Połączenie Astaroth z Wschodem


Kananejczykom znana była jako Astarte, Sumerom jako Inanna, Babilończykom jako Isztar, Asyryjczykom i Akadyjczykom jako Asztart, Asztoret, Aszera i Astoret. Egipcjanie znali ją jako Izydę, Ashet i Aset, a Fenicjanie jako Tanit-Asztart i Ashtaroth. "Aszta" i odmiany jej imion w sanskrycie [jednym z najstarszych języków] oznaczają "osiem". Jnana Joga [Inanna] jest "Ścieżką Wiedzy".

Liczba 8, odwrócona na bok, jest symbolem nieskończoności i nieśmiertelności.

Większość z nas, którzy są zaznajomieni z jogą, słyszała o Ośmiokrotnej Ścieżce. Niestety, wiele z nich zostało zanieczyszczonych przez chrześcijańskie i muzułmańskie brudy, po zniszczeniu oryginalnych doktryn. Ośmiokrotna Ścieżka nie ma nic wspólnego z osobistym zachowaniem czy "moralnością".

"Pozwalam każdemu postępować zgodnie z nakazami własnej natury, ale ten, kto mi się sprzeciwia, będzie tego srogo żałował."
- Satan, w "Al Jilwah"

W rzeczywistości Ośmiokrotna Ścieżka to przestrzeganie i praktykowanie poniższych zasad, które bardzo wzmacniają siły umysłu i duszy:

1. Asany - fizyczne pozycje ciała, takie jak w Hatha Joga, Kundalini Joga, Piątce Tybetańskiej i Tai Chi. Aby ułatwić bezpieczne wznoszenie się węża, należy pracować nad sobą i wzmacniać swoje ciało fizyczne poprzez delikatne rozciąganie i manipulowanie kręgosłupem. Ciało fizyczne musi być wolne i elastyczne, w przeciwnym razie energia może zostać uwięziona. Kiedy ktoś konsekwentnie wykonuje medytacje mocy, gromadzi ogromne ilości energii, która musi być właściwie ukierunkowana, a przede wszystkim wolna.

2. Pranayama - ćwiczenia oddechowe

3. Dhyana - Medytacja

4. Mantry - Wibracja słów mocy w celu uzyskania określonych celów i/lub mocy osobistych

5. Yantry - medytacja nad sigilami i określonymi symbolami [stosowana wraz z wibracją mantry dla maksymalnej skuteczności].

6. Mudray - Pewne pieczęcie, takie jak pozycje rąk, które aktywują vril [chi/moc czarownic].

7. Bandhamy - Zamki energetyczne, które stymulują i ukierunkowują węża

8. Maithuna - Aktywność seksualna, zarówno z partnerem/partnerkami, jak i w pojedynkę. Orgazm jest bardzo potrzebny zarówno do aktywowania, jak i wzmacniania siły życiowej. Dlatego właśnie Kościół chrześcijański i program muzułmański, usiłując usunąć wszelką duchową wiedzę i moc, zawsze potępiają i ograniczają aktywność seksualną.


Praktykując wszystkie powyższe praktyki, człowiek znacznie zwiększy i wzmocni swoje moce oraz skróci czas osiągnięcia boskości.

Więcej informacji o Gwieździe Ośmioramiennej Astaroth, znanej również jako "Sigil Bestii'

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ ZAAWANSOWANY SATANIZM

 

© Copyright 2009, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457