Dzieci i Modzież dla Szatana


Wasze zainteresowanie Szatanem jest czymś pozytywnym. Ważne jest, aby poznając Szatana, odłożyć na bok wszystkie uprzedzenia. Większość z tego, co prawdopodobnie o Nim słyszeliście ze źródeł nieSatanistycznych pochodzą od Jego wrogów i ludzi, którzy nienawidzą Szatana bez żadnego powodu, oprócz tego w jaki kazano im wierzyć.

Wiele kłamstw powiedziano na temat Szatana i Jego Demonów. Te kłamstwa zostały wymuszone na ludziach, a przez setki lat strach był używany jako broń. Szatan i Jego Demony NIE SĄ ZŁE! Oni są Tymi, którzy dali wiedzę ludzkości abyśmy mogli być wolni. Szatan jest naszym Prawdziwym Bogiem Stwórcą. Bóg chrześcijański jest fałszywy. Chrześcijaństwo to żadna religią, a zaledwie program do powstrzymania ludzi od poznania i wykorzystania mocy swoich umysłów (czary). Szatan został potraktowany źle przez tych, którzy Go nienawidzą bez powodu, a którzy nienawidzą ludzkości i starają się nas zniewolić. Chcą zachować duchową wiedzę i władzę w rękach nielicznych.

Satanizm NIE jest związany z grami fabularnymi, ofiarami z ludzi lub zwierząt, piciem krwi, horrorem, gore lub krzywdzeniem tych, którzy na to nie zasługują. Prawdziwy satanizm to stawanie się Bogiem i posiadanie boskiej mocy. Szatan jest wyzwolicielem ludzkości. Zwierzęta są święte w satanizmie i powinny być traktowane z szacunkiem i pod dobrą opieką. Wiele różnych zwierząt jest świętych dla naszych bogów, np. węże są święte dla Szatana, koty i sowy są święte dla Lilith, psy dla Anubisa i wiele innych.

Jedynym sposobem na poznanie prawdziwej prawdy jest znalezienie jej dla siebie. Nigdy nie poznamy prawdziwej prawdy, jeśli nie poznamy obu stron. Nie znając obu stron, nie możemy dokonać prawdziwego wyboru. Prawdę można poznać tylko wtedy, gdy potrafimy myśleć samodzielnie, bez przyjmowania założeń. Myślenie dla siebie to słuchanie własnych uczuć i wewnętrznego głosu. Myślenie dla siebie to nie to, co każą nam myśleć lub wierzyć inni. Ci, którzy chcą zniewolić i kontrolować innych, polegają na tym, że ludzie wierzą we wszystko, co im się mówi, a nie myślą samodzielnie.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do nas, w Szatanie, nie czuj się pod presją. Nie musisz dedykować swojej duszy, aby zostać satanistą. To jest twój wybór i powinieneś to zrobić tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcesz. W przeciwieństwie do chrześcijańskiego �Boga, Szatan nie narzuca się nikomu i wszyscy przychodzimy do niego z własnej woli. Bardzo ważne jest, aby zawsze traktować Szatana i jego Demony z szacunkiem. NIGDY NIE PRZYWOŁUJ DEMONÓW DLA ZABAWY LUB DLA ZABAWY. PRZYWOŁYWANIE DEMONA JEST BARDZO POWAŻNE. Jeśli masz kłopoty lub masz duże problemy, Szatan i jego Demony pomogą ci. Demony pracują z nami poprzez medytacje mocy, abyśmy mogli uzyskać dostęp do naszej własnej mocy i radzić sobie z rzeczami dla siebie, używając naszych umysłów.

Szatan różni się od fałszywego chrześcijańskiego boga i jego nazarejczyka (Jezus Chrystus). Szatan ZAWSZE POMOŻE Jego ludziom, gdy ci mają problemy lub są w potrzebie. Przy przemocy w dzisiejszym świecie oraz w szkołach, Jego pomoc jest nieoceniona. Nazarejczyk ma wieloletnie doświadczenie w obracaniu się plecami swoich zwolenników w czasie potrzeby. Wynika to z faktu, że jest niczym więcej niż myślokształtem. Legendy o jego uczniach umierających straszną śmiercią mają stworzyć niewolniczą mentalność u jego zwolenników. Dla niewolnika bardzo istotne jest wytrzymywanie ciągłych nadużyć bez kwestionowania lub walki.

Szatan różni się od fałszywego chrześcijańskiego boga i jego nazarejczyka (Jezus Chrystus). Szatan ZAWSZE POMOŻE Jego ludziom, gdy ci mają problemy lub są w potrzebie. Przy przemocy w dzisiejszym świecie oraz w szkołach, Jego pomoc jest nieoceniona. Nazarejczyk ma wieloletnie doświadczenie w obracaniu się plecami swoich zwolenników w czasie potrzeby. Wynika to z faktu, że jest niczym więcej niż myślokształtem. Legendy o jego uczniach umierających straszną śmiercią mają stworzyć niewolniczą mentalność u jego zwolenników. Dla niewolnika bardzo istotne jest wytrzymywanie ciągłych nadużyć bez kwestionowania lub walki. Szatan pokazuje nam, że jesteśmy ważni. Wiele razy zdarza się, że nie możemy walczyć. Istnieją ludzie, którzy są więksi, mają więcej siły fizycznej, no i dorośli, którzy są podli oraz niesprawiedliwi. Szatan ma swoje Demony, które mają na nas baczenie i zajmują się wielkimi problemami, takimi z którymi my sami nie możemy sobie poradzić. Pokazuje On nam jak możemy zdobyć za pomocą naszych umysłów siłę, której inni ludzie nie mają, oraz jak korzystać z tych mocy korzystać aby uzyskać to, czego w życiu chcemy. Możemy mieć pieniądze, miłość, dobrą pracę. Ludzie, którzy są dla nas podli zostają ukarani.

