W SATANIZMIE NIE MA POŚREDNIKÓW


Piszę to kazanie w odpowiedzi na list zamieszczony na e-grupie Teens for Satan, dotyczący kogoś, kto używał satanizmu i udawanego związku z Szatanem do manipulowania innymi ludźmi. Ofiary były młode i nieświadome.

KAPŁAŃSTWO SATANISTYCZNE JEST TU TYLKO PO TO, ABY UDZIELAĆ WSKAZÓWEK I WSPARCIA - NIKT W ŻADEN SPOSÓB NIE STAJE POMIĘDZY NIKIM A JEGO OSOBISTĄ RELACJĄ Z SZATANEM. W SATANIZMIE NIE MA POŚREDNIKÓW!

Wystarczy jedna osoba, która ma trochę więcej inteligencji i zdolności manipulacyjnych niż przeciętny człowiek. Zdolność do manipulacji można nabyć podczas odsiadki w więzieniu. Były skazaniec wychodzi na wolność i szuka osób młodych lub bezbronnych, na których może żerować. Najprawdopodobniej zażywa narkotyki, choć w mniejszym stopniu niż jego zwolennicy, nad którymi zachowuje kontrolę, a z tym, za czym opowiadają się te osoby, jeśli nie były jeszcze w więzieniu, najprawdopodobniej tam trafią. Narkotyki są częścią kontroli. Charles Manson nauczył się tego w więzieniu i zastosował to do swoich zwolenników. Zażywał mniejsze ilości narkotyków, podczas gdy jego zwolennicy byli naćpani po uszy. To był jeden ze sposobów, w jaki nimi manipulował. Większość z nich spędza teraz resztę życia w więzieniu.

Kolejny list został dziś zamieszczony w grupie nastolatków. Pewna dziewczyna jest dziewicą. Dobrze się z tym czuje. Jej przyjaciółka zastanawiała się, czy musiałaby "stracić dziewictwo, aby zostać satanistką".

Chodzi o to - pamiętaj, że prawdziwy satanizm polega na byciu sobą i byciu wolnym. Od nikogo nie oczekuje się, że będzie robił coś, z czym nie czuje się komfortowo lub coś, co nie jest częścią jego natury.
Pozwalam każdemu postępować zgodnie z nakazami jego własnej natury.
— Satan [z Al Jilwah]

Istnieją książki napisane o praktykach magicznych, wierzę, że niektóre przez Aleistera Crowleya. Nauki te pouczają czytelników, że muszą robić pewne rzeczy, aby przełamać bariery. To kompletna bzdura i porównuję to do wychodzenia przed dużą ciężarówkę, aby zobaczyć jak to jest być przejechanym [jeśli się przeżyje]. Mam wprawę. Nigdy nie musiałam uciekać się do żadnej z tych dezinformacji i bzdur. Nikt inny też nie powinien.

Istnieje wiele różnych sposobów na wzmocnienie siebie i pokonanie ograniczeń, zarówno fizycznych jak i psychicznych, bez konieczności uciekania się do szkodliwych działań. Na przykład, zaawansowany trening sztuk walki daje ogromną ilość siły. To, gdy właściwie kierowane i stosowane może osiągnąć wszystkie rodzaje wyczynów. Większość artystów sztuk walki nie posiada wiedzy, jak zastosować tę moc poza fizyczną walką. My, sataniści, mamy.

Ludzie, którzy wykorzystują dzieci lub twierdzą, że mają kontakty z diabłem, aby manipulować innymi i karmić się ich energiami, są w rzeczywistości bardzo słabi. Jedyna inicjacja, jakiej ktoś potrzebuje, jest pomiędzy nim samym a Szatanem. Żaden "arcykapłan/księżniczka" ani nikt inny nie powinien mieć żadnej kontroli ani władzy nad inną osobą. Satanistyczni duchowni oferują wskazówki i wsparcie - to wszystko. Członkowie kapłaństwa satanistycznego są utalentowanymi ludźmi, którzy mogą działać jako medium w przekazywaniu wiedzy, ale jeśli kiedykolwiek masz wątpliwości, idź do Szatana samemu. Jeśli coś nie jest dla ciebie odpowiednie, to nie akceptuj tego.

Pamiętaj, jako satanista, jedyną osobą posiadającą autorytet i władzę jest sam Szatan. Nie odpowiadamy przed żadną ludzką istotą.POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ DLA NOWYCH OSÓB

POWRÓT DO STRONY Z KAZANIAMI

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457