Imię Szatana


Po kilku latach intensywnych i szeroko zakrojonych badań udało się to wszystko połączyć.

1. Biblia została wymyślona po to, by utrzymać ezoteryczną wiedzę i moc umysłu/duszy w rękach nielicznych.

2. Chrześcijaństwo, którego początkiem był Kościół katolicki, zostało wymyślone po to, by fizycznie egzekwować powyższe zasady, a także po to, by zniszczyć i zastąpić pierwotne religie. Pierwotne religie skupiały się wokół czci dla węża. Wąż jest symbolem kundalini. "Drzewo Mądrości" jest tak naprawdę mapą ludzkiej duszy. Widać je w prawie każdej starożytnej religii poprzedzającej judeo/chrześcijaństwo. Pień symbolizuje kręgosłup, a gałęzie - czakry i ścieżki kundalini. W duszy ludzkiej znajduje się 144 000 nadis (kanałów dla siły życiowej kundalini).

Budda usiadł pod "Drzewem Bo" i osiągnął oświecenie. "Bo oznacza węża, jak w Bo-A lub Boo-Ta."¹ Kościół chrześcijański ukradł, przekręcił i zepsuł wszystko, co tylko mógł, z pierwotnych religii. Drzewo figowe było znane jako "drzewo mądrości". Ficus religiosa.² Kościół chrześcijański zniekształcił to, nakładając liście figowe na genitalia Adama i Ewy.

3. "Szatan" w języku hebrajskim oznacza "nieprzyjaciela" i "przeciwnika".

Słowo "szatan" sięga o wiele, wiele dalej niż definicja hebrajska. Oto link, na który każdy powinien zajrzeć.
Zwróć uwagę na nazwę miasta "Satana" w północno-zachodnim górnym rogu mapy Indii.

"Satnam" i "Sa Ta Na Ma" to święte mantry używane w medytacji kundalini (węża). Pięć pierwotnych dźwięków w starożytnym sanskrycie, jednym z najstarszych znanych języków, to "SA-TA-NA-MA". "Sa" oznacza nieskończoność; Ta oznacza życie; Na oznacza śmierć; a Ma oznacza odrodzenie. Wszystkie warianty imienia "SZATAN" oznaczają PRAWDĘ w sanskrycie, który jest jednym z najstarszych i najbardziej starożytnych języków świata.

Wszystko to ma związek z siłą życiową kundalini (węża) w nas. "Płaszcz Jakuba" w Biblii to aura. Liczba siedem to czakry. Tłumacze starych grimoire'ów mylą się co do "siedmiu planet". Starożytni wiedzieli o wiele więcej na temat astronomii, niż się im przypisuje.

Każdy, kto zna medycynę Chińską i zaawansowane sztuki walki, wie o chi (sile życiowej, tej samej co kundalini) i o tym, że jest ona bardziej aktywna w pewnych ścieżkach w ciele w określonych dniach i godzinach.. Wgrałam wykres do działu medytacje. W tamtych czasach autorzy tekstów alchemicznych, aby uniknąć prześladowań ze strony Kościoła, pisali szyfrem.

Słońce było kolejnym obiektem czci pierwotnych religii. Wynikało to z czystej mocy, jaką obdarzało, oraz z tego, że jest źródłem wszelkiego życia. Ściąganie księżyca czy pobieranie energii z gwiazd to nic w porównaniu z tym, co można zrobić pod słońcem, jeśli ma się odpowiednią wiedzę i przeszkolenie. Wiedzą o tym członkowie kapłaństwa Joy of Satan. Dziury w aurze są uzdrawiane, a siła życiowa jest wzmacniana, jak w przypadku żadnego innego źródła światła.

Imię "Lucyfer" zostało również nadane naszemu ukochanemu Ojcu. Lucyfer był pierwotnie Bogiem Rzymskim, nie mającym żadnego związku z naszym Ojcem, Szatanem/Ea. Przedrostek "Luc" ma związek ze światłem. Dusza potrzebuje światła. Gwiazda poranna, Wenus, była źródłem światła dla starożytnych, ponieważ jej wschód poprzedzał wschód słońca. Wenus również włada ważną czakrą serca.

Ojciec Szatan (osobiście wolę nazywać go Szatanem), powiedział mi, że nie ma problemu z tym, że ludzie nazywają go imionami, którymi jest znany od wieków, nawet jeśli są one nieprecyzyjne. Ja nazywam go Ojcem Szatanem za każdym razem, gdy się z nim komunikuję lub za coś mu dziękuję. Dla mnie "Szatan" zawsze będzie oznaczał "przeciwnika", przeciwnika kłamstwa judeo/chrześcijaństwa.

Kościół katolicki wiedział, że pierwotne religie trzeba zastąpić czymś innym, i stąd wzięły się wszystkie historie biblijne. Wszystkie są podróbkami oryginałów, które powstały na długo przed tym, jak judeo/chrześcijaństwo zaczęło podnosić swój brzydki łeb.

Dziewica Maryja ukradła i zastąpiła Astaroth która była znana jako "Królowa Nieba". Astaroth był najpopularniejszą Boginią w świecie przedchrześcijańskim. Fikcyjna Jehowa ukradła Enlilowi/Beelzebubowi/Baalowi, który był najpopularniejszym Bogiem w świecie przedchrześcijańskim, i jest jeszcze nasz ukochany Ojciec Stwórca, Szatan/Ea, który skończył jako Wąż i Diabeł.

Seksualność, która jest pierwotnym aspektem siły życiowej, automatycznie znalazła się pod intensywną obserwacją Kościoła. Orgazm bezpośrednio stymuluje węża kundalini znajdującego się u podstawy kręgosłupa. Twórcza energia potrzebna do stworzenia innego życia ludzkiego może być użyta do odnowienia własnej siły życiowej, która rozwija i wzmacnia duszę..
Oczywiście aktywności seksualnej nie można było zabronić, więc wykorzystano strach, aby poddać ją ścisłej regulacji. W religiach chrześcijańskich, zwłaszcza w dawnym Kościele katolickim, wszelka przyjemność seksualna była grzeszna i zakazana przez Kościół. Stosunek płciowy miał na celu jedynie spłodzenie potomstwa i nic więcej. Nagość stała się grzechem, ponieważ prowadziła do pożądania. Masturbacja była kolejnym "grzechem śmiertelnym". Wszystko, co miało związek z podnoszeniem kundalini, było ostro atakowane przez kościół.

Podczas gdy masy zostały pozbawione tej wiedzy i mocy, nieliczni wybrani, którzy pracowali nad jej usunięciem, używają jej swobodnie do zniewalania nieświadomego świata. Jezuiccy zabójcy Kościoła katolickiego są znani z tego, że potrafią nawet lewitować, czerpiąc moc psychiczną z modlitw swoich nieświadomych ofiar.

¹Płaszcz Iluminatów - William Henry, 2003
² Ibid.
Chociaż książka ta zawiera wiele cennych informacji, jeśli czyta się między wierszami, autor ulega złudzeniu, ponieważ wierzy w fikcyjnego nazareńczyka.

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457