E-grupy Joy of Satan


Członkostwo w JoS jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich. Nie pobieramy żadnych "składek członkowskich". Nie pobieramy też opłat za żadną wiedzę. Uważamy, że relacja z Szatanem jest pomiędzy tobą a Szatanem; jako że w satanizmie nie ma mediatorów. Nie jesteśmy wścibscy w stosunku do życia naszych członków. Szanujemy naszych członków, ich życie osobiste i ich prywatność. Przede wszystkim pracujemy dla Szatana i robimy to, co on chce, abyśmy robili. Szatan podkreślał, że cała wiedza duchowa powinna być otwarta i swobodnie dostępna dla każdego. Szanujemy jego życzenia i nie próbujemy wykorzystywać ani gromadzić wiedzy duchowej dla jakichkolwiek osobistych korzyści.

Ze względu na dużą liczbę członków, musimy się lepiej zorganizować. Poniższe grupy to wszystkie e-grupy Joy of Satan. Proszę pamiętać, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w satanizmie, że główna grupa liczy tysiące członków. Ze względu na małą liczbę pracowników, Kapłaństwo nie jest w stanie odpowiedzieć na większość indywidualnych e-maili, i wysyłanie e-maili do Kapłaństwa jest stanowczo odradzane. Joy of Satan Ministries jest dość otwarte i wolne. W większych grupach można się spodziewać różnych opinii i różnic w osobistych przekonaniach. Należy o tym pamiętać i kierować się zdrowym rozsądkiem, zanim weźmie się pod uwagę rady, które można otrzymać. Satanizm to myślenie dla siebie, dlatego ważne jest, aby być selektywnym w obliczu nowych informacji.

Jeśli masz pytania, możesz je zadawać w grupach, ale gorąco zachęcamy, abyś najpierw zapoznał się z informacjami na stronie Joy of Satan. Zbyt wiele osób zaniedbuje osobiste dociekanie wiedzy. Szatan jest twórcą i dawcą wiedzy. Bez wiedzy nie można robić postępów w satanizmie. Widać to wyraźnie w grupach, gdzie śą osoby, które wypowiadają się z poważnym brakiem wiedzy. Jeśli poświęcisz czas na naukę, będziesz w stanie odróżnić prawdę od bzdur. Pomoże ci to również w radzeniu sobie z tego typu sprawami w codziennym życiu poza siecią. Przed przystąpieniem do każdej z grup, do której chcesz dołączyć, zapoznaj się z zasadami podanymi na stronie głównej i upewnij się, że je rozumiesz.

Proszę pamiętać, że we wszystkich naszych grupach elektronicznych znajdują się wrogo nastawieni infiltratorzy. Niektórzy z nich twierdzą, że są "satanistami", ale ich trolling, nękanie naszych członków i działania mające na celu doprowadzenie do rozłamu w społeczności satanistycznej ujawniają ich prawdziwy cel. Jeśli kiedykolwiek otrzymasz jakiekolwiek nękające lub niechciane e-maile od wyżej wymienionych, prosimy o powiadomienie ministerstwa JoS i/lub umieszczenie tożsamości nękającego/ych w e-grupie/ach JoS.

Należy również pamiętać o swoim bezpieczeństwie osobistym w Internecie, a zwłaszcza w grupach elektronicznych, do których się należy. Podawanie danych osobowych jest bardzo nierozsądne.

UWAGA* [Aktualizacja grudzień 2019] dawne grupy YAHOO już nie funkcjonują. ISTNIEJĄ INNE GRUPY, KTÓRE TWIERDZĄ, ŻE SĄ GRUPAMI "Joy of Satan"; SĄ TO GRUPY NA FACEBOOKU, YAHOO I INNE. NIE SĄ ONE *NIE* NASZE! PAMIĘTAJCIE O TYM.

Ancient forums JEST OBECNIE JEDYNYM OFICJALNYM I PRAWDZIWYM FORUM (E-GRUPĄ) Joy of Satan.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODWIEDZIĆ FORUM Joy of Satan


Wrzesień 2013 r:
Staje się coraz bardziej oczywiste, że Yahoo jest rujnowane od wewnątrz. JoS i wiele innych osób korzysta z grup Yahoo od wielu lat. Do niedawna Yahoo było przyjazne dla użytkowników, ale teraz już nie. Grupy się zmieniły, grafika, którą mieliśmy we wszystkich naszych e-grupach, została zastąpiona brudem związanym z chrześcijaństwem i niestety nie ma sposobu, aby to zmienić. Wiem, że można "przejechać kursorem" po paskudnym zdjęciu; to nie działa. Ponadto zmiany te dotknęły wiele innych grup internetowych, także tych o różnych zainteresowaniach. Biorąc pod uwagę dostępność informacji w Internecie, o czym większość z nas już wie, jest to poważne zagrożenie dla skorumpowanych sił, takich jak te, które stoją za oszustwem chrześcijańskim, które pochłania biliony dolarów i ogromne ilości energii duchowej. Internet i społeczności internetowe są poważnym zagrożeniem dla tych, którzy od wieków próbują ukryć swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. Zamierzam bronić swojego stanowiska w sprawie grup JoS i pozostanę przy nim do końca. Jeśli wrogowi uda się nas przegonić, to wygra. Proszę wybaczyć paskudne chrześcijańskie plugastwo na niektórych stronach tytułowych tych grup. W przypadku kilku grup mieliśmy szczęście, że mogliśmy powrócić do naszych własnych projektów graficznych, ale w przypadku innych niestety nie było takiej możliwości. Z tego, co mi powiedziano, dotyczy to także wielu innych grup Yahoo. Jedyne, co możemy zrobić, to nadal składać skargi do Yahoo. Ponadto jest to tylko jedna z przeszkód, ponieważ Yahoo pracuje również nad tym, aby w tych grupach było jeszcze więcej problemów, o czym większość członków nie wie. Wróg od wieków kontrolował i zakłócał komunikację. To była jego siła. Teraz, dzięki Internetowi, staje się to bardzo trudne, ponieważ prawda wyszła na jaw i została zdemaskowana.

 

© Copyright 2008, 2010, 2013, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457