Duchowy Satanizm: Dla Tych, Którzy Są Nowi


Niestety, przez te wszystkie lata kościół chrześcijański zrobił dużo w celu ograniczenia wolności prasy i słowa, szczególnie dla tych którzy podążają Ścieżką Lewej Ręki. Satanizm jest poważnym zagrożeniem dla tych, którzy pragną zachować kontrolę i moc, jako że Satanizm oddaje te rzeczy w ręce zwykłych ludzi. Satanizm był i wciąż jest celowo tłumiony, a jego wyznawcy cały czas byli surowo prześladowani. Wrogie religie mogły bez przeszkód promować swoje kłamstwa i okropne historyjki o Satanizmie aby trzymać ludzi z dala od niego, wykorzystując brak wiedzy oraz strach. Prowadziło to do wielkiej ignorancji i zmieszania odnośnie Satanizmu oraz miało bardzo nieszczęśliwy wpływ na tych, którzy krocząc Ścieżką Lewej Ręki źle coś zrozumieli, lub nikt nie był w stanie odpowiedzieć na ich pytania.

Satanizm jest NIEZWYKLE silnie duchową religią. Dla tych, którzy dorastali w chrześcijańskich domach, bądź byli ateistami, intensywność tej duchowości może być zaskakująca, a nawet szokująca. Inne religie są duchowo martwe; tj. nic się nie dzieje, a jeśli bardzo rzadko coś się stanie, to jest to niezwykle słabe. Większość religii Ścieżki Prawej Ręki opiera się na skradzionych i fałszywych praktykach. W przeciwieństwie do chrześcijan, którzy ciągle się modlą, nie otrzymując odpowiedzi, Sataniści dostają wyraźne odpowiedzi i nie mam tu na myśli 20 lat później!

Jako Duchowi Sataniści, wielu z nas miało podobne doświadczenia, ale gdyż wszyscy jesteśmy indywidualistami, to doświadczenia będą się różniły i czego jedna osoba doświadczy, inna może nie.

Ci, którzy są nowi mogą się spodziewać czegoś z poniższych rzeczy::

Wiele rzeczy dziejących się na początku może być podniecających i ekscytujących. Pamiętajcie, że jest to coś nowego i przyzwyczajenie się do nich może trochę potrwać, jako iż ustanawiacie silny i trwały związek duchowy, który niezmiernie wam pomoże.

W pewnym momencie, zazwyczaj gdy czujecie się pewnie, jest wysoce prawdopodobne, że Szatan pokaże co nie gra w waszym życiu. Szatan wie wszystko o nas, gdzie zmierzamy, brak inicjatywy bądź cokolwiek innego. Jeśli robimy coś, co będzie miało zgubny wpływ na nasze późniejsze życie to da nam o tym WYRAŹNIE znać.

Może to być oszałamiające lub nawet przerażające dla niektórych, szczególnie z tymi wszystkimi, wielowiekowymi, rozsiewanymi przez wroga kłamstwami i fałszywymi okropnymi historyjkami. Nie ma powodu do paniki. On kontaktuje się z wami, ponieważ Mu zależy. Czasami wyśle Demona aby nas naprowadził, tak jak w moim przypadku, za co jestem Mu aż po dziś dzień bardzo wdzięczna. Demon może stać się surowy lub robić wszystko co sprawi, iż posłuchacie i zmienicie się.

SZATAN LUB JEGO DEMONY NIGDY NIE POWIEDZĄ WAM, ŻEBYŚCIE ZROBILI COŚ CO JEST SZKODLIWE LUB ZGUBNE DLA SIEBIE CZY INNYCH! Takie doświadczenia pochodzą od chrześcijańskich aniołów lub innych istot, i nie ma to nic wspólnego z Szatanem ani jakimkolwiek z Jego Demonów.

Zawsze pozostańcie otwarci. Jeśli macie kłopot w zrozumieniu czegoś, lub coś jest niejasne, możecie zapytać Szatana o pomoc, On z pewnością pomoże. Pamiętajcie aby ZAWSZE okazywać szacunek i cześć Szatanowi oraz naszym przyjaciołom, Demonom, a wynagrodzą was Oni ogromną wiedzą i mądrością, której osoby z zewnątrz nigdy nie będą mały.

Tak zwane „zjawiska nadprzyrodzone” są chlebem powszednim Satanistów. Jest to coś pozytywnego. Szatan wynagrodzi was poczuciem duchowości i wewnętrznej siły, dzięki której przetrzymacie wszystko. Duchowe dary zaczynają otwierać się coraz bardziej, wraz z pewnością siebie i głębokim zrozumieniem.

Na zakończenie, bardzo ważne jest utrzymywanie silnej, pozytywnej postawy i niesłuchanie tych wszystkich gównianych historyjek rozpowiadanych przez tych, którzy nic nie wiedzą o Szatanie lub Satanizmie.
Mroczne błogosławieństwa i niech wasza podróż po Ścieżce Lewej Ręki będzie bogata oraz satysfakcjonująca.


Powrót do Strony Głównej dla Nowych Ludzi

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457