Odnośnie Duchowej Walki


[Jeśli chodzi o tych, którzy tylko dbają o siebie i postrzegają Satanizmu jako religię tylko dla siebie, lekceważąc Szatana]
"Oni nie mają znaczenia dla mnie." -Szatan

 

Czytałem artykuły w których autor przedstawił kilka przemegawielkich pomysłów na temat dołączenia do Armii Piekła po śmierci; „bycie przewiezionym przez rzekę Styks i łączenia się z siłami Piekła po drugiej stronie.” Tak to nie wygląda. Walka jest tu i teraz, a polem bitwy jest planeta Ziemia. Szatan mówił długo mi o tym opowiadał w wieczór Beltane 30 kwietnia 2005 dotyczące tego produktu. Wszystkie dusze które zamieszkiwały w Piekle w postaci duchów, one wszystkie zostały poddane reinkarnacji niedawno i będą dołączać do szeregów Piekła na Ziemi. To jest cholerna wojna totalna!

Chrześcijanie przez wieki bezlitośnie nas atakowali i nadal to robią do tej pory. Jesteśmy prześladowani do tego stopnia, że nie jesteśmy w stanie otwarcie posiadać własnych, publicznych miejsc kultu Satanistycznego. Często musimy ukrywać nasze wierzenia i praktyki przed innymi w celu utrzymania naszych miejsc pracy, uniknąć poważnych konfrontacji z naszymi rodzinami, oraz aby uniknąć prześladowania i nękania. Miejsca, w których możemy zakupić czarne świece i inne Satanistyczne przedmioty są coraz bardziej ograniczone, a dostęp do Satanistycznych książek modlitwy a także inspiracji są niemożliwe do uzyskania w sklepach ogólnodostępnych, zawalanych chrześcijańskim brudem. Nadstawialiśmy policzek o wiele za długo. To najwyższy czas aby zacząć walczyć agresywnie i z zemsty. Dni palenia na stosie minęły, a my mamy psychiczną moc.

Fundamentaliści stale paplają o „spętaniu Szatana”, „spętaniu i przeklinaniu Demonów” i tak dalej. Wszyscy oni gadają trzy po trzy. Czas by pokazać im czym jest *prawdziwe* spętanie oraz przeklinanie. Dni stosów minęły, a nie ma prawa przeciwko duchowym klątwom czy innym działaniom psychicznego odwetu. To co robicie za pomocą mocy umysłu w zaciszu swojej rytualnej komnaty, wewnątrz lub na zewnątrz jest legalne i darmowe.

Szatan chce wroga całkowicie pozbawić jego ogromnego wiru energii psychicznej i ostatecznie unicestwić.

Prosi On każdego zadedykowanego Satanistą aby brał/a udziału w walce duchowej. Musimy pracować razem jako zespół, a jako taran bezustannie atakując wroga za pomocą psychicznych sposobów. Każdy może zrobić co najmniej jeden rytuał, podłączyć linię energetyczną i / lub pokierować niszczycielską energię stronę wroga. Wielu z was, którzy są prawdziwie oddani mogą zechcieć przeprowadzić rytuał do Szatana dedykując Mu swoje usługi jako wojownik, zobowiązując się do przeprowadzania regularnych rytuałów psychicznego niszczenia wobec wroga. Chramy także mogą to zrobić, a im więcej ludzi zaangażowanych tym więcej mocy.

Praca w ciszy i tajemnicy jest tutaj kluczowa. Zatwardźcie swoje serce i umysł. Jak pokazują nam wizerunki Bogów egipskich z rękami skrzyżowanymi na piersi – serce i ludzkie emocje są podatne na manipulacje. Wróg to wykorzystuje. Oto dla czego nazarejczyk pokazany jest zazwyczaj z otwartymi ramionami w celu nadużycia ludzkich emocji. Nigdy nie wolno nam zapomnieć o Inkwizycji a i co zostało zrobione milionom niewinnych istot ludzkich pod rządami chrześcijaństwa.

Żaden człowiek nie jest bardziej istotny dla Szatana niż wojownik. Szatan będzie nagradzać was obficie, tak jak zrobił to ze mną. Czas jest teraz, a Szatan prosi każdego z was o przyłączenie się do walki i sprawienie aby wróg poległ, a następnie został całkowicie zgładzony za pomocą psychicznych środków. Medytacje mocy są darem od Szatana. Zmieniły one wiele z naszym żyć na lepsze. Nadszedł czas, aby każde z nas dało coś w zamian na dowód wdzięczności. Im więcej robicie dla Szatana, tym On robi więcej dla was. Każdy wojownik otrzyma szczególne uznanie i wyjątkową pozycję w Piekle.

Co do tych, którzy mają to samozadowolenie nastawienie „żyj i pozwól żyć, woląc ignorować coraz to większy postęp chrześcijańskiego problemu, który na dodatek przeklina i bluźni przeciwko naszemu Bogu, działając w celu uchwalenia praw które zawsze zabierając nasze prawa i nieustannie walczą przeciwko nam - ci ludzie nawet nie zasługują na miano Satanistów. Wystarczy tylko wpisać „duchowa walka” i „Szatan” razem w dowolnej wyszukiwarce, aby wyskoczyły tysiące chrześcijańskich bojowniczych stron internetowych, które dowodzą jak nieustannie oni nas atakują. Jak dotąd większość Satanistów nadstawiała drugi policzek. To wymaga poprawki.

 

Powrót do Piekielnej Armii 666

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457