666 Ważne informacje Armii Piekła


Pamiętaj, że niektóre z ćwiczeń są bardzo zaawansowane. Z cierpliwością i wytrwałością przekonasz się, że w niektórych z nich osiągniesz doskonałe wyniki, ale nie w innych, które będą wymagały znacznie więcej czasu. Jest to normalne. Nigdy nie zniechęcajcie się i nie frustrujcie się sobą. Nawet bardzo zaawansowane dusze i tak zwani "mistrzowie" mają słabe obszary. Celem tych ćwiczeń jest zapoznanie cię z różnymi mocami twojej duszy. Dla nowych ludzi, większość z nich będzie uśpiona. Nie oczekuje się od ciebie, że będziesz w stanie, a tym bardziej, że opanujesz wszystkie ćwiczenia w podanym czasie. Cierpliwość, a przede wszystkim wytrwałość zaowocuje sukcesem przekraczającym twoje oczekiwania.

Ponadto... Mudry [pozycje rąk] do otwierania czakr NIE są konieczne do żadnego z ćwiczeń. Są one opcjonalne i ci, którzy mają większe dłonie mogą uznać niektóre mudry za niemożliwe do wykonania. To, co JEST ważne, to prawidłowe wibracje.

Nie jest też konieczny głęboki trans. Nie zawsze jest to możliwe. Ważne jest, aby wejść w spokojny i zrelaksowany stan i jak najlepiej wykonać podane ćwiczenia. Wykonałam sporo ćwiczeń, jak np. przywoływanie żywiołów, nie wchodząc w głęboki trans. Jak wszystko inne, umiejętność wprowadzenia się w trans przychodzi z cierpliwością, wytrwałością i czasem.

Zawsze zadawajcie pytania lub piszcie o swoich problemach na grupach i forach Joy of Satan. Przepraszam, że nie aktualizowałam tej sekcji strony JoS. Proszę zrozumieć, że mamy niewielki personel, Bogowie Piekieł zrzucają na nas coraz więcej pracy, ponieważ sprawy są w fazie krytycznej i pilne. Mamy też mnóstwo codziennych obowiązków i tym podobnych spraw do załatwienia. Nikt, kto jest naprawdę oddany Szatanowi, nie ma zbyt wiele wolnego czasu.

 

Powrót do Piekielnej Armii 666

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457