Satanistyczne ŚwiętaUWAGA: DATY PODANE TUTAJ SĄ DLA LUDZI NA PÓŁKULI PÓŁNOCNEJ. JEŚLI JESTEŚCIE W AUSTRALII, POŁUDNIOWEJ AFRYCE, NA POŁUDNIE OD RÓWNOLEŻNIKA KLIKNIJCIE TUTAJ

Satanistyczne święta opierają się o naturalne cykle. To, co nazywamy „Satanizmem” to oryginalna religia ludzkości. Podane niżej święta wyprzedzają chrześcijaństwo od setek do tysięcy lat. Ponieważ kościół chrześcijański nie mógł wymordować wszystkich, oryginalne Pogańskie święta zostały nam ukradzione i przerobione w celu przeciągnięcia jak największej liczby osób.

Prawda o tych specjalnych datach kryje się w tym, że planety oraz świat astralny są ustawione w pewien sposób, który bardzo wzmacnia odpowiednie działania magiczne, dając im ekstra moc, co byłoby niemożliwe gdyby odprawić ten rytuał w innym czasie. Dawne sabaty [grupy 13 lub mniej osób] spotykały się regularnie w każdą pełnię Księżyca oraz w specjalnych dniach, wypisanych poniżej, jako że planetarne oraz astralne energie były bardzo potężne w te dni roku. W celu systematycznego i przymusowego usuwania wiedzy oraz mocy z naszych ludzi kościół chrześcijański ukradł te święta i zastąpił je fikcyjnymi bredniami. Prawda oraz fałsz jest prawie we wszystkim i można wyraźnie dostrzec rażące kłamstwo chrześcijaństwa, w tym sensie że wszystko w tym plugawym programie zostało od początku ukradzione oryginalnym religiom i zamienione na oszukańcze postacie, miejsca i obrzędy w których nie ma nic duchowego. Kolejnym przykładem są działania chrześcijańskich fundamentalistów w celu zniszczenia ostatnich Pogańskich/Satanistycznych praktyk okresu Jula oraz przesilenia zimowego poprzez usunięcie Świętego Mikołaja [ang. Santa Claus], drzewka oraz innych dowodów, które ujawniałyby prawdziwe pochodzenie okresu Jula, zastępując je wyłącznie nazarejczykiem i resztą hołoty. Aby znaleźć więcej informacji, wyszukajcie w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło ‘świadkowie jehowy’ i dodajcie ‘Pogańskie Święta’. Informacji na ten temat w wyszukiwarce typu google jest multum i dowodzi ponad wszelką wątpliwość że święta te NIE MAJĄ W ŻADNYM WYPADKU ABSOLUTNIE NIC WSPÓLNEGO Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM.

Fikcyjny nazarejczyk nie ma nic wspólnego z Julem. Boże Narodzenie zbiega się w czasie z Przesileniem Zimowym oraz okresem Jula, najkrótszego dnia w roku. 25 grudnia to data urodzin perskiego Boga Mitry, oraz rzymskie święto Saturnaliów. Drzewko, dekoracje, pieczenie ciast, podarunki i świętowanie NIE MAJĄ NIC wspólnego z nazarejczykiem. Elementy te zostały przeniesione z Pogańskich świąt. Drzewko po prawdzie stanowi symbol ludzkiej duszy, gdzie pień to alegoria kręgosłupa a gałęzie to 144.000 nadis [żyły energetyczne którymi płynie chi / vril / energia], natomiast światełka to oznaka rozświetlonych nadi Wężową Energią Szatana. Gwiazda na szczycie to wzniesiony Wąż Szatana.

