarejczyka, krzyż, który nie był widziany w żadnym miejscu kultu do co najmniej dziewiątego wieku, jest kolejnym plagiatem czterech części, żydowski archetyp „Jezus/Jeszua” jest POJĘCIEM. 33 lata, które podobno żył, reprezentują 33 kręgi ludzkiego kręgosłupa po których pnie się kundalini. Ukrzyżowanie symbolizuje Magnum Opus: tortury, śmierć i zmartwychwstanie. Symbole, które przedstawiają tą pracę to m.in. Egipski Feniks (narodzony ponownie z popiołów), Egipski Bóg Set, który został ukrzyżowany na krzyżu typu furka, opowieść o Izydzie i Ozyrysie, gdzie Ozyrys został pocięty na dziewięć kawałków, a następnie wskrzeszony przez Izydę

Żydowska „Dziewica Maryja” jest wypaczoną postacią, opartą na Astaroth. Tak samo z archaniołem Michałem, który został skradziony od Marduka. Archanioł „Gabriel” został skradziony od Egipskiego Boga Tota, Rafael został skradziony od Azazela a Uriel od Belzebuba. Jest to znowuż kolejny przykład plagiatu czterech ćwiartek.

Więcej informacji znajdziecie w linkach na końcu tego artykułu.

Kościół chrześcijański zawsze surowo regulował i spoglądał z niezadowoleniem na ludzką seksualność. Jest tak ponieważ seksualność i orgazm jako energia życiowa są niezbędne do rozwoju duchowego i wzniesienia węża kundalini. Jako że kościół nie mógł nadzorować aktywności seksualnej, wprowadził on doktrynę ekstremalnego terroru. Populacja pozbawiona całej wiedzy i duchowej mocy (ignorancja = strach) padła ofiarą kłamstw. „Piekło” pojawiło się na scenie. Słowo „Piekło” (ang. „Hell”) zostało ukradzione od nordyckiego słowa „Hel” reprezentującego świat podziemny. Tak naprawdę to „Niebo” i „Piekło” są hasłami i oznaczają czakrę podstawy (pierwszą) i korony (siódmą). Kościół zrobił wszystko co było w jego mocy aby zastąpić każde duchowe skojarzenie z tymi oraz każdymi innymi ważnymi liczbami, które są związane z ludzką duszą, jak na przykład 144.000 co oznacza liczbę kanałów nadi w ludzkim ciele przez które płynie energia życiowa. Liczba dwa stała się równoznaczna z Szatanem. Druga czakra ma seksualną naturę i kontroluje ludzką seksualność, tak więc jakiekolwiek skojarzenia z dwójką były złe. Blokady w drugiej czakrze powodują, iż człowiek staje się zupełnym duchowym niewolnikiem, jako że siła życiowa spoczywa uśpiona w pierwszej czakrze.

Ludzka wiara i myśli mogą być kontrolowane przy użyciu strachu. Ludzkość została poprowadzona tak, aby wierzyć w to, że ten „wszechobecny i wszechmogący” „Bóg” może znać ich każdą, nawet najmniejszą myśl i akcję. Poprzez strach ludzie zaczęli kontrolować swoje myśli i działania. Siedem sakramentów (kolejny plagiat siedmiu czakr) kościoła katolickiego zapewniły ścisłą kontrolę każdego etapu życia człowieka. Najwięcej kontroli zapewniał tak zwany „sakrament spowiedzi.” Poprzez spowiedź kościół miał jeszcze większą kontrolę, tj. znając najgłębsze sekrety przestraszonej populacji. Umożliwiło to władanie kleru nad królami, królowymi i inną świecką monarchią.

Szatan mówi nam w Czarnej Księdze (The Al Jilwah), że wiele pism i tekstów zostało przerobionych... Podczas badania początków różnych mitów i religii stwierdziłam, że wielu autorów, zarówno świeckich jak religijnych, nie zgadza się ze sobą. Jest to efekt systematycznego niszczenia i usuwania starożytnej wiedzy przez kościół chrześcijański. Co gorsza, wiele oryginalnych dokumentów, które uszły zniszczeniu zostały zmienione.

Bogowie zostawili nam prawdę wyrytą w kamieniu. Piramidy (są w kształcie czakr) nie zostały nadgryzione zębem czasu. Te starożytne budowle monolityczne, co jest bardzo wyraźne, zostały zbudowane dla przyszłych ludzi, pozostawione nam przez Bogów, którzy znali nasz los. Te monumenty mówią same za siebie. Zostały zbudowane, aby odzwierciedlać ruchy gwiazd i służyły jako kalendarz do zaczynania tej jakże ważnej pracy nad Magnum Opus. Magnum Opus zwykle rozpoczyna się podczas wiosny, gdy Słońce wchodzi w znak Barana, co znane jest jako „Wiosenne Przesilenie.” Dokładny czas rozpoczęcia tej pracy to 3 nad ranem, co jest godziną Szatana. To jest prawdziwa godzina. Powiada się, iż ten fikcyjny nazarejczyk zginął o 3 po południu. 3 po południu jest tak właściwie godziną 15:00, a nie 3:00, dla tego też jest fałszywa.

„Rogaty Bóg” ma swoje początki w Sumerze. Sumeryjscy Bogowie nosili nakrycia głowy z rogami. Wyprzedza to judeo-chrześcijaństwo o tysiące lat. Pogańskie religie były znane z czczenia Rogatego Boga. Tylko wraz z nadejściem chrześcijaństwa były one ciągle eliminowane, jednak ciągle powracały i przetrwały. No i znowu, Rogaty Bóg był szkalowany i oznaczony jako „zły”.
Rogaty Bóg jest symbolem chi, bioelektrycznej siły życiowej. Jest ona reprezentowana przez Merkurego, który zmienia pozycję dopóki się nie ostanie poprzez Magnum Opus. Glif Merkurego ma rogi.

Rzeźby i hieroglify na ścianach świątyń i w piramidach przetrwały aż po dzień dzisiejszy jako dowód prawdy dla tych, którzy mają wystarczającą wiedzę duchową by je zinterpretować. Oto jest powód, dla którego Bogowie zostawili je w kamieniu. Satanizm opiera się na Magnum Opus. Wszystkie satanistyczne symbole, podkreślanie wagi czarnoksięstwa i wiedzy; wszystko to reprezentuje przebóstwienie. Magnum Opus jest tym, o co chodzi w Satanizmie: osiągnięcie przez ludzkość fizycznej i duchowej perfekcji.

Kliknij linki poniżej aby uzyskać więcej informacji o pochodzeniu Satanizmu:

Początki Satanizmu są na Dalekim Wschodzie

Świątynia Salomona

Ujawnianie Duchowej Korupcji: Duchowa Alchemia & Biblia

Starożytne Religijne Teksty: Zastąpiony Bezwartościowymi Rabinicznymi Bredniami i Żydowskim Literackim Syfem

Historia Bafometa

Starożytny Egipt

Wąż

Kozioł z Mendes


Żródła:

¹ Cassel Dictionary of Witchcraft by David Pickering, article on "Germany", page 108

The Lost Book of Enki; Memiores of an Extra-Terrestrial God by Zecharia Sitchin

Satan Wants You by Arthur Lyons, pp 24-26

The Biography of Satan by Kersey Graves, pp 146- 147

The People of the Sea- The Search for the Philistines by Trude and Moshe Dothan, pp 185- 186

Część 2: Początki Satanizmu są na Dalekim Wschodzie

Część 3: Początki Satanizmu są na Dalekim Wschodzie II

Powrót Do Poprzedniej Strony


Dedykacja Duszy Szatanowi