Życie może być naprawdę trudne. Kiedy przychodzimy do Szatana, czyni On nasze życie lepszym i szczęśliwszym. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytajcie to, co jest na tej stronie. Niektórzy, nazywający siebie Satanistami, tak naprawdę nimi nie są. Nie wierzą w Szatana. Jest On bardzo realny i istnieje. Ci u władzy nie chcą, aby ludzie w Niego wierzyli, ponieważ Szatan daje moc zwykłym ludziom, co jest dla nich dużym zagrożeniem. Poznajcie Szatana na własną rękę, a przekonacie się, że to wszystko jest bardzo realne.

AWiększość dorosłych stara się wmówić dzieciom, że są lepsi lub doskonali. Kłamstwo. Może i wiedzą więcej niż wy, ale i tak robią duże błędy, a jest dużo rzeczy których nie wiedzą. Tak długo, jak macie poniżej 18 lat, nie jesteście wolni, nie macie także tych samych prawa jak osoby dorosłe. Ktokolwiek się wami zajmuje, rodzic, krewny lub opiekun, mają oni nad wami władzę.

Chrześcijanie usilnie starają się zmuszać dzieci i młodzieży do swoich przekonań. Dzieje się tak dlatego, że jesteście młodzi i nie macie wystarczającej wiedzy oraz doświadczenia życiowego, o czym oni wiedzą. Nie pozwalają badać obu stron, lub innych religii. To dlatego, że chcą kontrolować wasz umysł. Nie chcą, abyście myśleli za siebie. Wielu z nich boli krzywdziło i nadużywało dzieci, bo tego właśnie ich religia uczy. Jeśli mieszkasz w chrześcijańskim gospodarstwie domowym, trzeba być ostrożnym podczas ponawiania religii, których chrześcijan uczą się nienawidzić.

Aby dowiedzieć się czegoś o Szatanie i Demonach, pierwsza rzeczą jaką możecie zrobić jest przeczytanie tej strony. Jeśli mieszkacie z chrześcijanami, lepiej nie mieć żadnych dokumentów lub książek, których odkrycie mogłoby wpędzić was w kłopoty, więc bezpieczniej będzie po prostu czytać z Internetu. Biblioteki publiczne często mają komputery, które są bezpieczne – nikt nie może śledzić, jakie strony odwiedził. Istnieje nowe oprogramowanie, które rodzice lub szkoła może kupić, aby pokazała im każdą odwiedzaną witrynę, a także haseł używane na komputerze. Mogą to mieć to i nie powiedzieć wam o tym. Jeżeli jesteście pewni, że takowego programu niema, należy usunąć Historię na pasku narzędzi i cache, usunąć wszystkie strony, których nie chcecie żeby wiedzieli, że je odwiedzaliście. Jeśli twoi rodzice są chrześcijanami, będą co najmniej rozczarowani lub zdenerwowani waszym zainteresowaniem Szatanem.

Poświęćcie swój czas i poczytajcie. Szatan nie wpycha się nikomu. Istnieje wiele kłamstw i historyjek mających na celu odstraszenie ludzi od Szatana. Nie wierzcie w ani jedną. Macie prawo, aby przekonać się o tym osobiście. Możecie również przeczytać o Inkwizycji, aby dowiedzieć się, jak wiele osób chrześcijanie zamordowali. To wszystko prawda, choć starają się oni to ukryć. To jest fakt historyczny. Tylko wtedy, gdy ma się wystarczająco dużo wiedzy, można dokonywać właściwych wyborów. Przeznaczcie swój czas na naukę i nie pozwólcie nikomu na was naciskać. Wiele wyborów jakich dokonujecie i co robicie teraz wpłynie na resztę waszego życia. Dowiedz się wszystkiego można o kimś lub czymś bez uprzedzeń zanim wybierzecie. Nie pozwólcie, aby inni wywierali na was presję lub abyście coś zrobili tylko dlatego, że inni ludzie, czy grupa ludzi coś robi. Ci z nas, którzy są z Szatanem zamiast być niewolnikami – są władcami. Mroczne Błogosławieństwa dla Was i najlepsze życzenia, kiedy badacie i uczycie się. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas.

W SATANIZMIE NIE MA MEDIATORÓW [BARDZO WAŻNE DO PRZECZYTANIA!]

Radzenie Sobie z chrześcijanami

Porady dla Nastolatków


 

NASTOLATKOWIE DLA SZATANA E-GRUPA

Grupa ta jest przeznaczona dla osób w wieku 13-19 lat, które pragną uczyć się w przyjaznym otoczeniu, wolnym od prześladowań ze strony chrzescijan. Arcykapłani i Kapłani są on-line, aby odpowiedzieć na wszelkie uzasadnione pytania i wygłaszać kazania interesujące dla nastolatków. Aby dołączyć - wystarczy kliknąć na link "Teens for Satan E-group" powyżej.

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457