Wielkanoc [ang. „Easter”] zostało skradzione odAstaroth.Oryginalnie znane pod nazwą „Asztar”, święto to zbiega się w czasie z Równonocą Wiosenną na wiosnę, kiedy to dzień i noc są równej długości. Dla Anglosasów znana pod imieniem „Eastre”, jako bogini płodności, kojarzono Ją z królikami i jajkami. Chrześcijanie ukradli to i wypaczyli znaczenie tego wszystkiego. Inne nazwy to: Easter, Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus (estrus to okres, kiedy zwierzęta idą się parzyć – pora godowa), Oestrus, Oistros, Ostara. Ponownie, „Baranek Boży” został skradziony od zodiaku Barana, przypadającego na każdą wiosnę.

„Dzień Wszystkich Świętych” odpowiada „Halloween / Samhain”

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny” zbiega się w czasie z „Lammas”, świętem Przesilenia Letniego. Więcej o tym w Nowy Testament i Chrześcijańska Religia. i Demaskowanie Chrześcijaństwa

 

Jul / Przesilenie Zimowe”
22-23 grudnia

Po mimo iż Przesilenie zaczyna się w dniach 21-22 grudnia, 23.XII jest bardzo szczególnym i osobistym Dniem dla Ojca. Słońce wchodzi w znak Koziorożca, który reprezentuje Szatana. Noc 22 grudnia – wieczór 23 grudnia to Najważniejsza, Najświętsza Satanistyczna Noc w roku (On osobiście podyktował mi to). To dzień po najdłuższej nocy w roku. Ponownie patrzymy na początki, gdyż wraz z upływającym rokiem dni będą coraz dłuższe. To okres intensywnego świętowania i oddania Lordowi Szatanowi. Pobłażanie sobie, dekorowanie domu, rodzinne świętowanie i schadzki. Noc 22 grudnia powinna być spędzona refleksyjnie, w dedykacji Szatanowi. Jest to idealny czas na planowanie roku, zatem jeśli ktoś pragnie złożyć jakieś osobiste postanowienie, to właśnie wtedy jest ku temu okazja.

U szczytu rytuału można napisać na papierze postanowienie i go spalić. Ojciec Szatan jest zawsze przy nas by nam pomóc w sukcesywnym egzekwowaniu naszych intencji. Po rytuale powinno nastąpić obfite świętowanie.

Święta okresu Jula są dla Satanistów czasem dogadzania sobie oraz czerpania przyjemności z fizycznych, materialnych aspektów życia. Drzewko oraz wieńce są w zasadzie Pogańskie, więc nie ma powodu do nie świętowania wraz z rodziną. Podarunki, pieczenie, dekorowanie. To o to tak NAPRAWDĘ chodzi w okresie Jula, a nie o tego plugawego ścierwiarza, nazarejczyka.

Więcej Informacji:
Baal Berith i Yule

Imbolc / Ofiarowanie Pańskie / Uczta Ognia
Początek lutego.
(wymowa: im-bulk)

Wieczór Beltane
30 kwietnia

Przesilenie Letnie
23-34 czerwca.

Lammas / Lughnasadh
1 sierpnia
W trakcie tworzenia. [Duchowieństwo przeprowadza badania co do oryginalnego pochodzenia tegoż święta]. New Age’owe ‘Pogańskie’ książki zawierają informacje dalekie od prawdy w kwestii większości dat tych świąt i w ogóle nie podają duchowego znaczenia jakie się za nimi kryje. Wszystkie te daty w roku są potężnymi punktami duchowymi, a wraz z nimi jest ucztowanie i zabawa.

Samhain / Halloween / Wszystkich Świętych
31 października


Równonoc Wiosenna
21-23 marca [Słońce powinno być w 0 st. Barana]
Oto czas na rozpoczęcie wszelkich wielkich działań, choćby Magnum Opus, które zaczyna się o 3 nad ranem, podczas godziny Szatana.

Równonoc Jesienna
21-23 września (Słońce powinno być w 0 st. Wagi)
Równonoce są dobrym czasem na rozpoczęcie rzeczy. Na miejscu są rytuały by wprawić coś w ruch.


POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ - OBRZĘDY I UROCZYSTOŚCI SATANISTYCZNE

 

© Copyright 2005, 2011, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457